Zimowe fotki

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

TRAF
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2011, 16:32
Lokalizacja: Szczytno
Tytuł użytkownika: Dawniej Rafick
Płeć:

Zimowe fotki

Post autor: TRAF »

Witajcie, to jest post z mojego bloga WildWay.pl. Nie jestem mistrzem pisania ale bardziej zależy mi na pokazaniu moich zdjęć ;) Może Wam się spodoba.

Zima ma to do siebie, że zwykłe rzeczy przemienia w niezwykłe. Zmrożone kształty nabierają innego wyrazu. Woda staje się lodem, a łąka śnieżną pustynią. Staram się szukać w tych zwyczajnych obrazach dotyku Zimy. Wstaję przed wschodem Słońca i obserwuje jak świat zyskuje barwy.

1.
Obrazek

2.
Obrazek

Jak wiele ciepła, mimo ujemnej temperatury, potrafi wnieść poranek. Kto nie docenia tego, że rano się obudził, niech wstanie jeszcze wcześniej i obejrzy świt. Gwarantuję, że cały dzień będzie o wiele lepszy.

3.
Obrazek

4.
Obrazek

Oszronione rośliny przykuwają uwagę. Pewnie nigdy bym na nie spojrzał, gdyby nie kryształki lodu. Światło nadaje charakteru. Cienie prowadzą wzrok.

5.
Obrazek

Najbardziej spodobały mi się sosny. Zmarznięte igiełki tworzą wyjątkowe kompozycje. W lecie, gałązki i czubki tych drzew wydają się takie same. Teraz jest zupełnie inaczej.

6.
Obrazek

7.
Obrazek

8.
Obrazek

Można powiedzieć, że każde miejsce inaczej wita poranek. W lesie dłużej utrzymuje się wilgoć i cień. Myślę, że tutaj wszystko jest spokojniejsze, dlatego promienie światła sprawiają większe wrażenie.

9.
Obrazek

10.
Obrazek

11.
Obrazek

Koniec :) Dziękuję, słowa krytyki mile widziane.
Moje zdjęcia i nie tylko: WildWay.pl
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Mi się podoba. Dobrze, że ktoś z młodej ekipy rusza się w teren i jeszcze fajniej jak ktoś coś wrzuci tu na forum czy bloga. Nr 10 mi się najbardziej podoba, chciałbym taki poranek po nocy spędzonej zimą w terenie.
TRAF
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2011, 16:32
Lokalizacja: Szczytno
Tytuł użytkownika: Dawniej Rafick
Płeć:

Post autor: TRAF »

Dzięki soohy, jak bym miał zdrowie to bym też noce w terenie spędzał i zdjęć by było więcej :)
Moje zdjęcia i nie tylko: WildWay.pl
Awatar użytkownika
rossi
Posty: 66
Rejestracja: 12 lip 2012, 22:21
Lokalizacja: Poznań
Tytuł użytkownika: łubudubu,łubudubu
Płeć:

Post autor: rossi »

ładne fotki i tylko pozazdrościć zimy bo u mnie jej w tym roku jak na lekarstwo :)
Bushcraft, survival-sposób na życie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”