aciepkowo - w0jnowa dyskusja kamuflażowa

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Bo JW2305 używa jego podróbki? :-P
Nie bo ja będę używał :-P


NIEEEEE !!!
TAKKKK !!!

To może jeszcze coś w kolorach z pantery leśnej i pustynnej, Lasera, kamo dębowego, obu CADPAT'ów, TS'a, ERDL'a itp. Niech każdy sobie wybierze to co lubi :-D
No dobra wróćmy dla czego nie marpat zwykły,a marpat pustynny ?
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

w0jna pisze:Nie bo ja będę używał :-P
W sensie co? Kupujesz coś z Crye (Ich uniformy mają ciekawe kroje no i ten pomysł z mocowaniem nakolanników specjalnie przeznaczonych do owych mundurów)? Zdobywasz "MULTIKAMĘ"? Czy szyjesz sobie jakiś plecaczek z cordury w multichłam?
w0jna pisze:TAKKKK !!!
Nie...
w0jna pisze:No dobra wróćmy dla czego nie marpat zwykły,a marpat pustynny ?
1. Przyjemniejszy dla oka (Mojego przynajmniej)
2. Jak na leśne kamo to, mimo iż bardzo lubię CB, to MARPAT woodland jest zbyt brązowy... Z pikseli wolę temperate woodland CADPATA, ale CADPAT arid już mnie mi pasuję, wydaje się być za różowy. Czyli to już tylko kwestia gustu nie właściwości maskujących.
3. Czarny kolor czcionki będzie łatwiejszy do odczytania na jasnym tle.
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Nie...
Tak...

W sensie co? Kupujesz coś z Crye (Ich uniformy mają ciekawe kroje no i ten pomysł z mocowaniem nakolanników specjalnie przeznaczonych do owych mundurów)? Zdobywasz "MULTIKAMĘ"? Czy szyjesz sobie jakiś plecaczek z cordury w multichłam?
Nie kupuje ciuchów crye,a le będę nosił ubranko w multicamie

1. Przyjemniejszy dla oka (Mojego przynajmniej)
2. Jak na leśne kamo to, mimo iż bardzo lubię CB, to MARPAT woodland jest zbyt brązowy... Z pikseli wolę temperate woodland CADPATA, ale CADPAT arid już mnie mi pasuję, wydaje się być za różowy. Czyli to już tylko kwestia gustu nie właściwości maskujących.
3. Czarny kolor czcionki będzie łatwiejszy do odczytania na jasnym tle.
1.Pamiętaj ze to nie tylko forum militarne,a le głównie survivalowe więc zielony musi być.
2.No i teraz schodzimy z tematu na "który marpat jest ładniejszy dla oka". My tu mówimy o szacie graficznej forum, nie kamuflażu.
3.Czcionka nie musi być czarna,a dalej to z tego co kojarzę to tło miało być w CB i w twoim pomyśle jeśli dobrze kojarzę?
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

w0jna pisze:Tak...
Nie :-)
w0jna pisze:Nie kupuje ciuchów crye,a le będę nosił ubranko w multicamie
Ale powiedz coś, jakie ubranko?
w0jna pisze:1.Pamiętaj ze to nie tylko forum militarne,a le głównie survivalowe więc zielony musi być.
A to nie można uprawiać survivalu na pustyni? Ten pustynny to jest dopiero ekstremalny.
w0jna pisze:2.No i teraz schodzimy z tematu na "który marpat jest ładniejszy dla oka". My tu mówimy o szacie graficznej forum, nie kamuflażu.
Cieżem wspomniał, że chodzi tu o indywidualne upodobania estetyczne.
w0jna pisze:3.Czcionka nie musi być czarna,a dalej to z tego co kojarzę to tło miało być w CB i w twoim pomyśle jeśli dobrze kojarzę?
Nie musi, ale najlepiej kiedy jest czarna...
Tak to był mój pomysł.
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Nie :-)
Tak :-)
Ale powiedz coś, jakie ubranko?
Ubranko będę miał szyte. I będzie to coś w rodzaju spodni BW z kieszeniami od BDU z patkami od DPMek, bluza zaś taka jak kurtka dpm pomieszana z ACU.
A tak w ogóle to po co ja tam będę gadał o jakimś "multichłamie"?
A to nie można uprawiać survivalu na pustyni? Ten pustynny to jest dopiero ekstremalny.
Można, ale ile osób z Tego forum uprawia survival na pustyni i jak często?
Cieżem wspomniał, że chodzi tu o indywidualne upodobania estetyczne.
Dobra czyli ci się podoba marpat desert z CB, mi marpat woodland z CB.
Nie musi, ale najlepiej kiedy jest czarna...
Tak to był mój pomysł.
Czyli zastanawiasz się jaki jest sens robienia tła w CB? Założę się że da się dopasować kolor czcionki do CB co by dało się wszystko ładnie i bez problemowo odczytać.
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

