Pouch'e

Ogłoszenia kupna i sprzedaży

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Pouch'e

Post autor: Morg »

Ja z takim pytaniem. Mianowicie czy jest przewidywana produkcja w malej ilosci np. poucha na nalgene jako element dodatkowy? W sensie chodzi mi o to ze to co maxpedition oferuje w tym zakresie cene ma z kosmosu i mysle ze Makato moglby sie wbic troche w rynek z nizszymi cenami a jakos jego wyrobow kazdy zna.

Edit. Cos mi jeszcze wpadlo do glowy, czasami sobie dolaczam do swojej 32l waistpacka na jakies tam szpargaly, moze warto by bylo sie tez zastanowic nad czyms takim.

Obrazek

P.S. to sa tylko moje skromne sugestie i nie mam na mysli robienia pokrowca na pokrowce itp itd tylko jakies 2-3 dodatkowe kieszenie do dopinania
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Morg, łącznie zmieniany 1 raz.
makato
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2008, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć:
Kontakt:

Re: Pouch'e

Post autor: makato »

Morg pisze:Ja z takim pytaniem. Mianowicie czy jest przewidywana produkcja w malej ilosci np. poucha na nalgene jako element dodatkowy? W sensie chodzi mi o to ze to co maxpedition oferuje w tym zakresie cene ma z kosmosu i mysle ze Makato moglby sie wbic troche w rynek z nizszymi cenami a jakos jego wyrobow kazdy zna.

Edit. Cos mi jeszcze wpadlo do glowy, czasami sobie dolaczam do swojej 32l waistpacka na jakies tam szpargaly, moze warto by bylo sie tez zastanowic nad czyms takim.

[url=http://img65.imageshack.us/img65/4930/img1082jy5.th.jpg]Obrazek[/URL]

P.S. to sa tylko moje skromne sugestie i nie mam na mysli robienia pokrowca na pokrowce itp itd tylko jakies 2-3 dodatkowe kieszenie do dopinania
Jakieś dwa lata temu robilismy pouche do butelki Nalgene, ale nie było w tym przełozenia na ekonomię, więc wznowienia produkcji też nie było.
Co do produkcji kieszeni w kilku nowych pojemnościach to tez mi to od jakigoś czasu chodzi po głowie. Ale po doświadczeniach z pouchem do Nalgene podchodźę doi tematu z powściągliwie. Jeżeli faktycznie jesteście tym zainteresowani to czekam na sugestie ( poemności, jakie zamknięcie ( czy klapka jak w starych kieszeniach czy zamek jak w nowych ), jakie mocowanie czy na molle czy na klamry- szybkozłączki jak nowe kieszenie.
Awatar użytkownika
Pablo666
Posty: 166
Rejestracja: 10 wrz 2007, 13:43
Lokalizacja: Olsztyn
Gadu Gadu: 4097251
Płeć:

Post autor: Pablo666 »

Zapodaj jakies fotki tej produkcji "starej"

Mi sie wydaje ze Nalgene zrobil sie dosc popularny ostatnio, te 2 lata temu to byla nowosc i najpierw czlowiek musi sie przekonac do flaszki, pozniej na nia pokrowca szukac......
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Na Nalgene tez bym kupil....razem z 32L :)
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Pablo666 pisze:Zapodaj jakies fotki tej produkcji "starej"

Mi sie wydaje ze Nalgene zrobil sie dosc popularny ostatnio, te 2 lata temu to byla nowosc i najpierw czlowiek musi sie przekonac do flaszki, pozniej na nia pokrowca szukac......
No wlasnie mialem skrobnac ze w/g mnie wzroslo zainteresowanie tymi butelkami wiec pewnie kieszeniami na nie tak samo.

Valdi, robimy takie same komplety? :D 70+32+2x10 kieszen+16plecak ? :D
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Morg, Ty miales pierwszy 32, ja pierwszy 70 :)kieszenie tez mam, a 16 nie potrzebuje! Mam jeszcze plecak z aparatami i optyka, ale juz znalazlem rozwiazanie :)ale 32 sobie zamowie napewno, sprawdzilem Maxpedition, nic nie lepsze, nawet gorsze powiedzialbym i sie cenia , jak cholera, tylko sprawdze, ile mnie przesylka do mojego kraju wyniesie...
ODPOWIEDZ