Apteczka końca świata

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

ech... ciekawe kto jeszcze pamięta Szaszłyka i jego 'tajemnicze' zniknięcie
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
wolfshadow
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2008, 07:30
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: tuptuś leśny
Płeć:
Kontakt:

Post autor: wolfshadow »

Tanto pisze:ech... ciekawe kto jeszcze pamięta Szaszłyka i jego 'tajemnicze' zniknięcie
Ja. Zniknął razem z kropką (".") z adresu forumowego. :lol:
.:fortes fortuna adiuvat - Terencjusz:.
.:Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem - I. Kant:.
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

wolfshadow pisze: Dziwna sprawa bo zaglądałem tam ze 2 miechy temu i żadnej działalności wywrotowej jeszcze wtedy nie prowadzili. :-/
Ten cały siurwiwajl to jest działalność wywrotowa sama w sobie. Przecież powszechnie wiadomo, że jest super i będzie jeszcze lepiej, a gdyby jednak pojawiły się jakieś przejściowe problemy to się każdym potrzebującym państwo troskliwie zaopiekuje i to zupełnie za darmo :lol:
Awatar użytkownika
Prowler
Posty: 782
Rejestracja: 28 wrz 2009, 18:38
Lokalizacja: Białystok
Tytuł użytkownika: motórzysta
Płeć:

Post autor: Prowler »

Ciek pisze:jest super i będzie jeszcze lepiej
i do tego dochodzi zasada trzech kopert.

Nowy prezes (może być premier czy partia ;) ) przeją firmę po starym. Na stole znalazł 3 koperty i kartkę "jak będą protesty otwórz pierwszą kopertę". Minęło troszkę czasu. W firmie zaczęły się kłopoty. Pracownicy zgromadzili się pod drzwiami prezesa i skandują różne hasła. Prezes otwiera pierwszą kopertę a tam napisane jest tak:
"wyjdź do tłumu powiedz ,że to wina starego prezesa ,że źle prowadził firmę , narobił długów ale Ty to zmieniasz powoli i firma zaczyna wychodzić na prosto" Nowy prezes tak postąpił. Ludzie uwierzyli i protesty minęły. Znów minęło troszkę czasu. W firmie nic się nie poprawiło. Powróciły protesty we wzmożonej sile. Prezes otwiera drugą kopertę a tam jest napisane: "wyjdź do ludzi i powiedz ,że jest kryzys, że trzeba zacisnąć pas żeby firma przetrwała i nie padła, że wszyscy muszą się poświęcić i pracować na sukces i wyjście z kryzysu" Ludzie uwierzyli. Znów historia się powtarza tym razem protesty przybrały bardzo na sile. Prezes otwiera trzecią kopertę a tam jest napisane: "pisz wymówieni, trzy koperty i kartkę zostaw na biurku "
Podobno grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni idą ... tam gdzie chcą
"boga nie ma jest motór"
kanał yt https://www.youtube.com/user/83Prowler/ ... shelf_id=0
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Na Fajsbuku coś tam jeszcze uprawiał 3 tygodnie temu, ale adres faktycznie nie działa.

http://www.facebook.com/pages/Projekt-B ... 4080739845
[...]
Projekt Boungler
Dzisiaj prezentuję Wam nasza rodzinną małą plantację, zasilającą dom w szafę przetworów i świeżych warzyw, np. do sałatki greckiej jaką uwielbiam. Zrobiłem trochę zdjęć, zapraszam![...]
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
orety
Posty: 402
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:50
Lokalizacja: z innej bajki
Tytuł użytkownika: Podróże kształcą
Płeć:

Post autor: orety »

może uprawiał niepoprawne politycznie rośliny...

pozdrawiam
maciek
Odmiana: orety oretego oretym poproszę.
Jestem wolny jak konik polny
Skiba
Posty: 102
Rejestracja: 16 sty 2011, 13:12
Lokalizacja: Radoszyce
Gadu Gadu: 11567778
Płeć:

Post autor: Skiba »

Buraki! :-D Dużo buraków :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
SmileOn
Posty: 793
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:32
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: the violinist
Płeć:

Post autor: SmileOn »

