M 65 armii austriackiej

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

M 65 armii austriackiej

Post autor: Parthagas »

Właśnie dziś do mnie dotarł ww. nabytek za 60pln. W rozmiar wstrzeliłem się idealnie. Bardzo fajny krój i materiał (100 % bawełna, ale sprawia wrażenie mieszanki ze sztucznym), w podszewce dodatkowa wewnętrzna kieszeń. W odróżnieniu od Emki jest dłuższa, a zamiast napów posiada guziki. Zaczyna się chmurzyć, sprawdzę prawdopodobnie jej nieprzemakalność lub przemakalność. Wkrótce wstawię zdjęcia kurtki na "ludziu".
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Okruch
Posty: 238
Rejestracja: 14 wrz 2007, 17:30
Lokalizacja: Tarnów, Małopolska
Tytuł użytkownika: Czciciel BK-7
Płeć:

Post autor: Okruch »

Groszek czy oliwka?
Awatar użytkownika
Parthagas
Posty: 783
Rejestracja: 28 sie 2007, 08:46
Lokalizacja: Mława
Tytuł użytkownika: kumpel staffików
Płeć:

Post autor: Parthagas »

Oliwka, ale właśnie czar prysnął, gdyż żona wróciła z pracy i stwierdziła, że kurtka jest dla mnie zbyt kusa, bo się dopasłem. Muszę więc kupić większy rozmiar, a ten zarekwiruje żona lub syn. A może to był podstęp? :-/

[ Dodano: 2010-01-14, 22:58 ]
wwwww

[ Dodano: 2010-01-16, 00:39 ]
Ciąg dalszy wywodów i uwag odnośnie kurtki austriackiej wykonanej na wzór M65:
1. ciężko dobrać rozmiar - po 2 sztukach trafiłem na właściwy;
2. jest dłuższa niż typowa Emka i wygląda parkowato-sutannowato, co ukazuje poniższe foto
Obrazek
4. swoją skróciłem, porównując ją wcześniej z długością M65 MR; efekt widać na poniższych fotkach
Obrazek
Obrazek
Obrazek
5. uwagi dodatkowe - zamiast napów są guziki, nie ma podwijki przy rękawach oraz regulacji velcro, jest natomiast na guziki; nie ma opcji dopinania docieplacza, jak widać różni się kolorem. Przemakalność podobna jak w Emce.
To tyle.
"Mężczyzna musi mieć nałogi, najlepiej wyszukane, w przeciwnym wypadku nie ma się z czego wyzwalać."
http://prymitywnetechnikiprzetrwania.blogspot.com/
ODPOWIEDZ