Mora Robust Stal węglowa

zanim spytasz co na początek wpisz w google: mora lub frosts ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

pasjonacik
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2014, 14:15
Lokalizacja: Mława
Płeć:

Mora Robust Stal węglowa

Post autor: pasjonacik »

Myślę nad zakupem noża Mora Robust co o nim sądzicie czy jest wart swojej ceny
Awatar użytkownika
lukas123z
Posty: 54
Rejestracja: 27 gru 2013, 19:07
Lokalizacja: Opalenica/woj.wlkp
Gadu Gadu: 22373155
Płeć:

Post autor: lukas123z »

Mam go, ogólnie nóż bardzo dobry jak dla mnie, ale znawcą nie jestem. Dobrze mi się go trzyma, nie wyślizguje się z ręki. Dobry jest do tego żeby wyrobić sobie zdanie co ci jest potrzebne. Ja na przykład następny nóż jaki kupię będzie trochę krótszy, aby był dokładniejszy i mniej rzucał się w oczy. Ale ten jest na tyle dobry że narazie nie planuje kupna. To po prostu mora :P
Awatar użytkownika
comando
Posty: 8
Rejestracja: 22 mar 2014, 21:08
Lokalizacja: Mława
Płeć:

Post autor: comando »

Wart swojej ceny jest na pewno ponieważ nie jest ona wysoka a opinie o nożach mora są w 100 procentach pozytywne jeżeli chodzi o porównanie cena/jakość. W dodatku model robust jest grubszy i dłuższy niż na przykład mora companion MG, co czyni go wytrzymalszym. Jak dla mnie robust to prawdziwy wół roboczy :) . Tylko pamiętaj że to węglówka i musisz o nią dbać :). Jeżeli chodzi o pochwę to tradycyjnie plastikowa, ale masz pewność że nóż ci nie wypadnie... przynajmniej na początku posiadania :mrgreen:. Więc nie zastanawiaj się tylko zamawiaj.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Zaraz, czy Ty naprawdę zastanawiasz się, czy warto wydać 40zł na nóż?

Rozumiem, ew. rozumiałbym, jeśli chodziłoby o modele które grubo wychodzą ponad stówę i wiesz, że będzie dobry bo Mora, ale nie wiesz, czy poczujesz różnicę, ale tutaj? Naprawdę - reakcja NumLocka jest absolutnie adekwatna imho.. Bierz, jak Ci się nie spodoba, to mogę nawet odkupić jak się gdzieś uda spotkać - Mory w domu nigdy za wiele. 8-)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Tresor
Posty: 699
Rejestracja: 28 sie 2007, 17:42
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tresor »

Za 40 zl nie kupisz nic lepszego
Hirek
Posty: 26
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:48
Lokalizacja: Gryfino
Gadu Gadu: 9156194
Płeć:

Post autor: Hirek »

Mam ,posiadam ,używam namiętnie. Znakomity nożyk w swojej cenie.
ODPOWIEDZ