Witam kolegów!Jestem Palmer!

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Palmer
Posty: 10
Rejestracja: 13 lut 2009, 17:23
Lokalizacja: Szczecinek
Gadu Gadu: 13709813
Tytuł użytkownika: I look like a Palm.
Płeć:

Witam kolegów!Jestem Palmer!

Post autor: Palmer »

Witajcie drodzy koledzy survivalowcy!Jestem Palmer i uwielbiam Palmy (co widać po avatarze, i Tytule Użytkownika).Wkraczam powoli w ten temat i chcę Wam pokazać historie jak to ja zostałem Survivalowcem...

Kiedyś byłem człowiekiem który nie widział niczego poza komputerem.Pewnego dnia koledzy zaciągnęli mnie na dwór...Cóż warto było.Zachęcili mnie do ucieczki z miasta.Przeszliśmy się z 15 km wokół Szczecinka.Bardzo mi się to spodobało i zaiskrzyło coś związanego z survivalem.Potem było w kinie przedstawienie o Robinsonie.Mało rozumiałem ale i tak mnie zaciekawiło.Ucieszyłem się,gdy w szkole wybralli to jako lekturę.Przeczytałem całe parę razy i dostałem 5 z opowiadaniu o Robinsonie.Obudziła się we mnie wielki podziw co do Robinsona."Gostek twardy" pomyślałem.No i spodobało mi się taka perspektywa bycia samemu na bezludnej wyspie...Nie bardzo jeszcze interesowały mnie w książce rady survivalowe(takie tam przecież były).Napisałem pracę klasową i 4 się dostało.Potem horyzont zainteresowania bardzo się powiększył.Szukałem gier o rozbitkach i natrafiłem na Stranded 2.Niezwykle pomogła mi zwiększyć miłość do survivalu(kiedyś nawet tego określenia nie znałem).

Stranded okazał się grą świetną.Cóż zaczęło mnie to "wkręcać" bardzo mocno i sam starałem się myślami uciekać jako rozbitek.No i krótko mówiąc to było fajne...A kiedy zaczęła się ta survivalowa chętka?Jakieś miesiąc temu poznałem pojęcie przetrwania dzięki programowi na Discovery: Szkoła Przetrwania.Leciała bezludna wyspa więc oglądnąłem.Dowiedziałem się dużo bardzo szczegółowych informacji o przeżyciu...No i teraz to się tak ciągnie...Teraz obszar survivalu(moje zainteresowanie) nie spoczywa jedynie na wyspach ale i na każdym rejonie BEZ CYWILIZACJI.

I poznałem samego siebie jak to pisał Krisek. I pozdrawiam ludzi którzy się tym interesują gdyż w moim otoczeniu nikogo takiego nie ma...Tak sądzę.

Pozdrawiam Palmer :)
Nóż,Krzesiwo,Manierka.

Wola Przetrwania

Sam survival przynosi radość...
Awatar użytkownika
badrohn
Posty: 9
Rejestracja: 04 lut 2009, 18:44
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Gadu Gadu: 5192748
Płeć:

Post autor: badrohn »

Witaj :-D
Kiedy wstajesz rano Podziękuj za poranne światło, za to, że żyjesz i jesteś silny.
Podziękuj za jedzenie i radość życia.
Jeśli nie widzisz powodu aby dziękować, wina tkwi w Tobie.
Tecumseh
Awatar użytkownika
marynarz89
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2007, 16:50
Lokalizacja: Łaziska Górne
Gadu Gadu: 3979171
Płeć:

Post autor: marynarz89 »

Hej
Awatar użytkownika
janekfb
Posty: 15
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:28
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: janekfb »

Siema
Awatar użytkownika
karoca
Posty: 37
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:05
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: karoca »

ELo
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Alloha
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Witaj!
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Serwus!
Awatar użytkownika
wolf78
Posty: 194
Rejestracja: 27 mar 2008, 17:13
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu Gadu: 2813508
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolf78 »

Witaj :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”