Wypad w las 30 01 2012

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

sajmon
Posty: 156
Rejestracja: 28 maja 2011, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Gadu Gadu: 10751489
Tytuł użytkownika: sajmon-survival.blog
Płeć:
Kontakt:

Wypad w las 30 01 2012

Post autor: sajmon »

Jako że już ponad miesiąc nie byłem w terenie na dłuższym wypadzie postanowiłem wybrać się na spacer w poszukiwaniu "schronu"(obserwacyjnego/bojowego) który jakiś czas temu namierzyłem na mapie.
W teren ruszyłem ok godziny 11:30kierując się w głąb poligonu,czym dalej w las tym więcej zdjęć robiłem.Piękne czyste niebo oraz rześka pogoda, ;-) Temperatura około-8 stopni C. Dotarłem do punktu docelowego na poligonie znajdują się dwa budynki,które wykorzystują czasem gracze ASG Pokręciłem się trochę po okolicy,później poszedłem trochę dalej w las,mijając strzelnicę tam też rozpaliłem ognisko by się pożywić. Wracając już w stronę domu, natrafiłem na cel swojej wyprawy. Mały budyneczek najprawdopodobniej służył jako schron obserwacyjny.
Mimo że zmarzłem to wypad bardzo mi się podobał,piękna pogoda i mrozek spotęgowały mój zapał to zimowych wypraw, Kiedy spadnie śnieg las nabiera uroku,który ukazuje piękno, natury. Poniżej fotorelacja.

http://picasaweb.google.com/10939587907 ... 7/30012012
Ostatnio zmieniony 02 lut 2012, 22:27 przez sajmon, łącznie zmieniany 3 razy.
Mroczek
Posty: 27
Rejestracja: 02 lut 2012, 16:06
Lokalizacja: Łódz
Płeć:

Post autor: Mroczek »

Całkiem fajna rzeka ;-) powiedz mi jak sie nazywa che pośledzić na google maps gdzie ma ujście, źródło i jak płynie :mrgreen:
Ezekiel 25:17
"Ścieżkę człowieka prawego ze wszech stron otacza
Niesprawiedliwość samolubnych
I tyrania złych ludzi[...]"
sajmon
Posty: 156
Rejestracja: 28 maja 2011, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Gadu Gadu: 10751489
Tytuł użytkownika: sajmon-survival.blog
Płeć:
Kontakt:

Post autor: sajmon »

To jest jakiś kanałek odpływowy sam do końca nie wiem gdzie dopływa i gdzie zaczyna się jej bieg.. ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”