w0jna pisze:Tak :-)
To teraz po Bułgarsku:
Ne... (Kiwając głową do tak) :-P
w0jna pisze:Ubranko będę miał szyte. I będzie to coś w rodzaju spodni BW z kieszeniami od BDU z patkami od DPMek, bluza zaś taka jak kurtka dpm pomieszana z ACU.
Jak już będziesz miał to cudo to zamieść fotki, ciekawe jak będzie to wyglądać... Sam mam przygotowane parę projektów mundurów, letniego i na chłodniejszą pogodę, ale to tylko i wyłącznie moje pomysły (Poza kieszeniami na rękawach, które są zaczerpnięte z ACU). Tylko chęci na wykonanie brak... :-(
w0jna pisze:Można, ale ile osób z Tego forum uprawia survival na pustyni i jak często?
Pewnie bardzo niewiele...
w0jna pisze:Dobra czyli ci się podoba marpat desert z CB, mi marpat woodland z CB.
Nom.
w0jna pisze:Czyli zastanawiasz się jaki jest sens robienia tła w CB?
Nie nie zastanawiam się...
w0jna pisze:Założę się że da się dopasować kolor czcionki do CB co by dało się wszystko ładnie i bez problemowo odczytać.
Czy ja powiedziałem, że czarny nie będzie pasować do CB? Będzie i to nawet nawet. Starałem się wyrazić myśl, która uzna, że czarny nie za bardzo będzie pasować do kolorów (Poza CB to już uzgodnione) z MARPAT woodland.
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

TAK TAK TAK!!!
Przegrałeś!!!
Zamieszczę jak sie zrobi!!!!
Nie masz racji!!!
Idę spać!!!
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

w0jna pisze:TAK TAK TAK!!!
Nie nie nie...
w0jna pisze:Przegrałeś!!!
Ty przegrałeś :-P Bo to nie ja idę spać...
w0jna pisze:Zamieszczę jak sie zrobi!!!!
No to fajnie czekam.
w0jna pisze:Nie masz racji!!!
Mam rację.
w0jna pisze:Idę spać!!!
Dobrej nocy. Karaluchy pod poduchy :evil:
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Nie nie nie...
TAK do potęgi ∞
Mam rację.
Nie masz, już nawet nie zastanawiasz się nad tym tylko bronisz wcześniej wypowiedzianych słów nie biorąc w ogóle moich argumentów pod uwagę.



A tak nawiasem to jeśli będzie jakiś zlot czy coś i będziesz chciał jechać to przypomnij mi żebym ja czasem nie jechał bo poleje się krew...
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

w0jna pisze:TAK do potęgi ∞
Niceh Tanto zadecyduje.
w0jna pisze:Nie masz, już nawet nie zastanawiasz się nad tym tylko bronisz wcześniej wypowiedzianych słów nie biorąc w ogóle moich argumentów pod uwagę.
A gdzie są te argumenty? Zauważyłem, że się skończyły na twoim trzecim poście od końca poście. Co do obrony mych słów, to obrona jest zabroniona? Toż to forum dyskusyjne. Czemu uważasz, że nie biorę twych pomysłów pod uwagę? Ja rozumiem, że to forum survivalowe i zielony powinien być, ale barwy z kamuflaży pustynnych nie będą takie ciemne jak z leśnych i będą weselsze, ponuraku...
I jeszcze jedno:
Skoro survival=obecność zieleni (w lesie i w Polsce przynajmniej) to po kiego grzyba Ci ten multichłam? Zbyt dużo zielonego tam nie ma i bliżej mu do pustynnego MARPAT'a niż do leśnego... Nieprawdaż? ;-)
w0jna pisze:A tak nawiasem to jeśli będzie jakiś zlot czy coś i będziesz chciał jechać to przypomnij mi żebym ja czasem nie jechał
A to czemu? Ja bym nie miał nic przeciwko naszemu poznaniu się osobiście.
w0jna pisze:bo poleje się krew...
Jeżeli już to twoja :-P
Gość

Post autor: Gość »

