Powitać :)

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

reconnet84

Powitać :)

Post autor: reconnet84 »

Czołem wszystkim! :D Śledzę to forum już od bardzo długiego czasu (w sumie jakieś kilka lat). Zawsze znajdowałem tutaj wszystko co było mi potrzebne, głownie z działów DIY i tych dotyczących sprzętu. :) W końcu przyszedł czas żeby się zarejestrować. ;) I dalej zgłębiać przydatną wiedzę a może i też dorzucić tu swoje trzy grosze. ;)
Awatar użytkownika
steppenwolf
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2010, 06:47
Lokalizacja: mazowieckie
Płeć:

Post autor: steppenwolf »

Sie ma !
Awatar użytkownika
Stainer80
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 22:39
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: Stainer80 »

Cześć :-)
"Disneyland? F**k, man, this is better than Disneyland!"

In Omnia Paratus
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

reconnet84, witam Cię oczywiście serdecznie na forum.

Nie podoba mi się jednak twój nik. Czy w gronie znajomych/kolegów również wołają na Ciebie reconnet? To raczej nazwa zastrzeżona. Coś jak nadanie numeru na stałe zawodnikowi, który w sposób szczególny przysłużył się drużynie. Przemyśl to.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
reconnet84

Post autor: reconnet84 »

Kopek pisze:reconnet84, witam Cię oczywiście serdecznie na forum.

Nie podoba mi się jednak twój nik. Czy w gronie znajomych/kolegów również wołają na Ciebie reconnet? To raczej nazwa zastrzeżona. Coś jak nadanie numeru na stałe zawodnikowi, który w sposób szczególny przysłużył się drużynie. Przemyśl to.
Ma prawo Ci się oczywiście nie podobać. Ja nie używam pseudonimów bo było ich po prostu zbyt dużo. I wydaje mi się że w tym miejscu nie ma to żadnego znaczenia. A tak łatwiej zapamiętać mi dane do konta. Nie każdy nowy user musi akurat używać nicku związanego z jego pseudo, które funkcjonuje wśród przyjaciół. Jeśli jest to rzeczywiście zakazane to założę nowe konto z innym nickiem. Ewentualnie jeśli administratorzy mają taką możliwość i mogą np skrócić nick do recon84. Chyba że to też jest nie właściwe.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Administarator może zmienić nika. Podaj mu swoje imię. Też nie zapomnisz.

Pozdrawiam i do zobaczenia w lesie.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
reconnet84

Post autor: reconnet84 »

Kopek pisze:Administarator może zmienić nika. Podaj mu swoje imię. Też nie zapomnisz.

Pozdrawiam i do zobaczenia w lesie.
W sumie szybciej będzie jak założę nowe konto. W każdym razie pierwszy raz się spotykam z tym żeby czyiś nick robił takie problemy. :/ A bywają ważniejsze...

To odmeldowuję się.
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

w realu zwracamy się do siebie przeważnie nickami z forum. Na forum zwracamy się do siebie nickami z forum (no może z kilkoma wyjątkami), a nie widzi mi się zwracanie się do kogoś nazwą forum.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

reconnet84, Na tym forum znajdziesz pewnie i do szabli i do szklanki i kolegów i koleżanki. Jak długo je obserwujesz to wiesz, że w zeszłym roku straciliśmy przyjaciela. Ja poza sprawami związanymi z forum dzięki znajomością z forum zdążyłem z dzieckiem do chirurga w Łodzi, w Strykowie podgoniłem robotę w robocie czy jak ostatnio nie spędziłem gdzieś na Śląsku nocki w szczerym polu przy zepsutym aucie po tym jak mnie olał szef tylko wróciłem szczęśliwie do domu i rodziny.
Nie chodzi o czepianie się ników ale ten konkretny zostawmy w spokoju, ok.?
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
mor842
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2015, 20:40
Lokalizacja: [PL]
Płeć:

Post autor: mor842 »

