kliknięcie w konkursie

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

WOLVERINE, Wyluzuj! Moja Żona przegrała konkurs internetowy z paszczurami, które były tak zdeterminowane, że nabijały sobie po 10-15 kliknięć na minutę, przez 12h.
Podobno są specjaliści od wygrywania wszelkiego rodzaju konkursów.
Żenada.
Ważne że Reconnetowcy choć trochę mogli pomóc...
Czołem!
F..k it, I'll Do It Myself!
KuKu
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2009, 18:29
Lokalizacja: Kluczbork
Gadu Gadu: 2181302
Tytuł użytkownika: Uczę się :)
Płeć:

Post autor: KuKu »

puchalsw, to jescze nic moja koleżanka przegrała miss NTO z dziewczynami, które wysyłały SMSy same na siebie i się tym chwaliły. Ale oliwa sprawiedliwa wybrali ją Miss Polonia Ziemi Kluczborskiej.
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

KuKu, Kluczborskiej! Miałem dziewczynę z Namysłowa (chyba nawet wspominałem w mojej odpowiedzi na Twoje Witam :-) ). Siostrę też miała ładną :-)
Ładne dziewczyny tam macie...
F..k it, I'll Do It Myself!
Blizbor
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2010, 23:43
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 2987112
Tytuł użytkownika: Kniejołaz
Płeć:

Post autor: Blizbor »

WOLVERINE pisze:wygrał ktoś kto niby dal ta nazwę prędzej. jeden wielki wałek.najgorsze jest to, że dzieci strasznie to przeżywają....
Biorąc pod uwagę wartość głównej nagrody to szczerze wątpię, że nie doszło do przekrętu i ktoś z organizatorów konkursu postanowił zagarnąć nagrodę dla siebie (swojej rodziny), bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że dwie różne osoby wymyśliły tą samą nazwę, takie rzeczy się nie zdarzają nawet w konkursach, gdzie nagrody są wręcz symboliczne...
KuKu
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2009, 18:29
Lokalizacja: Kluczbork
Gadu Gadu: 2181302
Tytuł użytkownika: Uczę się :)
Płeć:

Post autor: KuKu »

puchalsw pisze:KuKu, Kluczborskiej! Miałem dziewczynę z Namysłowa (chyba nawet wspominałem w mojej odpowiedzi na Twoje Witam :-) ). Siostrę też miała ładną :-)
Ładne dziewczyny tam macie...
Offtopując to w Namysłowie to się rodziłem ;D
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

WOLVERINE pisze:wygrał ktoś kto niby dal ta nazwę prędzej. jeden wielki wałek.najgorsze jest to, że dzieci strasznie to przeżywają....
Może by jednak pomyśleć o jakiejś nagrodzie pocieszenia dla nich? Jak nie od (tfu..) organizatora, to od Recona. Wolverine, pomyśl o tym. Jeśli zrzuci się kilka, kilkanaście osób po np. 10 zł, to na jakiś upominek powinno wystarczyć. Niech wiedzą że poza oszustami są też ludzie którzy doceniają dobre pomysły.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Bastion
Posty: 392
Rejestracja: 05 maja 2010, 10:21
Lokalizacja: Gdansk
Tytuł użytkownika: nizinny taternik
Płeć:

Post autor: Bastion »

Witam
RUMSKI KOSARZ to ladna i dosc intuicyjna nazwa.
Mysle, ze tutaj nie ma przegiecia czy naduzycia.
Co nas nie zabije to nas wzmocni...
ODPOWIEDZ