Jadę, mam wolne miejsce, mogę zabrac

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

erwinw
Posty: 90
Rejestracja: 08 lut 2008, 14:58

Jadę, mam wolne miejsce, mogę zabrac

Post autor: erwinw »

W tym temacie wpisujmy gdzie jedziemy, czy można się dołączyc do wyprawy, gdzie możemy kogoś zabrac/podwieźc...

Ja zacznę:

W poniedziałek późnym popołudniem startuję z Radomia , najpierw okolice Grójca, potem przez Rzeszów na Barwinek, następnie:przez Słowację (SK), Węgry (H), Rumunię (RO), Bułgarię (BG), do Grecji (GR). Jeżeli są chętni na te kraje mogę chętnie podwieźc. Na powrót ze mną nie ma co liczyc, gdyż po rozładunku w Atenach płynę promem do Włoch, gdzie spędzę najbliższy miesiąc jeżdząc po krajach starej unii nie zachaczając o Polskę., Mam jedno miejsce w aucie wolne oraz wolne jedno łóżko wolne do spania po drodze.
Awatar użytkownika
PanJa
Posty: 38
Rejestracja: 17 mar 2009, 17:25
Lokalizacja: z daleka
Tytuł użytkownika: warit w pom. kasku
Płeć:

Post autor: PanJa »

Dlugo Cie nie bedzie .

Powodzonka i szerokosci dla Ciebie kolego by dni byly ladne a noce spokojne .
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Erwinie w, Zapewne z początkiem października podłącze się do Ciebie, jeśli jeszcze będziesz szusować w tamte okolice. Ile osób maksymalnie możesz zabrać do szoferki?
Awatar użytkownika
mgr_scout
Posty: 431
Rejestracja: 29 sie 2007, 16:29
Lokalizacja: inąd

Post autor: mgr_scout »

Gryf pisze:Erwinie w Ile osób maksymalnie możesz zabrać do szoferki?
erwin pisze:Mam jedno miejsce w aucie wolne oraz wolne jedno łóżko wolne do spania po drodze.

czytanie ze zrozumieniem ma przyszłość :568: :diabel2:
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

I vice versa. Jakoś mi to umknęło. Zapewniam Cię, że rozumiem co tam jest napisane. :lol:
erwinw
Posty: 90
Rejestracja: 08 lut 2008, 14:58

Post autor: erwinw »

WRÓCIŁEM!!!
Przez SK, H, RO, BG, dotarłem do Grecji (GR), W Athenach spędziłem święta, rozładowałem towar i ogień do Patry, tam przeprawa promem przez Adriatik do Brindisi w Italy, załadunek w Neapolu i wzdłóż wybrzeża przez Genova, Monaco, Montpellier, Tuluzę do przejścia granicznego Irun F-E, przez Espaniole do Portugalii, do Lisbony, tam rozładunek/załadunek i powrót do Rzymu, tu tydzień bezrobocia okraszony miejscowymi trunkami oraz ocieplaniem stosunków internacjonalnych z miejscowymi niewiastami i powrót z ładunkiem przez Slovenije SLO, madziara H, Slovacje SK, kawałeczek Czech Republik CZ, do przejścia w Cieszynie i już z powrotem w domu.
Nawinąłem przez ten miesiąc 12tyś km, powinienem sporo więcej ale dużo miałem wolnego z powodu kryzysu i braku zleceń. Aparat mi zepsuł się w grecji więc nie mogę się pochwalic zdjęciami.

Obrazek
święta w Grecji w gościnie u turka, ten ostatni, gruby z kolczykiem w łuku brwiowym to ja, obok gospodarz turecki, i na pierwszym planie inny polski kierowca który te rodzinne święta spędzał 2,5tyś km od domu.



Zostałem zmuszony do zmiany miejsca zatrudnienia przez niesolidnośc dotychczasowego pracodawcy. Przesiadam się na trochę mniejsze auta, nadal ciężarowe. Niestety kierunki w których teraz będę przeważnie jeździł to nieciekawe regiony zachodniej europy. Gdyby jednak i tam ktoś się zdecydował skierowac to mogę podwieźc. Mam jedno wolne miejsce w aucie przeważnie.
Pozdrawiam wszystkich włóczęgów!!!
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Jakby ktoś wybierał się w sierpniu do Danii/Kopenhagi to pewnie bym chętnie skorzystał z okazji :)
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

erwinie W, Niezły tour odstrzeliłeś. Godne pozazdroszczenia.

Ech Wujek, gdybym tylko miał jakieś przytulone grubsze sinako, nawet bym się nie zastanawiał, i rzucił Polszę czmyhając gdziesik na wschód świata. (Oczywiście z jakąś ślicznotką)

Na początku czerwca atakuję z Wro przez Kraków, Rabkę, Chyżne, do Rużomberoka. Uderzam W Niskie Tatry i w Wysokie na Rysy. A potem nazad doma. ;) Już nie mogę się doczekać ale w między czasie gruszek w popiele nie zasypuję i każdy łikędzik gdziesik spędzam.
erwinw
Posty: 90
Rejestracja: 08 lut 2008, 14:58

Post autor: erwinw »

Gryf pisze:czmyhając gdziesik na wschód świata. (Oczywiście z jakąś ślicznotką)
Drewna do lasu się nie wozi ;)
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

erwinw pisze:Drewna do lasu się nie wozi
Zgadza się, ale mimo wszystko preferuję słowiańskie typy. ;)


Parthagas:

Oto moja trasa:

M. - Warszawa Centrum. 2 Błyskawiczne a-stopy. W centrum przyuważyłem autobus na pętlę na Okęcie ale musiałem się ewakuować przed kontrolą. Chwilkę później szybki tramwaj na Okęcie. Potem stopik na Janki. Z Janek dosyć szybko pod Częstochowę omijając zjazd na Bełchatów i trasę przez Wieluń na Wrocław. Z pod Częstochowy do Katowic a z Katowic do Wro.
Hej!
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Gryf pisze:
erwinw pisze:Drewna do lasu się nie wozi
Zgadza się, ale mimo wszystko preferuję słowiańskie typy. ;)
Alez na wschodzie ich nie brakuje. Aż do Uralu nie powinno brakować tego kwiatu ;-)
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

erwinw, czy wybierasz się w najbliższym czasie gdzieś na południe Europy? A może ktoś z Was gdzieś będzie zasuwać w tamte strony?
Wedrowycz89
Posty: 409
Rejestracja: 26 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Szczecin
Płeć:

Post autor: Wedrowycz89 »

Narazie dalej trwam w przekonaniu że w lipcu uda mi się na stopa pojechać do Hiszpanii, jeśli o takie zasuwanie i o takie południe Ci chodzi ;)
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Wedrowycz89,

tzn mam na myśli najbliższy łikęt. Może ktosik wsyskoczy z propozycją wspólnego wypadu. Nie ukrywam, że szukam stopa do Brna na najbliższy łikęt.
erwinw
Posty: 90
Rejestracja: 08 lut 2008, 14:58

Post autor: erwinw »

Witam,niestety... pracuję w nowej firmie od 3 tygodnii i kursuję jak autobus do anglii, niemiec i krajów beneluxu :cry:

a pogoda taka że serce wyrywa się w południowym kierunku (chyba się zakochałem w Rumunii)
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

erwinw pisze:(chyba się zakochałem w Rumunii)
Ja też! Już dawno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”