Piękny! co to i skąd?mwitek pisze:Obrazek

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw
 w drodze do Soszycy , w Sulęczynie walną mi pasek pompy wodnej i wspomagania kierownicy w moim Tranzicie
 w drodze do Soszycy , w Sulęczynie walną mi pasek pompy wodnej i wspomagania kierownicy w moim Tranzicie   Słupię widziałem przez chwilę przejeżdżając przy "Rynnie Sulęczyńskiej " . Jutro muszę jechać i wymienić pasek , żeby tylko nie okazało się  że to wina rolki napinacza
 Słupię widziałem przez chwilę przejeżdżając przy "Rynnie Sulęczyńskiej " . Jutro muszę jechać i wymienić pasek , żeby tylko nie okazało się  że to wina rolki napinacza   .
 . chyba zapomniałem go spakować po ostatnim jesiennym pływaniu
 chyba zapomniałem go spakować po ostatnim jesiennym pływaniu   
 

 
  
  
 
A ile w niej rozpalasz do uzyskania dobrego ognia ?kamykus pisze:Ja na swojej gotuję ok 400ml wody w ciągu 5min.





 
  
  
 

po co ? walorów użytkowych to nie poprawi już lepiej kasę na wachę wydaćZirkau pisze:xhlopie, pomaluj to, jakimś fajnym matowym, lub w kolorze motura.
 
 Morg pisze:Raczej powinno być - Białystok Ranger
opcja Gawrona najbardziej m i pasi czy raczej pysiGawroN pisze:Wystarczy naklejki z PYSIA
wygasa


 wróciłem z łupami co następuje:
   wróciłem z łupami co następuje:
