Gierki

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Armat
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Technokrata
Płeć:

Post autor: Armat »

Ciek pisze:W AO mnie urzekło to, że ludzie częściej coś piszą o swoich dzieciakach, niż wyrażają obawy przed nadchodzącą klasówką ;)
Lata temu AO bylo znane, tak samo jak UO. Teraz dzieciarnia o tym nie wie, albo grafika jest za malo wypasna i w to nie graja.

Kurcze, moze odpale... dawno nie gralem :D
It's not a bug, it's a feature!

Survival is no fun. If it is fun, that means you are camping.
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Co do mało wypasionej grafiki, to gorąco polecam MUD Arkadia:

http://arkadia.rpg.pl/

Pierwszy raz natknąłem się jakieś 10lat temu, może więcej i teraz okresowo wracam do zabawy. Niestety - długie przerwy w grze powodują, że traci się postać, ale wystarczy zalogować się raz na miesiąc jeśli brakuje czasu i postać przeżyje. (ew. można odzyskać skasowaną postać, ale z tym już jest nieco więcej zabawy)

Zasadniczym plusem tej gry jest to, że napisanie czegoś w slangu dzieci neo, zwykle kończy się dla grającego zgonem. (no cóż, jest to hard fantasy, więc jak ktoś pisze w dziwny sposób, albo o świecie zewnętrznym, to traktuje się go jak wariata. Z początku niegroźnego zapewne, ale jeśli dłuższa konwersacja nie uświadomi nowego, że popełnia jeden z największych błędów jakie popełnić mógł, to zwykle komuś zdąży nadepnąć na odcisk)

Polecam głównie ludziom, którzy kiedyś grywali w papierowe RPG. Innych może męczyć fakt, że widzi tylko literki. :)

No i trzeba naprawdę lubić czytać. :D
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Armat
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Technokrata
Płeć:

Post autor: Armat »

Abscessus Perianalis pisze:Niestety - długie przerwy w grze powodują, że traci się postać, ale wystarczy zalogować się raz na miesiąc jeśli brakuje czasu i postać przeżyje.
To jak z roslinka. Jak nie podlewasz raz na miesiac to zginie. :P
It's not a bug, it's a feature!

Survival is no fun. If it is fun, that means you are camping.
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Z gierek o słabej grafice pamiętam, że pocinałem kiedyś w A.D.O.M. i też było fajnie :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ancient_Domains_of_Mystery
Awatar użytkownika
Armat
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2011, 16:37
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Technokrata
Płeć:

Post autor: Armat »

To z innej beczki.
Gra webowa z bardzo ciekawym i rozbudowanym sposobem rozwijania postaci:
http://www.nodiatis.com/
It's not a bug, it's a feature!

Survival is no fun. If it is fun, that means you are camping.
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

A ja całkiem z innej strony: Graliście może w America's Army 3? Zacząłem ściągać ale jak mi pokazało 18h to sobie darowałem. Warto?
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

:D
Adom rządził. :D

Grałem w 2.5, ale nie bardzo mi to szło. :D Lepiej załatw sobie Modern Warfare. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

CdD Modern Warfare ? Badziewie. Przynajmniej single, nie realistyczny zupełnie. Gra nie była moja a nie będę kupował gry celowo żeby zobaczyć multi. AA3 jest freeware ;-) .
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

To zależy o której części mówisz, no ale skoro mało realistyczne, to nie pozostaje Ci nic innego jak ściągnąć AA3. Ja grałem na ubuntu, więc w tę część akurat pograć nie mogłem. :)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

Można by zrobić forumowy "klan" :-D . I ludzie zamiast pisać posty bez sensu rozwiązywali by spory w "męski" sposób? :-P
Awatar użytkownika
viragolo
Posty: 123
Rejestracja: 29 wrz 2014, 03:52
Lokalizacja: Lewin Brzeski
Gadu Gadu: 1466772
Tytuł użytkownika: viragolo
Płeć:

Post autor: viragolo »

Wybaczcie, że poruszę temat gry nie związanej w żaden sposób z tematyka forum. Szukam chętnych do wspólnej gry.

Chodzi o grę Euro Truck Simulator w wersji multiplayer. Wprowadzili osobówki, w tym pilota. Organizuję małą wirtualną firmę która będzie konwojowała trudne ładunki, gabaryty czy VIP-ów i szukam chętnych do pracy pilota (w formie zabawy, wbijasz kiedy masz ochotę). Na tym forum jest sporo ciekawych ludzi :), może ktoś będzie zainteresowany.

Chodzi o pilotowanie szybkie z blokowaniem skrzyżowań by VIP nigdy nie musiał się zatrzymywać (lub gabaryt miał całe skrzyżowanie dla siebie), tak jak robi to ta niemiecka ekipa:

By nie robić tu offtopu ewentualne osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW.
Carpe Diem
ODPOWIEDZ