Film o budowaniu schronienia

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
wrzesientomek
Posty: 276
Rejestracja: 23 sty 2010, 19:18
Lokalizacja: Nowogard
Tytuł użytkownika: Wrzesień
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wrzesientomek »

yaktra pisze:Od tej chwili Kuba przestał pisać cokolwiek...
I to jest właśnie najgorsze...
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Na całe szczęście dyplomatycznie wstrzymałem się od komentowania filmu.
Z jednej strony popieram tworzenie tego typu produkcji, z drugiej nie popieram klecenia szałasów. Co do wymowy to dałem sobie radę z Bloomgrenem w oryginale bez napisów więc nie jest źle.
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
jakub_kaczmarek
Posty: 75
Rejestracja: 28 sie 2007, 11:50
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Płeć:

Post autor: jakub_kaczmarek »

Przepraszam że odkopuję temat, ale faktycznie po opublikowaniu filmu jakoś uciekłem z forum i niestety z lasu, ale już wracam ;)

Dzięki za krytykę i dziękuje również obrońcom, bo faktycznie część krytyki była skierowana do mojej wady wymowy - niestety logopeda nie pomoże (chodziłem przez 5 lat) - problem tkwi w ośrodku mowy.

Jeżeli uda mi się odkopać film to ponownie wstawię go na YT i podam adres, a jeśli nie to nagram kolejny filmik dot. schronienia w lesie, a w głowie rodzi mi się niecny plan, nagrywać więcej filmików.

Zgadza się - nie jestem profesjonalistą w tym, a raczej hobbystą, to jest coś co lubię, tak więc kolejne filmiki nie będą opatrzone hasłami typu "poradnik, instrukcja" itp.

Chcę również połączyć swoje dwie pasje, tj. uruchomić platformę (swego czasu już nawet istniała), gdzie będzie można oglądać/umieszczać filmiki o tematyce survivalu.

Tak więc, witam ponownie na forum ;)
Ty mnie ukryj moja ziemio Wielkopolska, nizinny lesie kołysz mnie do snu...
ODPOWIEDZ