Niśka z Betonowej Dżungli

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Marshall
Posty: 694
Rejestracja: 25 lut 2011, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk, Łomża
Gadu Gadu: 63140
Tytuł użytkownika: f o t o g r a f
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Marshall »

Kurcze ale się porobiło...

MZ Klusownik napisał to żartobliwie... Może niezbyt szczęśliwe do tego miejsce wybrał - wątek powitalny Niśki ale to wszystko na wesoło... Tak mi się wydaje.

Opanujcie niepotrzebne ZUE emocje! ;)
Sent from my Baobab Tree. Marshall® | Adam Marczak
Awatar użytkownika
aniol
Posty: 85
Rejestracja: 12 lut 2009, 01:12
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: aniol »

Apo pisze:Przepraszam, klusownik, ale dorosłych chłop jesteś a mi oczy więdną jak czytam, co piszesz... Twoje kryteria "wyboru fajnej laski dla survivalowca" wołają o pomstę do nieba!
klusownik pisze:Bylo by dobrze, zeby ryby lapala: :mrgreen:
Fantastycznie! Co z tego, że złapie rybę
Bylo by super jak by sie huku nie bala: :mrgreen:
Ogniska palic musi i dzielnie w dymie wraz z nami przesiadywac: :mrgreen:
Narzekac, ze nasze samochody spartanskie nie powinna :mrgreen:
Bez meskiej pomocy motocyklami w terenie dawac rade musi :mrgreen:
Ze skuterami snieznymi za pan brat takze :mrgreen:
Ryku poteznego Diesla bac sie nie moze i prowadzic "potwory" jak najbardziej musi :mrgreen:
A do tego kazdy survivalowiec chce by byla "piekna, zgrabna i powabna" :lol:
Wszystko pięknie fajnie. Załóżmy, że białogłowa rzeczywiscie spełnia te wszystkie wymagania. I co z tego, jak inteligencją dorównuje młynkowi do kawy, elokwencją desce klozetowej a obyciem najzwyklejszej k**.
Jest masa rzeczy, których nie wziąłeś pod uwagę, bo sam "survival" jest tylko częścią naszego życia a nie nim samym. Istnieje też "szara rzeczywistość" w której ważne jest ciepło i zrozumienie. To, że można usiąść na kanapie i pogadać. To, że można się przytulić i wypłakać, jak jest źle.
klusownik pisze:No i mozna by tak wymieniac w nieskonczonosc co taka survivalowa patrnerka powinna :mrgreen:
Lista jest dluuuuuga i nie starcza dnia by choc polowe wymagan opisac.
Zamiast tak wymieniać i wymieniać, tworzyć listy i opisy wystarczyłoby tylko napisać, że osoba ta powinna być przede wszystkim dobrym człowiekiem. Cała reszta jest tylko dopełnieniem. Fajnym, bo fajnym, nie przeczę. Tylko zawsze jest "ale".
Nie ma to jak jadowita prawda o poranku :568:


Apo jesteś bardziej zua ode mnie :diabel2: Obrazek
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Zamykam do sprzątania. :evil:
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Zablokowany

Wróć do „Jestem nowy i witam się”