Czotokwa - Warsztaty z rozniecania ognia.

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Czotokwa - Warsztaty z rozniecania ognia.

Post autor: Gryf »

Witam,

w imieniu puszczańskiego szczepu Daleka Droga ze Słowacji zapraszam wszystkich chętnych na warsztaty z rozniecania ognia wszelkimi technikami w terminie 4-5 czerwiec w malowniczej okolicy Wielkiej Fatry koło miasta Martin.


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Jade a-stopem z piątku na sobotę. Zachęcam szczególnie mieszkańców południowych stron naszego kraju. Opłaty groszowe, przejazdy darmowe lub bardzo tanie.

Spanie i koryto we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
miśka
Posty: 190
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:00
Lokalizacja: 3miasto
Gadu Gadu: 13946836
Płeć:
Kontakt:

Post autor: miśka »

Ajajaj Gryfie! Czemu piszesz tak późno... :cry:
Mam nadzieje że będzie jakaś powtórka zaniedługo...?
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

W październiku lub listopadzie w Czechach koło Brna. U nas zainteresowanie znikome.
Awatar użytkownika
miśka
Posty: 190
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:00
Lokalizacja: 3miasto
Gadu Gadu: 13946836
Płeć:
Kontakt:

Post autor: miśka »

:mrgreen: :mrgreen: Koniecznie daj znać jak będziesz wiedział dokładnie. U mnie zainteresowanie ogromne, kogoś pewnie bym ze sobą zaciągneła ;)
No i troche fot poka jak wrócisz ;]
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Jeśli uda mi się dziś ułowic jakiś aparat to ujawnię kilka fotek po powrocie. Tym czasem przypomniałem sobie, że z początkiem lipca Liga Leśnej Mądrości w Czechach k. Pilzna organizuje swój coroczny obóz. Jadę tam wraz ze swoją rodzinką pod namiot na kilka dni.
Awatar użytkownika
miśka
Posty: 190
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:00
Lokalizacja: 3miasto
Gadu Gadu: 13946836
Płeć:
Kontakt:

Post autor: miśka »

koniecznie! ja się najbardziej zajarałam jak zobaczyłam foty z takich czaderskich imprez ;]
eh, jeszcze lepszy termin dla mnie... -.-
no ale napisz coś więcej tu albo na Portalu LM.
Awatar użytkownika
Bastion
Posty: 392
Rejestracja: 05 maja 2010, 10:21
Lokalizacja: Gdansk
Tytuł użytkownika: nizinny taternik
Płeć:

Post autor: Bastion »

Oj fajna sprawa, chetnie bym sie wybral.
Szkoda, ze poinformowales tak pozno.

Od Slowacji z Gdanska dzieli mnie jakies 1000 km.
Pomysl co z osobami z forum, ktore mieszkaja w Anglii czy Irlandii?

Przeciez wszyscy mamy jakies zobowiazania, szkola, praca, dom.
Mysle, ze informowanie o imprezecha z miesiecznym wyprzedzenie to niezbedne minimum.

Niemniej, piekne dzieki za info o warsztatach.

Pozdrawiam.
Co nas nie zabije to nas wzmocni...
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Bastion pisze:Oj fajna sprawa, chetnie bym sie wybral.
Szkoda, ze poinformowales tak pozno.
Wiesz, sam się późno dowiedziałem, a po drugie nie do końca sam nie byłem pewien czy wybiorę się na ten piknik.
Bastion pisze: Od Slowacji z Gdanska dzieli mnie jakies 1000 km.
Dwa tys. kaemów to nie w kij dmuchał. Miałbym poważny dylemat czy uderzac w taką trasę na tak krótki biwak.
Bastion pisze:Pomysl co z osobami z forum, ktore mieszkaja w Anglii czy Irlandii?
To nie mój problem! Zresztą w Anglii czy Irlandii równierz organizowane są takie mitingi.
Bastion pisze:Przeciez wszyscy mamy jakies zobowiazania, szkola, praca, dom.
Mysle, ze informowanie o imprezecha z miesiecznym wyprzedzenie to niezbedne minimum.
Zgadzam się jednak impreza była organizowana przez szczep z LLM i to od nich dostałem cynk z zaproszeniem wic mogłem zabrac ze sobą małe grono osób a co za tym idzie słusznie spodziewałem się, że zainteresowanie będzie znikome. Chodziło mi bardziej o pozostawienie jakiegoś śladu-informacji, że takie przedsięwzięcia mają miejsce.