Niceh Tanto zadecyduje.
No dobra niech zadecyduje tanto byle by był CB.
I jeszcze jedno:
Skoro survival=obecność zieleni (w lesie i w Polsce przynajmniej) to po kiego grzyba Ci ten multichłam? Zbyt dużo zielonego tam nie ma i bliżej mu do pustynnego MARPAT'a niż do leśnego... Nieprawdaż? ;-)
Z tym że ja będę miał polską wersję multicama (z większą zawartością zieleni), a dwa to że nie tylko polska to las (zielony) bardzo często rośnie trawa (żółta), są łąki, nie zawsze jest mech, jest próchno czasami na ziemi (brązowe), lezą liście itp.
Jeżeli już to twoja :-P
Nie wiem cyja ale sądzę że zapewne by sie polała.
Gość

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:
Niceh Tanto zadecyduje.
No dobra niech zadecyduje tanto byle by był CB.
I jeszcze jedno:
Skoro survival=obecność zieleni (w lesie i w Polsce przynajmniej) to po kiego grzyba Ci ten multichłam? Zbyt dużo zielonego tam nie ma i bliżej mu do pustynnego MARPAT'a niż do leśnego... Nieprawdaż? ;-)
Z tym że ja będę miał polską wersję multicama (z większą zawartością zieleni), a dwa to że nie tylko polska to las (zielony) bardzo często rośnie trawa (żółta), są łąki, nie zawsze jest mech, jest próchno czasami na ziemi (brązowe), lezą liście itp.
Jeżeli już to twoja :-P
Nie wiem czyja ale sądzę że zapewne by sie polała.
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Tanto !!!!
Autologowanie błagam....
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Gość pisze:No dobra niech zadecyduje tanto byle by był CB.
Tutaj miałem akurat na myśli (Wcześniej również) sprawę większych avatarów...
Gość pisze:Z tym że ja będę miał polską wersję multicama (z większą zawartością zieleni),
Tak czy inaczej nie ma tam tej zieleni zbyt dużo.
Gość pisze:bardzo często rośnie trawa (żółta)
No to multichłam będzie się nadawał głownie do pokazania swych właściwości maskujących w owej trawie... Ale więcej jest chyba trawy zielonej...
Gość pisze:są łąki,
Najczęściej są zielone.
Gość pisze:nie zawsze jest mech, jest próchno czasami na ziemi (brązowe), lezą liście itp.
Brązu (Mniej więcej takiego jakiego jest koloru próchno) też w tym multichłamie made in Poland za dużo nie ma,wg mnie to nawet CB jest za jasny w porównaniu do koloru próchna... Przeważa jakiś taki jasno zielony i jasno brązowy, są jeszcze:
-Biały (Kamo uniwersalne to i pewnie w zimę da radę)
-Ciemno brązowy (Ale mało)
-Ciemno zielony (Też dość mało)
-Piaskowy
Rzygowiny trochę przypomina.
Gość pisze:Nie wiem czyja ale sądzę że zapewne by sie polała.
E tam... Już bez przesady.
w0jna pisze:Tanto !!!!
Autologowanie błagam....
Przynajmniej w jednym się zgadzamy.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

"Tak. Nie. Tak. Nie....." normalnie jak dzieci. ....choć nie moja córka lepiej się zachowuje ;-)

Styl z CB kiedyś robiłem dla recona, ale (nie pamiętam dla czego) się nie przyjął, gdyby nie niezgodność wersji to bym go wam wrzucił na próbę.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Pamiętaj że w polsce nie ma jednej pory roku. Dalej, ani ja ani ty (jest to moje domniemanie) nie mieliśmy multicama, nie widzieliśmy go w terenie. Jak już go dostane i poużywam to zdam relacje i powiem jak się sprawuje, zrobię zdjęcia i już nie będzie dyskutowania. Jeśli chodzi o avatary jeśli wszyscy będą przeciwni to będą używać avatarów 80 80 choć będą mogli dać większe, nikt nikogo nie będzie zmuszał (spójrz na specopsa, czy tam avatary rujnują forum????).

Łąki są zielone tylko i wyłącznie latem i to nie wszędzie, tak samo z trawą.
Spójrz na flectarna, jest to nowoczesny kamuflaż złożony z mikrowzoru układający się w makrowzur, i tam też jakoś bardzo zielonego nie ma (jest raczej taki pod FG podchodzący)
a ludzie twierdza że jest całkiem dobry na polskie warunki.


