Kościelec urlopowo

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Driver
Posty: 315
Rejestracja: 02 mar 2009, 15:53
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 6876158
Tytuł użytkownika: Supertramp
Płeć:

Kościelec urlopowo

Post autor: Driver »

Z racji że brygadzista wygonił mnie na przymusowy urlop :mrgreen: i wcześniej ogladałem zdjęcia Marcela z Tatr pojechałem w góry, trasa Kuźnice - Boczań - schr. PTTK na Hali Gąsienicowej - Dolina Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy - Karb - Kościelec - Karb - Czarny Staw Gąsienicowy - schr. PTTK na Hali Gąsienicowej - Dolina Jaworzynka - Kuźnice

Wyjechałem w czwartek rano o 8.00 dotarłem do Zakopanego po godzinie 11, auto ulokowałem u właściciela pensjonatu w którym wcześniej nocowaliśmy z żoną. I po spakowaniu wyruszyłem do Kuźnic, na szlak wszedłem po 12 w towarzystwie słońca równym kroczkiem podążałem do murowańca. Po zakwaterowaniu się plan padł na Kościelec więc nazajutrz 8 rano zwarty i gotowy rura na górę :mrgreen: na szczycie przed 12 pogoda cudo!!!. Zero wiatru i pełne słońce pogoda dopisała widoki super tylko operator aparatu amator :-/ ,po powrocie nocka w schronisku i powrót do Kuźnic tym razem przez Dolinę Jaworzynki.
A tu link do paru zdjęć https://picasaweb.google.com/1019640607 ... /Koscielec
Gdybym schował ręce do kieszeni,skazali by mnie za ukrywanie broni.
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Ale żeś mi chopie gula wyciągnął temy zdjęciamy...
Tak mi tęskno za wysokimi górami, a Ty mi jeszcze tutaj takie cymes landszafciki wrzucasz.
Jak dobrze pójdzie, to może sobie jednodniówkę przed Bożym Narodzeniem zrobię w T. Zachodnich... No chyba, że Mazowiecko-Ślunski opłatek dojdzie do skutku :-D
Pięknie Ci się pogoda ułożyła. Takie warunki, jak na szlakach zauważyłem, to chyba już nie potrwają długo.
Podziękuj brygadziście.

W Murowańcu jakiś remont zaczynają?
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Driver
Posty: 315
Rejestracja: 02 mar 2009, 15:53
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 6876158
Tytuł użytkownika: Supertramp
Płeć:

Post autor: Driver »

puchalsw pisze:W Murowańcu jakiś remont zaczynają?
Ta rozkopane pierwsze piętro kucie ścian, gładzie lekki hałas w ciągu dnia ale dość szybko kończą :mrgreen:. Pogoda to była super co do następnych wypadów to planuję w zimie grań Tatr Zachodnich ale to dopiero po nowym roku wtedy będę wiedział co i jak z umową w robocie, bo muszę się troszkę dosprzecić.
Gdybym schował ręce do kieszeni,skazali by mnie za ukrywanie broni.
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Driver pisze:Pogoda to była super co do następnych wypadów to planuję w zimie grań Tatr Zachodnich ale to dopiero po nowym roku wtedy będę wiedział co i jak z umową w robocie, bo muszę się troszkę dosprzecić.
Toć już o tym gadaliśmy tutaj:
viewtopic.php?t=3587&postdays=0&postorder=asc&start=0

Master Doczu też coś przebąkiwał o TZ, i styczniu. Może spotkanie we czwartek, i piątek, sobota na szlakach, zejście w niedzielę i powrót? Więc miejmy się wzajemnie na uwadze.
Co do dosprzęcenia to o czym myslisz?
No nic. Piękny wypad miałeś chopie, i pamiętajmy o sobie w styczniu. Ja zaczynam negocjacje z piękniejsza połówka już za parę tygodni.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

No jakby co to pamiętajcie o mnie gdyby coś w styczniu miało z Zachodnich wyjśc. Na wysokie się nie pisze na razie bo doświadczenia zimowego nie mam w górach wysokich.
Jedno szkolenie lawinowe to raptem liźnięcie problemu.
Tak czy inaczej - wstępnie jestem zainteresowany :) Jakby co to piszcie na PW.
A wyjazdu Drivera nie skomentuję, bo kufa wszyscy mają [...] szczeście do fajnej pogody - ino nie ja :(
Zazdroszczę.
Awatar użytkownika
Driver
Posty: 315
Rejestracja: 02 mar 2009, 15:53
Lokalizacja: Tychy
Gadu Gadu: 6876158
Tytuł użytkownika: Supertramp
Płeć:

Post autor: Driver »

puchalsw pisze:Co do dosprzęcenia to o czym myslisz?
muszę kupić raki i plecak bardziej techniczny

No jakby co to pamiętajcie o mnie gdyby coś w styczniu miało z Zachodnich wyjśc. Na wysokie się nie pisze na razie bo doświadczenia zimowego nie mam w górach wysokich.
Jedno szkolenie lawinowe to raptem liźnięcie problemu.
Tak czy inaczej - wstępnie jestem zainteresowany Jakby co to piszcie na PW.
A wyjazdu Drivera nie skomentuję, bo kufa wszyscy mają [...] szczeście do fajnej pogody - ino nie ja
Zazdroszczę.
lizłes lawinki :mrgreen: jak by co to nas wykopiesz, co do pogody to jak korzystam z tej stronki http://www.mountain-forecast.com/ i jak na razie jeszcze mnie nie zawiodła ;-)
Gdybym schował ręce do kieszeni,skazali by mnie za ukrywanie broni.
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Driver - w razie czego znam dobrą miejscówkę na namiot :)

Obrazek

Możliwe że z Axelem też sie wybierzemy na GTZ tylko tak na w miare szybko i bardzo lekko. Fajnie byłoby zrobić w okolicach 24h.
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

miśka pisze:ja się pytam, gdzie jest ten temat, bo znaleźć go nie moge...?
Taka młoda, a taka zapominalska :-P
viewtopic.php?t=3587&start=15
F..k it, I'll Do It Myself!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”