EYE ADVENTURE 65+10L E-403

...i inne wynalazki do przenoszenia sprzętu

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

góralu
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2012, 14:23
Lokalizacja: PL

EYE ADVENTURE 65+10L E-403

Post autor: góralu »

Witam, chciał bym zasięgnąć opinii na temat plecaka

EYE ADVENTURE 65+10L. E-403
Obrazek

W sieci nie znalazłem nic konkretnego, może ktoś go testował?
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

coś mi się kojarzy ,że już było
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
góralu
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2012, 14:23
Lokalizacja: PL

Post autor: góralu »

Jedyny temat jaki wypluła mi forumowa wyszukiwarka to oferta sprzedaży tego plecaka... :shock:
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

przepraszam fora mi sie pokićkały klik
Ogólnie mój cioteczny brat używa takiego bądź podobnego eye
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
góralu
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2012, 14:23
Lokalizacja: PL

Post autor: góralu »

Tak, trafiłem na ten temat na tacticalu, problem w tym że nie ma tam opinii o tym plecaku, jest dosłownie jedna dwie wzmianki o tym że "fajnie bo ma troki" "i jest tani", to to ja sam wiem.
Poza tym są tam linki do plecaków polecanych przez użytkowników.

Wszędzie na forach pojawia się ten sam problem, ludzie nie piszą na temat sprzętu, tylko prześcigają się w tym jaki sprzęt będzie lepszy. I z forum/tematu robi się śmietnik z linkami.

Ja pytam o konkretny model, i nie interesuje mnie żaden Wolverine, Campus, chcę dowiedzieć się coś konkretnego o plecaku EYE ADVENTURE 65+10L. E-403 a informacja że ma troki, waży 2kg, i ma pas biodrowy... No sami oceńcie czy to jest opinia o plecaku. Wiec odpuśćcie sobie linkowanie do takich tematów. :-/
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

góralu pisze:Poza tym są tam linki do plecaków polecanych przez użytkowników.
no trzeba mieć nieźle pod czaszką żeby polecać z tego wszystkiego Alice :roll:
góralu pisze:Jedyny temat jaki wypluła mi forumowa wyszukiwarka to oferta sprzedaży tego plecaka...
to może ciągnij za język sprzedającego ew. kupującego? Sprzedający zamieścił jakieś relacje z wypraw z tymże plecakiem.
góralu
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2012, 14:23
Lokalizacja: PL

Post autor: góralu »

Ogólnie mój cioteczny brat używa takiego bądź podobnego eye
Plecak plecakowi nie równy, nawet gdy jest super podobny. Ale był bym wdzięczny gdybyś się dowiedział czy ma konkretnie model o który mi chodzi.

to może ciągnij za język sprzedającego ew. kupującego? Sprzedający zamieścił jakieś relacje z wypraw z tymże plecakiem.
Puściłem wcześniej PW do użytkownika, o ile jeszcze tu zagląda liczę że odpisze :)
Tak czy inaczej, jedna opinia nigdy nie będzie "wiarygodna", trzeba ich kilka aby mieć jakiś tam "obraz" oceny.

A sprzedający na allegro napisał że wie o plecaku tyle co z opisu katalogowego. :-?
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

góralu, dopytam dopytam. Jesli to ten sam model to będziesz Pan zadowolony.


edit. Plecak identyczny jak brata. Używany już ponad 3 lata (odsprzedał już go). Plecak nadal cały. Wygodny. Używany był bardzo bardzo często nawet z dużym obciążeniem. Ogólnie brat stwierdził ,że warty polecenia.
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
pepe
Posty: 20
Rejestracja: 09 cze 2011, 08:28
Lokalizacja: Podlasie
Płeć:

Post autor: pepe »

Ja mam takiego i używam od 2008 r. Przejechał z 15-to kg obciążeniem Bieszczady i Tatry, kilka wycieczek w Polskę i parę terenowych wypraw. Nie widać na nim śladów użytkowania, co skłania mnie do stwierdzenia, że warto go polecić. Jest taniutki, ale wytrzymały i wygodny. Przejrzałem swoje zasoby zdjęciowe, ale nic nie znalazłem, więc jak go obfocę, wrzucę parę fotek na forum.
Awatar użytkownika
kamykus
Posty: 700
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Tytuł użytkownika: Leśny Dziad
Płeć:

Post autor: kamykus »

Używam tego plecaka od jakiegoś czasu, zdecydowanie wart polecenia.
Mieszczę w nim zimowy śpiwór, grubszą bluzę na zmianę, cienką kurtkę przeciwdeszczową, plandekę, kubek, garnek do gotowania, czasem kuchenkę, żarcie, 3l wody, karmę dla psa, do tego karimata, i inne pierdoły typu sznurki czy piła składana. Jeszcze nie udało mi się wypchać plecaka po brzegi, no może kilka razy zapełniając wolną przestrzeń browarami, ale to się nie liczy :-P

Nie przemókł na sporym deszczu, wnętrze jest po gumowane, plecak jest stabilny na plecach, bardzo wygodny. 15kg, niesie się w miarę przyjemnie. W środku jest stelaż w postaci 2 szyn, można je wyciągnąć i zastąpić np. karimatą BW.

Jedyna wada plecaka, to dziwny dźwięk wydobywający się z każdym mocniejszym krokiem nie wiadomo skąd, trochę może wkurzać, jest to piszczący nieco głośny dźwięk podobny tego gdy mokrą ręką przejedziemy po jakimś gumowym materiale. Ale można się przyzwyczaić, za tę cenę polecam!
"Nie cierpię mojego rozdwojenia jaźni, jest świetne"
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Ten dźwięk to prawdopodobnie pracujące taśmy w klamrach. Lub ew. przesuwające się elementy systemu nośnego po listwach stelaża. Takie rzeczy dosyć częste są w różnych plecakach :-)
Awatar użytkownika
orety
Posty: 402
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:50
Lokalizacja: z innej bajki
Tytuł użytkownika: Podróże kształcą
Płeć:

Post autor: orety »

birken1 pisze:Ten dźwięk to prawdopodobnie pracujące taśmy w klamrach. Lub ew. przesuwające się elementy systemu nośnego po listwach stelaża. Takie rzeczy dosyć częste są w różnych plecakach :-)
Też coś takiego niekiedy miałem w ZPG idąc do Santiago. Niby mała rzecz, a wku...a.

Pozdrawiam
Maciek
Odmiana: orety oretego oretym poproszę.
Jestem wolny jak konik polny
Awatar użytkownika
pepe
Posty: 20
Rejestracja: 09 cze 2011, 08:28
Lokalizacja: Podlasie
Płeć:

Post autor: pepe »

To chyba raczej incydentalny przypadek - ten pisk klamer. U mnie plecaczek sprawuje się bez zarzutu. Nie zauważyłem też tego w innych swoich plecakach (Campus, Flyye, MilitaryPro), z którymi szwendam się po miastach, lasach i górach.
ODPOWIEDZ