Obrazek

Coś w temacie, jak na moje to jest tutaj sporo zielonego.
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Tanto pisze:"Tak. Nie. Tak. Nie....." normalnie jak dzieci. ....choć nie moja córka lepiej się zachowuje ;-)
Taki wiek...
w0jna pisze:Pamiętaj że w polsce nie ma jednej pory roku.
Pamiętam (Przecież wspomniałem o zimie i zawartości białego w multichłamie :-D )
w0jna pisze:Dalej, ani ja ani ty (jest to moje domniemanie) nie mieliśmy multicama, nie widzieliśmy go w terenie.
Mieć nie miałem, ale miałem go na sobie, wspominałem o tym na starym forum. Także o kumplu właścicielu mundurka, który niezbyt był zadowolony z owego kamo.
w0jna pisze:Jak już go dostane i poużywam to zdam relacje i powiem jak się sprawuje, zrobię zdjęcia i już nie będzie dyskutowania.
Dobierzesz sobie teren itp...
w0jna pisze:Jeśli chodzi o avatary jeśli wszyscy będą przeciwni to będą używać avatarów 80 80 choć będą mogli dać większe, nikt nikogo nie będzie zmuszał
Nom.
w0jna pisze:(spójrz na specopsa, czy tam avatary rujnują forum????).
Może i nie rujnują, tylko po co większe? Tu chodzi o szpan, nieprawdaż? Ja mam fajnego avatara i niech będzie jak największy żeby wszyscy mi go zazdrościli...
w0jna pisze:Łąki są zielone tylko i wyłącznie latem i
W ostatnią zimę też widziałem zielone...
w0jna pisze:i to nie wszędzie,
Mówiłem, że w większości.
w0jna pisze:tak samo z trawą.
W ostatnią zimę też widziałem zieloną trawę.
w0jna pisze:Spójrz na flectarna, jest to nowoczesny kamuflaż złożony z mikrowzoru układający się w makrowzur,
Nie naprawdę? O ja cie...
w0jna pisze:i tam też jakoś bardzo zielonego nie ma (jest raczej taki pod FG podchodzący)
Tego podobnego do FG jest w nim bardzo mało:
http://www.henrikc.dk/camouflage/details.asp?autono=13
Jest za to pistacjowy jako podłoże i sporo ciemno zielonego.
w0jna pisze:a ludzie twierdza że jest całkiem dobry na polskie warunki.
Ale jak kiedyś ktoś pokazał zdjęcie namiotu we flecktarnie z narzutą w duńskim M/84 w ciemnym lesie to łatwiej było dostrzec namiot bez narzutki... A idea w dńskim M/84 ta samo co we flecktarnie, strefa klimatyczna mniej więcej ta sama co w Niemczech, ale M/84 wydaje się być lepszy, mimo braku koloru brązowego. A flecktarna osobiście uważam za dobre kamo do warunków w Polsce, na pewno lepszym niż multichłam i UCP.
A i jeszcze jedno flecktarn nie był pierwszy jeżeli chodzi o ideę pokrycia mikrowzorem. Znasz Niemieckie kamo dębowe z drugiej wojny? Albo groszek, też z drugiej wojny?
Coś w temacie, jak na moje to jest tutaj sporo zielonego.
A ja widzę zielonego mało, nawet pomimo moich lekkich problemów z rozróżnianiem kolorów. Widzę za to mnóstwo pistacjowego...

Wiesz co? Sądzę, że cała ta dyskusja wynika z tego, że jestem niezwykle staromodny... Najlepiej by dla mnie było gdybym się urodził w latach 50...

http://www.multicampattern.com/IMAGES.htm
Tutaj jest pokazane do czego nadaje się multicam...
Na zielonym tle nie można stanąć, można za to położyć się na ziemi i czekać na jesień :-)
Awatar użytkownika
w0jna
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 20:51
Lokalizacja: Inąd.
Płeć:

Post autor: w0jna »

