Rumunia - parę dni w Apuseni

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

PABLO
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2015, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Rumunia - parę dni w Apuseni

Post autor: PABLO »

Fotorelacja z paru wakacyjnych dni spędzonych z dziećmi w Górach Zachodniorumuńskich:

https://goo.gl/photos/qwXqKMEWmfuTbrM1A

Graba!
PABLO
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Świetne szlaki. Zazdroszczę.
P. S. Było Soohego zabrać
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

kermitttt pisze:Było Soohego zabrać
Heh, obserwuję wypady, ale rowery z dzieciakami to inna bajka, oczywiście nikomu nie ujmując :) Ja mam na myśli łażenie po górach od rana do wieczora i noclegi w namiocie.
PABLO
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2015, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:

Post autor: PABLO »

soohy pisze:
kermitttt pisze:Było Soohego zabrać
z dzieciakami to inna bajka, oczywiście nikomu nie ujmując :) Ja mam na myśli łażenie po górach od rana do wieczora i noclegi w namiocie.
Ulegasz stereotypom :-)

Ja tam łażę z dzieciakami po górach, poza górami, po bagnach, pieszo, rowerem, zimą na nartach. Zawsze (także zimą) śpimy w namiocie, albo pod gołym niebem, gotujemy na ogniu, w terenie jesteśmy samowystarczalni. Zwykle jesteśmy w trasie od rana do wieczora, a często i po zmroku.

PABLO
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Z tego co obserwowałem na fotkach, to mimo iż wypad z dziećmi to rurka z kremem to to nie byla:) Generalnie podziwiam chyba nawet bardziej
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Jak już wcześniej wspomniałem, Pablo i jego dzieciaki zawstydzają 35-letnich gości.
Robią takie kilometry, w takim terenie, że aż brak słów.
Pojechałem ze Stępniem po mazurach i prawdę powiedziawszy, czasem miałem dość. Ale nie było nawet takiego harkoru :-P
https://www.flickr.com/photos/michalekn ... 1542842121
Szacun,

PS> Pablo, kiedy ustawimy się na rybki?
Obrazek
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Nie powtórzę tych ochów i achów, które przedtem zaserwowałam SmileOn'owi, wzbogaconymi stwierdzeniami "ja chcę tam na wakacje", "a może tam zamieszkajmy" itd. ;) Widoki fenomenalne. Świetne. Cudownie sielskie, nieco polskie, ale takie jakieś... czystsze? Bez tej całej nowoczesności. Łał. Zazdroszczę takiego tripa. Tym bardziej, że widzę, że pomiędzy strzelistymi szczytami da się całkiem nienajgorszymi szutrówkami przemieszczać nawet na dwóch kołach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”