Spodnie armii austriackiej

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
MaciekK84
Posty: 119
Rejestracja: 07 lut 2008, 15:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Spodnie armii austriackiej

Post autor: MaciekK84 »

Cześć!
Na Allegro można tanio kupić takie spodnie (25 zł), do tego sprzedaje gość z mojego miasta więc bym mógł podjechać, zobaczyć itd.
http://allegro.pl/item617698025_orygina ... 2_3_4.html
Za takie pieniądze solidne bojówki w kolorze oliv by mi pasowały na wycieczki itd, tylko chciałbym spytać, czy może ktoś miał z tym kontakt, a jeśli tak co sądzi. Dodam, że chodzi mi o spodnie na wiosnę-lato-jesień, a nie zimę ;)
Pozdrawiam!
Maciek

Obrazek
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1073
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

polecam lekturę viewtopic.php?t=266
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
MaciekK84
Posty: 119
Rejestracja: 07 lut 2008, 15:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: MaciekK84 »

No przeczytałem Tanto i nie widzę, abym zrobił coś nie tak-link do aukcji był pomocniczo, ale w tytule tematu jest czego w ogóle dotyczy moje zapytanie. Swoją drogą zastanawiam się, czy przekopiowywanie z aukcji na serwery zdjęć nie narusza praw ich autorów... dlatego na zapas tego świadomie nie robię.
Pozdrawiam!
Maciek

Obrazek
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1073
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Problem w tym że armia austriacka na pewno ma kilka modeli spodni, nie wchodząć na aukcję (lub wchodząc za np. 2 miesiące) nie wiadomo czy piszesz o tych 'bojówkach', spodniach w plamy czy może o tych od munduru galowego.

Co do ewentualnego naruszenia praw to nic nie stoi na przeszkodzie żeby np. spytać o zgodę właściciela aukcji, jeśli napiszesz mu gdzie i w jakim celu chcesz je umieścić to raczej nie będzie sprawiał problemu - jak by nie było robisz mu darmową reklamę ;-) Można też dopisać pod zdjęciem że pochodzi ono z aukcji użytkownika "......." i tez wszyscy powinni być szczęśliwi.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
MaciekK84
Posty: 119
Rejestracja: 07 lut 2008, 15:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:

Post autor: MaciekK84 »

No to żeby uściślić ;) Chodzi o spodnie wojskowe oliwkowe, 2 kieszenie tam gdzie mają każde spodnie je naszywane z zewnątrz i 2 po bokach nogawek. Nie ma co się bawić na moje w kopiowanie fotek, ale aby można było za rok np. wrócić do sprawy, co faktycznie ma sens - aukcja nr 617698025. Zawsze można na www.paa.pl zajrzeć potem ;)
Pozdrawiam!
Maciek

Obrazek
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Obrazek
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
ODPOWIEDZ