Następna Czotokwa ogniowa w łikęd po 17 listopada w Czechach k. Brna.
miśka pisze:eh, jeszcze lepszy termin dla mnie... -.-
no ale napisz coś więcej tu albo na Portalu LM.

Hau Kola!

Z propozycją tego wypadu celuję głównie do harcerzy i osób w jakikolwiek sposób związanych z ideą leśnej mądrości ale wszystkich pozostałych zainteresowanych taką formą rekraacyjnego wypoczynku sedrecznie zapraszam!

Kolejny raz, czeska Liga Leśnej Mądrości organizuje puszczański spęd. W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Ja wyruszam 1.07 w piątek rano, na 4, 5 dni. Jadę zając I miejsce w konkursie rozniecania ognia na czas :) Doszlifować rozbijanie i konstruowanie wigwamu, jadę zrobić sobie indiańskie leginsy i inne takie tam mało ważne bzdury.

Ligowy sejm odbywa się na malowniczej łące tuż przy ścianie świerkowego lasu w okolicy miasteczka Plana koło dużego miasta Pilzno. Zbiegowisko obfituje w moc przeróżnych ciekawych i wesołych zabaw, konkursów, interesujących warsztatów, malowniczej indiańskiej cepelii i inspirującego obozownictwa. Na terenie obozu życie kręci się w tipi i obok nich. Panuje samoorganizacja stadna, nikt nikomu nie wydaje poleceń, wszyscy sami wiedzą co robić Ukoronowaniem niedzielnego dnia (03.06) będzie wieczorne wielkie i majestatyczne, obrzędowe ognicho sięgające nieba! Jest to uroczystość z pogranicza teatru, performance i czarodziejskiej ceremonii. Kto był, ten wie o czym mówię! Za udział w biwaku jednak należy tym razem wnieśc opłatę rzędu 30 koron (Drewno na opał i obozowanie, wywóz śmieci, całporoczna pielęgnacja łąk obozowych etc.) Na zlocie nie ma ani krztyny indiańskiej pseudo-religijności. Nikt nie zwraca uwagi na ludzi śmigających na bosaka i w biodrowych przepaskach. Obóz jest kopalnią pomysłów w tematyce obozownictwo, DIY i wyśmienitej puszczańskiej atmosfery.
Wszelkiego rodzaju, proporczyki, flagi, totemy, wojenne pałki, dzidy, maczugi, obrzędowe łachy, murzyńskie maski, rękodzieło, księgi pamiątkowe mile widziane!

Odrębną atrakcją jest jazda czeskimi kolejami krętymi i malowniczymi dolinami wśród czeskich gór i lasów. Na czeskiej kolei są b. duże zniżki dla grup a grupa to już 2 osoby! Im więcej osób pojedzie tym cena biletu kolejowego spadać będzie. Korytko i spanie organizujemy sobie we własnym zakresie. Na przekroczenie granicy potrzebujemy jedynie aktualnego dowodu osobistego.

Wszelkich, bardziej szczegółowych informacji udzielam pod moim mailem, na privie lub na str. http://puszczanstwo.pl

Błękitne niebo!
Rafał Łoziński


P.S. Miłośnicy plastikowych plandek budowlanych nie mają tam czego szukać. W tym temacie panuje tam totalna posucha :D
Ostatnio zmieniony 13 cze 2011, 21:46 przez Gryf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
miśka
Posty: 190
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:00
Lokalizacja: 3miasto
Gadu Gadu: 13946836
Płeć:
Kontakt:

Post autor: miśka »

Gryf pisze: Ja wyruszam 1.06 w piątek rano, na 4, 5 dni. Jadę zając I miejsce w konkursie rozniecania ognia na czas :) Doszlifowac rozbijanie i konstruowanie wigwamu, jadę zrobic sobie indiańskie leginsy i inne takie tam mało ważne bzdury.

w sensie że 1 lipca?
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Tak
Awatar użytkownika
miśka
Posty: 190
Rejestracja: 02 mar 2011, 20:00
Lokalizacja: 3miasto
Gadu Gadu: 13946836
Płeć:
Kontakt:

Post autor: miśka »

No dobra, ja tam cisnę :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

miśka pisze:No dobra, ja tam cisnę :mrgreen: :mrgreen:

Zuch na 5.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”