taktyka czarna z Gromem

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

perez777
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2011, 15:56
Lokalizacja: Rogi krośnienskie
Płeć:

taktyka czarna z Gromem

Post autor: perez777 »

Przyklejam informacje którą podesłał mi znajomy o szkoleniu z taktyki czarnej.

CZARNA TAKTYKA - POZIOM PODSTAWOWY

Jednodniowe szkolenie z zakresu walki bezpośredniej w pomieszczeniach CQB /poziom podstawowy/ skierowane jest do osób cywilnych oraz indywidualnych operatorów lub jednostek specjalnych wojska i policji zainteresowanych nauką sprawdzonych technik czyszczenia pomieszczeń.
Szkolenie trwa około 6-7 godzin.
Miejsce: Warszawa

W ramach szkolenia poruszane są zagadnienia, m.in.:
- podejścia do obiektu
- czyszczenia pomieszczeń – w składzie temu i sekcji
- czyszczenia punktów newralgicznych
- działania w sekcjach
- obszary i sektory odpowiedzialności
- dowodzenie – zasady odpowiedzialności
- ćwiczenia praktyczne


Szkolenie poprowadzą operatorzy wojskowych sił specjalnych specjalizujący się w walce bezpośredniej w pomieszczeniach. Uczestnicy mają obowiązek noszenia hełmów i kamizelek taktycznych. - istnieje możliwość wypożyczenia zestawu na miejscu po wceśniejszym uzgodnieniu.

informacje i zapisy: 22 760 85 68, 504 189 199, info@gromgroup.pl

konieczne wypełnienie formularza zgłoszeniowego!!!
...idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch,
ocalałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wierny. Idź.
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Fajnie. 7 godzin i jesteś komandosem.
Na marginesie, Pan z Gromu świadectwo pracy pokaże, żeby udowodnić gdzie służył, czy jak?
Andr3w
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2016, 22:11
Lokalizacja: Ogólnie Śląsk
Płeć:

Post autor: Andr3w »

Nie rozumiem takiej gadki. Będziesz kwestionował każdego bo co,wydaje ci się że jest oszustem? Sprawdz, poczytaj, poszukaj a jak coś znajdziesz wtedy dopiero szkaluj.
6-7 godzin to prawdopodobnie wprowadzenie w temat. Po x-latach ćwiczeń i zebranym doświadczeniu można powiedzieć że jest się obytym w temacie.
Coś tak czuje że albo nie byłeś w woju albo byłeś w bardzo dawnych czasach kiedy o cqc nikt albo garstka ludzi słyszała...
Sorry za OT.
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Po prostu nie bardzo rozumiem, jaki realny miał by być cel takiego " szkolenia" poza wyciągnięciem kilku złotych od napalanych ASGayów. Zawodowcy ćwiczą nieustannie latami. A takie polizanie tematu to się może przydać podczas grania w grę komputerową. Albo i nie. Nie ma co się obrażać generalnie. Jak ktoś chce uczestniczyć i ma się dzięki temu bardziej sam docenić to nikomu nie bronię. Bawcie się dobrze.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1073
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

...a ja zastanawiam się czy odrobinę nie 'przykręcić śruby'. W sumie informacje o komercyjnych szkoleniach itp. powinny być traktowane podobnie jak ogłoszenia na giełdzie i sklepy - czyli możliwość zareklamowania, ale po spełnieniu ściśle określonych warunków. Chyba niedługo uaktualnimy regulamin żeby było sprawiedliwie.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Co do regulaminu to Tanto, rób jak uważasz. Ale czepiać się Pereza nie macie o co. Poznałem gościa i na moje oko to solidna firma. Jeżeli ktoś chce niech jedzie. Jeżeli nie to do widzenia. Tylko nie narzekać potem, że na reconie to mało się dzieje merytorycznie.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

kermitttt pisze:Po prostu nie bardzo rozumiem, jaki realny miał by być cel takiego " szkolenia" poza wyciągnięciem kilku złotych od napalanych ASGayów. Zawodowcy ćwiczą nieustannie latami.
1. nikt nie zmusza do wydania pieniędzy
2. zawodowcy nie ćwiczą X latami, bo wcześnie przechodzą na emeryturę, a sprawność bojową muszą dość szybko osiągnąć, w zaledwie kilka a nie dziesiątki lat.
3. nikt nie zabroni Ci ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz w oparciu o to, co się dowiedziałeś na szkoleniu.
4. zawodowcy też jeżdżą na takie jednodniowe szkolenia/konferencje/pokazy by wyciągnąć coś dla siebie i ćwiczyć, ćwiczyć jeśli okazuje się skuteczne.....
Awatar użytkownika
Kapitan Apteka
Posty: 196
Rejestracja: 09 sty 2013, 19:26
Lokalizacja: Tychy/Kielce
Tytuł użytkownika: kundelbury
Płeć:

Post autor: Kapitan Apteka »

Od czegoś trzeba zacząć. Cqc, lub cqb jak kto woli, to bardzo ciekawe i inspirujące doświadczenie treningowe. Chętnie przeczytam relację z tego szkolenia.

Pięknie pozdrawiam
KA
„Maszerować to prześcignąć własny cień. To móc wyprzedzić samego siebie, pozdrawiając się uprzejmie."

https://plus.google.com/photos/10564546 ... qIusitLKOQ
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1073
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Kopek pisze:Co do regulaminu to Tanto, rób jak uważasz. Ale czepiać się Pereza nie macie o co.
Do Pereza osobiście nic nie mam, generalnie chodzi o osoby które rejestrują się i jedyną ich aktywnością jest reklamowanie jakichś działań komercyjnych. Owszem dopuszczamy to, ale pod warunkiem że najpierw coś się na forum wniesie. ...a pamięta ktoś jak kiedyś wyglądała 'giełda' i użytkownicy którzy rejestrowali się wyłącznie żeby coś sprzedać?
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Tanto, o Pereza możesz być spokojny. Pomaga mi zorganizować forumowe spotkanie. Ale o tym za niedługo.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Kopek, tu nie chodzi o człowieka tylko o klarowne i jasne zasady.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Dlatego sprawę regulaminu pozostawiam Wam.



Kończmy proszę bo to jałowa dyskusja.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
perez777
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2011, 15:56
Lokalizacja: Rogi krośnienskie
Płeć:

Post autor: perez777 »

Witam
Przepraszam,że zrobiłem takie zamieszanie.Chciałem poinformować o wydarzeniu na które wybierają się moi znajomi zainteresowani służbą w wojskach specjalnych. Nie jest to w każdym razie reklama ,bo nie czerpię z tego zysku. Jeśli post jest do usunięcia nie będę się spierał.

Nie zgodzę się jednak by na zostanie komandosem potrzeba było wielu lat. Studiuje i mieszkam na jedynej w kraju jednostce prowadzącej szkolenie w zakresie ratownictwa pola walki i tym podobnych spraw ,według nowych zasad w każdej drużynie ma być minimum 1-2 osoby po takim szkoleniu.Co skutkuje tym,że przewijają się przez nasza jednostkę żołnierze z całej Polski w tym specjalsi,i są to ludzie w wieku 26-38 lat na oko.
...idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch,
ocalałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wierny. Idź.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”