Buty Hanzel R005

Ogłoszenia kupna i sprzedaży

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Buty Hanzel R005

Post autor: birken1 »

Na sprzedaż nowe w zasadzie buciki od Hanzela model Gorce R005 z modyfiikacjami kolor czarny. Zmiany jakie są wprowadzone to usunięcie izolacji, dodanie gumowych nosków i skórzanych zapiętków ktorych brak w oryginale to nieporozumienie. Noski wyglądają swietnie nierzucajac sie w oczy. Takie połączenie buta tradycyjnego z górskim i nastawieniem na dużą trwałość. Na lodzie rewelacja. Problem polega na tym iż są na mnie za małe ;(
Buciki w rozmiarze 43 dl wkladki 27.7 cm. Tylko że jest to takie jakies male 27.7. Polcałbym osobie ktora zwykle celuje w okolice 27.3 cm. Ten but się raczej mi nie rozbije za solidna konstrukcja.
Buty mam od wczoraj. Połazilem po pokoju i 4 km parkowymi ścieżkami. Nie pastowane ani nic. Zdjęcia zainteresowanym bo sobie nie radze wstawić z telefonu. Buty bardzo fajne jak sprzedam kupie takie same ale wieksze.
Cena jaka mnie interesuje to 285 + wysyłka. Koszt takich butów u producenta to 370 + transport.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 gru 2016, 18:29 przez birken1, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
wilow7
Posty: 202
Rejestracja: 18 paź 2014, 13:27
Lokalizacja: Kraków
Płeć:

Post autor: wilow7 »

A jaka rzeczywista długość wkładki?
Bo z Twojego opisu niewiele wynika - 27.3?
Inżynier
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Wyjętą wkładke zmierzyłem i ma faktycznie 27.7 ale bez wyjmowania mierząc w bucie tyle mi nie wychodzi. Tak to jakos dzwnie działa. Zawsze biore 27.7 ale tym razem mi z pół centymetra brakuje.

[ Dodano: 2017-01-04, 14:37 ]
Cena 280 z wysyłką. Taniej nie będzie to nowe buty.
U producenta 370 + 17 wysyłka
ODPOWIEDZ