Airzound - klakson rowerowy

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Airzound - klakson rowerowy

Post autor: BRAT_MIH »



Moja mała prezentacja. Gadam trochę nieskładnie, ale pełna improwizacja. Szczerze polecam. Cena - 99 zł, miny kierowców bezcenne !

Wyobraź sobie sytuację kiedy jedziesz drogą ze sporą prędkością, nagle z bocznej ulicy wyjeżdża powoli samochód. Wymusza pierwszeństwo, czy po prostu Cię nie widzi ? Przeciągłym wyciem tego urządzenia zatrzymujesz go w miejscu. Odkąd zakupiłem używam namiętnie :) Żeby nie było - na pieszych mam ten drugi mały dzwonek. Nie jestem importerem też jakby kto pytał. Po prostu poczujesz się bezpieczniej :) Przynajmniej ja się tak czuję i wszyscy posiadacze, których znam. Pzdr.
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

Powiedz mi proszę, jaką masz średnicę kierownicy i obejmy z AZ? i czy ewentualnie dostałeś w komplecie jakąś redukcje? Ogólnie polecam wynalazek, choć nie na każde warunki się nadaje ;-/
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Fajna sprawa!
Na ile "trąbnięć" wystarcza jedno napompowanie zbiornika do pełna?
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

NumLock pisze:Na ile "trąbnięć" wystarcza jedno napompowanie zbiornika do pełna?

O to samo chciałem zapytać. Wiem, że może być jedno dłuugie, więc ile będzie takich "normalnych" ;-) ?
Jeśli chodzi o butlę, to z jednej strony zajmuje trochę (trzeba mieć torbę na kierownicę tak jak Mih, lub drugie mocowanie na bidon), z drugiej jak by było zasilane np. małymi CO2 (takimi jak do wiatrówek), to nie było by możliwości samemu napełnić.
Marudzę, co nie?
Fajna sprawa.
Obrazek
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

Butelka ma własne, niezależne mocowanie na trekotki + rzep, więc można dać ją praktycznie w każdym miejscu roweru ;-)

I jeszcze dodam, że jest regulacja głośności, choć w sumie dla tego typu gadżetu chyba zbędna.. :-P
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Jak dmuchasz długie dźwięki to kilkanaście razy, jak króciutkie to 39-40. Ale pompkę masz z reguły przy sobie, więc możesz dodmuchać w każdej chwili. Mi na jeden wyjazd starcza jedno pompowanie :) Nie wiem jaką mam obejmę, kierownica jest chuda, w komplecie jest kawałek gumy i z tym skręcone do końca trzyma się pewnie.
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
Awatar użytkownika
Jaca
Posty: 401
Rejestracja: 13 maja 2009, 16:06
Lokalizacja: okąd
Płeć:

Post autor: Jaca »

Czad! Przydało by mi się takie coś jak mi codziennie stare raszple przy bazarze wypełzają na drogę na całej długości i szerokości w niedozwolonych miejscach. Dziś o mało bym się przez taką nie zabił, a przy okazji jej. Niestety dzwonek cichy wiec skończyło się na siarczystym ku...mać
...smelling the air when spring comes by raindrops reminds us of youthful days...
Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Post autor: hejtyniety »

No właśnie ja żadnego kawałka gumy nie dostałem :evil:
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
ODPOWIEDZ