Porada

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

shi-shaq
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:45
Lokalizacja: PL
Płeć:

Porada

Post autor: shi-shaq »

Witam po pierwsze przepraszam za moje wcześniejsze zachowanie obiecuje że się nie powtórzy :-) (herbatka z melisy pomogła :-P .
Teraz drodzy forumowicze zwracam się do was z prośbą o powiedzenie paru słów na temat tych oto spodni. Z racji na moje wymiary wybór mam dość ograniczony więc znalezienie czegoś w miarę porządnego i taniego :mrgreen: nie jest łatwe. Tutaj mamy spodnie od Mil-tec'a więc mam podstawy myśleć że to porządny wybór co wy o tym sądzicie.
xxxx
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 20:56 przez shi-shaq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Po pierwsze punkt 8 regulaminu.
Po drugie nazywaj temat tak, by mówił coś o jego zawartości. Niedługo zaroi się od nic nie mówiących tematów "Pomocy", "Porada", itp.

Po trzecie to posiadam spodnie BDU, ale nie od Mil-teca, lecz Texara i krój mogę polecić. Wadą jest, że Texarowskie są dosyć grube i w lato się w nich pocę. O Mil-tecu nie słyszałem zbyt wielu pozytywnych opinii, w takiej sytuacji poleciłbym coś z demobilu.
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
budzigniew
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2010, 00:51
Lokalizacja: asdasd

Post autor: budzigniew »

NumLock pisze:Texarowskie są dosyć grube i w lato się w nich pocę.
Za to zima ciepluchno. ;)
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

W texarach wcale nie jest znowuż tak ciepło zimą. :P Polecić jednak mogę z czystym sercem. :)
shi-shaq pisze:Tutaj mamy spodnie od Mil-tec'a więc mam podstawy myśleć że to porządny wybór
I tutaj się mylisz. :P

RE Dół:
No + dobre kalesonki i jest ok. Mówię o chodzeniu w samych. :)
Ostatnio zmieniony 20 gru 2010, 21:16 przez Abscessus Perianalis, łącznie zmieniany 1 raz.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Texar + kalesony i śmigałem przy -20 zimą po lesie :)
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Te Mil-tec'owskie spodnie nie są takie złe. Ja mam od trzech lat chyba. Materiał znośny, szwy lepsze niż w Helikonie pranie też nieźle wytrzymywały ale moje czarne strasznie potem od słońca spłowiały. Ale czerń ma to do siebie. Problemem mogą być za to nogawki (dość ostro zwężane u dołu). Na długich butach nie problem ale na krotkich drażnie mnie strasznie.
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

poszukaj spodni MFH - nosze są git, a przede wszystkim 100% bawełny bez domieszek - polecam RipStop-y, 85zł za sztukę.
Minusem jest to że w kieszeniach guziki mają dóży rozstaw co powoduje że bez rozpinania kieszeni możesz wsadzić tam łapkę - ja doszyłem dodatkowy nap w każdej kieszeni i jest git.
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Qasz, długo nosiłeś? Ja jestem jak najbardziej przeciwny wyrobom tej firmy. Szybko tracą kolor, odpadają guziki, przecierają się szwy, są mało wytrzymałe bo materiał jest cienki i tak dalej. Do lasu ok, jeśli już je posiadasz, ale żeby kupować to raczej niee..
Nosiłem tylko MFH przez ładne 4 lata i wiem co mówię.. [oczywiście nie jedną parę, tylko kilka.. :P]
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Sotol
Posty: 12
Rejestracja: 12 wrz 2010, 13:06
Lokalizacja: Gąbin
Płeć:

Post autor: Sotol »

Oczywiście Abscessus Perianalis, dobrze prawisz.Tych spodni miałem 3 pary.Moim zdaniem najgorszym mankamentem jest to że miałem w nich ograniczoną ruchliwość,tzn mały rozstaw nóg :mrgreen: .Niektóre modele mają materiał jak plandekę.Puszczają na szwach i odpadają im guziki.Z 3 par uzbierałem z 10 guzików.Nie polecam.
Dąb,buk,jesion,kasztanowiec-na ognisko to surowiec!
budzigniew
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2010, 00:51
Lokalizacja: asdasd

Post autor: budzigniew »

Sie uczepiliscie tych guzikow. Mi we wszystkich bez wyjatku odpadaly, a przynajmniej nauczylem sie wladac igla i nitka. :D
Sotol
Posty: 12
Rejestracja: 12 wrz 2010, 13:06
Lokalizacja: Gąbin
Płeć:

Post autor: Sotol »

A to przepraszam jak ktoś sie chce nauczyć wyśmienicie szyć to jak najbardziej polecam MFH. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dąb,buk,jesion,kasztanowiec-na ognisko to surowiec!
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

O! a to mnie zaskoczyliście O.O - to kurdę jakiś mi się fajny sort trafił chyba, od roku chodzę i ani jednego zerwanego guzika, ani nitki wystającej (fakt że ograniczają rozstaw nóg trochę - ale bez przesady). hihihihi no to MFH więcej nie kupie a swoje 3 pary będę pucował i na nie chuchał żeby mi się nie rozpierdaczyły :D - a pomysleć że kupiłem w przecenie po 53 zł :D:D:D
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Qasz pisze:...ani jednego zerwanego guzika, ani nitki wystającej...
... pomysleć że kupiłem w przecenie po 53 zł :D:D:D
Właśnie dlatego były przecenione, jakiś wybrakowany sort... guziki się nie obrywają... szwaczka spaprała robotę ;-)
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
ODPOWIEDZ