WYPRAWA DO LASU SPRZED 3 TYSIĘCY LAT

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Qazimodo
Posty: 311
Rejestracja: 15 wrz 2010, 11:18
Lokalizacja: Gdańsk
Tytuł użytkownika: Qazimodo
Płeć:

WYPRAWA DO LASU SPRZED 3 TYSIĘCY LAT

Post autor: Qazimodo »

Hejka. Może Was to zainteresuje i ktoś dołączy



W poniedziałek Wielkanocny planujemy wyruszyć po nową przygodę. Razem z dziećmi jedziemy w okolice Czołpina. Tam pozostawiamy auta i udajemy się w kilkugodzinną wyprawę mającą na celu odnalezienie pozostałości po pradawnym lesie. Można poczytać o nim np tu: https://historiamniejznanaizapomniana.w ... 3-tys-lat/
Wyprawa zaplanowana jest na kilka godzin, co za tym idzie zabieramy ze sobą jedzenie i picie (nie ma sklepów). Przyda się po Świętach troszkę spalić kalorii. Planujemy w czasie marszu zrobić kilka postojów na kawę, herbatę oraz co najmniej jeden na ciepły posiłek. Zabieramy ze sobą kuchenkę i palnik. Garnki, wodę do picia i gotowania każdy "tacha" sam na plecach.
Można spokojnie zaopatrzyć się tylko w suchy prowiant + wodę.
Planowany czas dotarcia do celu (od auta) to około 2h. w każdą stronę. Weźcie pod uwagę że idziemy z dzieciakami.
Zabierzcie aparaty bo będzie dużo atrakcji. Polecam też pomyśleć o ciepłych ciuchach, najlepiej chroniących od wiatru. Zależnie od siły wiatru będziemy maszerować albo brzegiem morza albo leśnymi duktami wzdłuż plaży.
Startujemy z Gdańska o 7h.
Awatar użytkownika
Volo
Posty: 81
Rejestracja: 08 wrz 2009, 11:47
Lokalizacja: Kraków
Gadu Gadu: 6831592
Tytuł użytkownika: Wilczy Pasterz
Płeć:

Post autor: Volo »

Szkoda, że tak daleko mieszkam, zabrałbym się z Wami.
Daj acz ja pobruszę a ty skocz do piwnicy po piwo.
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Ma być przepiękna pogoda! Ja jestem za! Może w końcu znajdę te drzewiszcza, nie tak, jak ostatnio.... :roll:
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”