Kopek pisze:reconnet84, Na tym forum znajdziesz pewnie i do szabli i do szklanki i kolegów i koleżanki. Jak długo je obserwujesz to wiesz, że w zeszłym roku straciliśmy przyjaciela. Ja poza sprawami związanymi z forum dzięki znajomością z forum zdążyłem z dzieckiem do chirurga w Łodzi, w Strykowie podgoniłem robotę w robocie czy jak ostatnio nie spędziłem gdzieś na Śląsku nocki w szczerym polu przy zepsutym aucie po tym jak mnie olał szef tylko wróciłem szczęśliwie do domu i rodziny.
Nie chodzi o czepianie się ników ale ten konkretny zostawmy w spokoju, ok.?
Nick zmieniony co by nie kłuć więcej nikogo w oczy. :) Jeszcze raz przepraszam za to całe zamieszanie. Kumam kolego. Tego akurat nie zauważyłem że jesteście jak rodzina i zawsze możecie na siebie liczyć. Powiem szczerze że Wam zazdroszczę bo na co dzień akurat prawdziwych kumpli/przyjaciół, na których w tej przysłowiowej biedzie można było by liczyć mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Lepiej czasami iść na jakość nie na ilość. Gorzej jakby nie było nikogo. :( Ja też staram się być w porządku wobec innych i też pomagać jeśli tylko mogę.

Swoją drogą dobrze by było może umieścić jakiś zapis w regulaminie albo dać jakąś stosowną blokadę przy zakładaniu konta żeby ktoś nie wpadł przypadkiem na ten sam "genialny" pomysł co ja. :D
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Czołem :)
Człowiek numer ;)
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Cześć
mor842 pisze:na palcach jednej ręki.
stolarza.
mor842
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2015, 20:40
Lokalizacja: [PL]
Płeć:

Post autor: mor842 »

Czołem
soohy pisze:Cześć
mor842 pisze:na palcach jednej ręki.
stolarza.
Raczej pracownika tartaku.
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

Witaj :mrgreen:

Uchyl choć rąbka tajemnicy z jakiego regionu piszesz.
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Precel
Posty: 205
Rejestracja: 04 kwie 2014, 16:29
Lokalizacja: Oleśnica
Płeć:

Post autor: Precel »

Siemka
Co nas nie zabije... to wzmocni nasze drinki.
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Dźwiedź pisze:Uchyl choć rąbka tajemnicy z jakiego regionu piszesz.
no przecie napisane że z Polski :roll:
mor842
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2015, 20:40
Lokalizacja: [PL]
Płeć:

Post autor: mor842 »

Dźwiedź pisze:Witaj :mrgreen:

Uchyl choć rąbka tajemnicy z jakiego regionu piszesz.
Mała mieścina (jakieś 8,5k mieszkańców z tendencją spadkową) na granicy województw opolskiego i dolnośląskiego przy granicy z CZ. Lasu tu porządnego brak ale w sumie jest gdzie się poszwędać i popróbować patenty. Jak są siły, czas i ochota na to. Chociaż dużego doświadczenia w wędrówkach, survivalu, bushcrafcie czy jak to tam nazwać nie mam to staram się wszystko sam wypróbować co wiem i co poznałem chociażby tutaj na forum. :) Zdecydowanie więcej mam teorii niż praktyki. :/ No ale każde wyjście w "teren" to forma pewnego wyciszenia się i zapomnienia o bolączkach codziennej szarzyzny. A jak nie łażę to majstruję coś w domu. Chociaż w bloku ciężko coś konstruktywnego zmajstrować. :) Swego czasu też bawiłem się nieco w myślistwo. Niestety ze względów finansowych póki co jest to w odstawce.
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

Soohy - z tym stolarzem to mnie rozbroiłeś :D
mor842
Posty: 10
Rejestracja: 20 lip 2015, 20:40
Lokalizacja: [PL]
Płeć:

Post autor: mor842 »

Bubel pisze:Soohy - z tym stolarzem to mnie rozbroiłeś :D
Śmieszne, prawda?
TOPERSON
Posty: 27
Rejestracja: 18 sty 2015, 00:48
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 52687778
Płeć:

Post autor: TOPERSON »

A witam Kolege widze że rejon Dolnośląski rosnie w siłe:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”