Strefa Motywacji

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

pancerz1d
Posty: 0
Rejestracja: 22 paź 2011, 12:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gadu Gadu: 35914692
Tytuł użytkownika: pancerz
Płeć:

Strefa Motywacji

Post autor: pancerz1d »

"Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać"
"Pamiętaj jesteś jedyną osobą na świecie która może wykorzysta twój potencjał"
"Jeżeli ktoś to umie to i ja mogę się nauczy"
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

pancerz1d popatrz na podpisy ludzi z forum - tam masz mnóstwo cytatów, również "motywacyjnych"
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
ArturZ
Posty: 151
Rejestracja: 21 sty 2012, 01:34
Lokalizacja: Kurpie
Tytuł użytkownika: Przechadzający się
Kontakt:

Post autor: ArturZ »

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi". Albert Einstein.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Wszyscy wiedzą, że istnieje temat 'cytaty', a jednak zakładają własny.. :)

Przenoszę.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 352
Rejestracja: 21 sty 2011, 17:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 5219235
Tytuł użytkownika: Mihu
Płeć:

Post autor: BRAT_MIH »

Do najtrudniejszej pracy wybieram zawsze kogoś leniwego on zawsze znajdzie sposób by wykonać ją jak najprościej ~Bil Gates
"Nie ma nikt na świecie domu jak my mamy, jest zielony latem , zimą śnieżnobiały, mamy dach z gałęzi, z mchu miękkiego łóżko, lampą jest nam księżyc ponad leśną dróżką. Idą, idą leśni, kompas mają z gwiazd ... "
mcgregor6
Posty: 31
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:56
Lokalizacja: Tychy
Płeć:

Post autor: mcgregor6 »

"Nigdy nie mów, że to koniec jeśli wciąż jeszcze żyjesz"

"Zawsze płyń ku źródłom - pod prąd, z prądem płyną śmiecie."

"Bądź odważny, gdy rozum zawodzi bądź odważny."
Awatar użytkownika
JakubJ152
Posty: 43
Rejestracja: 24 gru 2010, 20:49
Lokalizacja: 45 km. od Torunia.
Gadu Gadu: 337337
Tytuł użytkownika: Początkujący
Płeć:

Post autor: JakubJ152 »

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych."

"To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już tak groźne."

"Niewiedza nie stanowi usprawiedliwienia dla nieprzemyślanych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpliwości, dobrze jest zasięgnąć porady.."

"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać."

"Jeśli cel przyświeca, sposób musi się znaleźć."
Więc póki w nas ten serca czas niech szumi nam zielony las.
Zielone myśli w głowie miej, marzenia rozśpiewane.
Żyj tak jak chcesz i umiesz żyć, pozwól swej duszy dalej śnić
i do przodu śmiało idź, sam jest sobie panem"
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Przeglądając dzisiaj pejsa, natrafiłem na notkę wrzuconą przez Jeba Corlissa, którą chciałbym się szerzej podzielić. Dla przypomnienia, gość z zawodu jest polatuchą. :P
Jak komuś bardzo zależy, to mogę potem przetłumaczyć dla tych, którzy z angielskim są na bakier, jednak za pomoc w stylu 'wrzucam w google translate i uważam za przetłumaczone' dziękuję serdecznie - lepiej to zrobić ręcznie.

Tutaj filmik dla tych, którzy nadal nie wiedzą o kogo chodzi:


Natomiast sama notka brzmi tak:
Jeb Corliss pisze: I am in the business of putting my self in extremely dangerous situations and then seeing if I can get out alive. I have been in this business since I was a small child. I accept the fact that death is inevitable and I do not let the fear of it stand between me and the dreams that give my life purpose.

I understand that by getting out of a cage with a great white shark I can be eaten alive and I accept that risk as part of living my dreams but that shark will have to take my life, I will not just give it to the fish. I will fight the fish with everything I have to survive. That fish to me is a metaphor for life its self. You must first get out of the cage with the fish to truly live your life in the first place but once you get out of the cage you must fight that fish to survive. I will fight everything that tries to kill me with everything I have. Life is in a constant state of trying to kill you. One day I will lose this fight but it will never be because I have given up. I will never just give up no matter how tired my mind gets or how much it yells at me to surrender.

Death does not alway mean the day your life seeps out of you by the way. There is another form of death. The death of a living person giving up on their dreams. The death of a living person with no purpose. You can't let the fear of death stop you from living your life but you must be in a constant fight to stay alive. Both in a physical sense and a mental. Think, train, prepare and then go out and do...
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
thrackan
Posty: 911
Rejestracja: 16 cze 2009, 03:38
Lokalizacja: Warszawa
Gadu Gadu: 2123627
Tytuł użytkownika: Manufaktura strużyn
Płeć:
Kontakt:

Post autor: thrackan »

Spróbowałem zmierzyć się z tym cytatem. Mniej więcej idzie tak:
Jeb Corliss pisze:Ładuję się w ekstremalnie niebezpieczne sytuacje i sprawdzam, czy uda mi się wyjść z nich z życiem. Robię to od dziecka. Akceptuję nieuchronność śmierci i nie pozwalam, by strach przed nią stanął na drodze pomiędzy mną i marzeniami, które nadają mojemu życiu cel.

Rozumiem, że gdy wychodzę z klatki by swobodnie popływać z żarłaczem białym, mogę zostać zjedzony żywcem i przyjmuję to ryzyko jako część życia według moich marzeń. Ale ten rekin będzie się musiał postarać. Nie sprzedam tanio skóry. Dla mnie ta sytuacja jest metaforą życia. Żeby żyć jego pełnią, trzeba najpierw wyjść z klatki do drapieżnika. Ale gdy już znajdziesz się bez tej ochrony, musisz walczyć z bestią o przetrwanie. Z całą moją mocą będę walczył ze wszystkim, co będzie chciało mnie ubić. Życie bezustannie próbuje Cię zabić. Któregoś dnia przegram tę walkę, ale nigdy sam się nie poddam. Nigdy nie odpuszczę. Nie ważne, jak bardzo mój umysł będzie zmęczony albo jak bardzo będzie wrzeszczał, bym się poddał.

Przy okazji, śmierć nie zawsze oznacza moment, w którym z Twoje ciało przestaje działać. Jest jeszcze inny rodzaj śmierci. Śmierć osoby żyjącej, która poddała się w walce o własne marzenia. Śmierć osoby żyjącej, przez życie bez celu. Nie możesz pozwolić, żeby strach przed śmiercią powstrzymał Cię przed korzystaniem z życia, ale w zamian ciągle musisz walczyć, by się przy życiu utrzymać. Zarówno w sensie psychicznym, jak i fizycznym. Myśl, trenuj, przygotowuj się (przyp. tłum: „gotuj się” brzmiałoby lepiej, gdyby nie skojarzenie z wrzątkiem…), a potem ruszaj i działaj…
Wiem, że mamy większych speców od tłumaczeń na forum, więc jak coś jest nie tak, to wytknijcie to ;-)
alina23
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2016, 20:28
Lokalizacja: Zdzieszowice
Płeć:
Kontakt:

Post autor: alina23 »

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć".
Napoleon Hill

"Życiem rządzi pewna zabawna zasada - jeśli godzisz się tylko na najlepsze, bardzo często to dostajesz". Somerset Maugham

"Im coś bardziej Cię denerwuje, tym bardziej jest przeznaczone właśnie dla Ciebie - jest Ci potrzebne.
Gdy przestaje Cię denerwować, stało się zbędne, ponieważ lekcja została przyswojona". Bryant McGill
ODPOWIEDZ