Artykuły Bartosza Gorayskiego

dyskusje o stronie Bogdana Jaśkiewicza http://survival.strefa.pl

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw, bogdan

Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

maly pisze:Słyszę to od co najmniej 2004r... Rafale zrób coś ze swoim lenistwem i w końcu napisz swoją książkę o rozniecaniu ognia.
Zgoidnie z zasadą "lepiej późno niż wcale" może za lat 10 lub 50 coś naskrobię. Być może inni mnie wyręczą?
maly pisze:Bo jak na razie krytykujesz tylko innych.
Trudno żeby było inaczej, co nie zmienia faktu, że i dla siebie pozostawiam sporą dawkę dystansu i krytyki.
maly pisze:Najłatwiej krytykować. Cóż że ktoś robi to inaczej... widocznie takie są jego doświadczenia? Podziel się w końcu z nami swoim doświadczeniem w cywilizowany sposób, a uwierz mi na pewno niejedna osoba będzie Ci niezmiernie wdzięczna!!!
Jakoś mi się nie chce. :lol:
w0jna pisze:http://survival.strefa.pl/bg_ogien4.htm napisał/a:
Powoli przybliżam Wam elementy swojej sztuki człowieka lasu, opatrzonej dodatkowo moim własnym stylem.
Zgadzam się w 100% Tylko jest jedno "ale", autor podaje metodę , z którą trudno mi się jest zgodzić - "Cała tajemnica polega na tym, aby pętla powstała na skutek owinięcia świdra cięciwą była skierowana do wewnątrz - to ułatwi manipulację i trzeba się tego nauczyć."
Poza tym nie krytykuję tylko nie zgadzam się z hipotezami Bartka.
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

No ok Rafale. Może i jest to błędna teza. Może autor się przyzwyczaił do takiego ułożenia świdra i nie wyobraża sobie inaczej... Warto to tak się czepiać takiej głupoty skóro i tak świder zadziała i tak? Nie szkoda pięknego dnia?
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
Awatar użytkownika
maly
Posty: 507
Rejestracja: 16 sie 2008, 21:08
Lokalizacja: Mazowsze Wschodnie
Płeć:

Post autor: maly »

Rafale mam nadzieję ,że się nie obraziłeś??? Znamy się już dość długi i nie wątpię w to, że jesteś na tym forum absolutnym mistrzem w technikach rozniecania ognia. Podejrzewam, że nikt na tym forum nie dopracował techniki do takiej perfekcji jak Ty? Nikt nie przetestował tylu gatunków drewna co Ty i na pewno nikt nie zna tylu technik co Ty :mrgreen:
Wcale Ci nie smaruje :shock: po prostu motywuje Cię do pracy nad książką icon_twisted
Pozdrawiam serdecznie!!!
Kamil
Jeśli jeden człowiek coś potrafi , to i ja mogę się tego nauczyć...!
Awatar użytkownika
mgr_scout
Posty: 431
Rejestracja: 29 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: inąd

Post autor: mgr_scout »

Rafał już nie jest z nami i raczej nie odpisze...
ODPOWIEDZ