Skiba pisze:Buraki! :-D Dużo buraków :-D
No tak... władza nie lubi konkurencji!! :D
SmileOn
"O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało."
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

...za chwilę ktoś zapuka do mych drzwi ...i nie będzie to długonoga napalona brunetka ...ale mientki jestem i was zakapuję icon_twisted
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
orety
Posty: 402
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:50
Lokalizacja: z innej bajki
Tytuł użytkownika: Podróże kształcą
Płeć:

Post autor: orety »

Tanto pisze:...za chwilę ktoś zapuka do mych drzwi ...i nie będzie to długonoga napalona brunetka ...ale mientki jestem i was zakapuję icon_twisted
buraki uprawiasz?

pozdrawiam
maciek
Odmiana: orety oretego oretym poproszę.
Jestem wolny jak konik polny
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Pozwalam wypowiadać się różnym wywrotowcom, to wystarczy ;-)
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
House
Posty: 88
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:34
Lokalizacja: Toruń
Gadu Gadu: 20483172
Płeć:

Post autor: House »

Problemem apteczki nie jest jej skończoność... ale jej termin ważności! [...] Leki się skończą lub stracą ważność
Wiesz co? Leków, które tracą swoją ważność jest pewnie mniej niż człowiek posiada palców. Temat został przedyskutowany przez chemików, którzy potwierdzili moją opinię, iż termin ważności leków czy też chemikaliów jest wymysłem koncernów, które je produkują i tych które zajmują się utylizacją takich specyfików. :idea: Tu chodzi o duże pieniądze. Nie wiem jak z lekami ale wiem, że firmy które zajmują się utylizacją chemikaliów z laboratoriów i szkolnych pracowni chemicznych oczyszczają je, naklejają nową etykietę i towar trafia z powrotem na sklepową półkę. :-/
Jeśli zaistnieje w naszym rejonie sytuacja w/w to znaczy że Polska została ZBOMBARDOWANA Głowicami Jądrowymi.

W takim razie w twej apteczce brakuje najważniejszej rzeczy...


DOZYMETRU
Moim zdaniem paru rolek folii ołowianej i płynu Lugola 8-)


Sądzę, że kompletując "apteczkę końca świata" popełniacie jeden bardzo duży błąd. Nie myślicie o tym jak zapobiegać chorobie tylko chcecie ją od razu leczyć. Do tych wszystkich medykamentów wrzuciłbym koniecznie kompleks wszystkich witamin wraz z makro i mikroelementami. Jestem przekonany, że te wszystkie choroby cywilizacyjne, choroby XXI wieku nie miały by prawa bytu, gdyby ludzie dostarczali do organizmu optymalną konfigurację składników odżywczych wraz z zapominanymi ciągle witaminami.
Dobry alpinista to stary alpinista.
Awatar użytkownika
Thorgal
Posty: 26
Rejestracja: 12 kwie 2009, 22:13
Lokalizacja: Chojnice
Tytuł użytkownika: Thorgal
Płeć:

Post autor: Thorgal »

Oj czytałem ich nowe forum. ;) Cel mają szczytny, ale mi się wydaje że chłopaki mają przerost ambicji a jakiekolwiek doświadczenie survivalowe - żadne. Poza tym zakres ich forum jest dość spory a przecież większość zagadnień które oni poruszają były poruszane na reconie i tacticalu na przykład.
Ciek
Posty: 722
Rejestracja: 25 paź 2009, 10:06
Lokalizacja: z kanapy przed TV
Tytuł użytkownika: awski
Płeć:

Post autor: Ciek »

Thorgal, wiesz, ciężko jest mieć jakieś doświadczenie w dziedzinie końca świata i apokalipsy. Myślę, że chłopaki są niejako siłą rzeczy zmuszeni do teoretyzowania :)
Awatar użytkownika
acia1065
Posty: 183
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:51
Lokalizacja: małopolska
Gadu Gadu: 3955209
Tytuł użytkownika: Acia
Płeć:
Kontakt:

Post autor: acia1065 »

Obejrzałam Bug Out Bag, jestem pod wrażeniem..
"Człowiek jest tym, co je" Feuerbach
ODPOWIEDZ