Pamiętam (Przecież wspomniałem o zimie i zawartości białego w multichłamie :-D )
Nie mówię o zimie tylko o o pozostałych 3 porach roku.
Mieć nie miałem, ale miałem go na sobie, wspominałem o tym na starym forum. Także o kumplu właścicielu mundurka, który niezbyt był zadowolony z owego kamo.
Kumpel miał oryginalnego multicama!!! Wiem widziałem zdjęcie.
Dobierzesz sobie teren itp...
Tutaj pi....olisz już za przeproszeniem od rzeczy! Tak dobiorę sobie oczywiście ustawie sobie światło i jeszcze w photoshopie obrobię co by aciepk miał się czego czepiać!!!
BĘDĘ ROBIŁ ZDJĘCIA W LESIE W LESIE!!!!!!!! I co jeśli będzie w miarę dobrze działał bo tak sobie wymyśliłem tak? no oczywiście jasne a WTC zniszczył Chuck norris.
W ostatnią zimę też widziałem zielone...
A ja widziałem fioletowe w niebieskie ciapki. I co z tego z koro większość jest zółta?!!?!?!
Nie naprawdę? O ja cie...
Nie, na żarty. Tak cie.
Tego podobnego do FG jest w nim bardzo mało:
Zauważ że jest to kurtka i jak byś widział wiele kurtek i spodni oraz bluz to byś zobaczył że kurtki sa jak gdyby bardziej zielone zielone a bluzy i spodnie bardzie FG i tutaj mi nie gadaj głupot bo właśnie patrze i widzę.
Ale jak kiedyś ktoś pokazał zdjęcie namiotu we flecktarnie z narzutą w duńskim M/84 w ciemnym lesie to łatwiej było dostrzec namiot bez narzutki... A idea w dńskim M/84 ta samo co we flecktarnie, strefa klimatyczna mniej więcej ta sama co w Niemczech, ale M/84 wydaje się być lepszy, mimo braku koloru brązowego. A flecktarna osobiście uważam za dobre kamo do warunków w Polsce, na pewno lepszym niż multichłam i UCP.
Powiedziałem że jest dobry, a nie że już nie ma lepszych!
Znasz Niemieckie kamo dębowe z drugiej wojny? Albo groszek, też z drugiej wojny?
Znam i wiem o tym! Tylko co z tego ja tutaj dałem przykład flectarna akurat a ty oczywiście musisz wtrącać swoje 3 grosze.
A ja widzę zielonego mało, nawet pomimo moich lekkich problemów z rozróżnianiem kolorów. Widzę za to mnóstwo pistacjowego...
Jeśli widzisz tutaj mało zielonego to rzeczywiście masz problem ze wzrokiem.
Wiesz co? Sądzę, że cała ta dyskusja wynika z tego, że jestem niezwykle staromodny... Najlepiej by dla mnie było gdybym się urodził w latach 50...
Więc jednak mówisz że twoje zdanie jest baaardzo obiektywne.
Tutaj jest pokazane do czego nadaje się multicam...
Na zielonym tle nie można stanąć, można za to położyć się na ziemi i czekać na jesień :-)
JA MÓWIE O POLSKI MULTICAMIE NIE TYM OD CRYE!!!!!!!
POLSKI JEST BARDZIEJ ZIELONY!!!!!!!!!!
TAK I KONIEC KROPKA
Są takie rzeczy na niebie i ziemi, o których się jezuitom nie śniło, mój panie.
shadowman
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2007, 17:25
Lokalizacja: bad polzin
Gadu Gadu: 6338368

Post autor: shadowman »

curwa, wez ich ktos zbananuj :] wy gg nie macie ?
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

w0jna pisze:Nie mówię o zimie tylko o o pozostałych 3 porach roku.
O lecie wspomniałem, czyli zostały dwie.
w0jna pisze:Tutaj pi....olisz już za przeproszeniem od rzeczy!
Nie, po prostu mówię, że możesz tak zrobić.
w0jna pisze:Tak dobiorę sobie oczywiście ustawie sobie światło i jeszcze w photoshopie obrobię co by aciepk miał się czego czepiać!!!
Ja czepiać? A skąd...
w0jna pisze:BĘDĘ ROBIŁ ZDJĘCIA W LESIE W LESIE!!!!!!!!
To chociaż porób zdjęcia w kilku lasach, a nie jednym... Bo skąd ja mam wiedzieć, że zdjęcia będziesz robić w iglastym lesie latem, a nie w liściastym zimą?
w0jna pisze:I co jeśli będzie w miarę dobrze działał bo tak sobie wymyśliłem tak?
Już nie przesadzaj, weź se jakiś valerin mite czy coś... Porobisz zdjęcia, i ja wtedy indywidualnie ocenię działanie multichłama.
w0jna pisze:no oczywiście jasne a WTC zniszczył Chuck norris.
Po obejrzeniu niektórych filmów wideo można nawet przypuszczać, że zrobili to sami amerykanie w ramach spisku. Ale Chuck też mógł maczać w tym palce...
w0jna pisze:A ja widziałem fioletowe w niebieskie ciapki.
Pewnie chabry były na tej łące...
w0jna pisze:I co z tego z koro większość jest zółta?!!?!?!
Ja bym te kolory określił raczej jako odcienie beżu, bo żółte to są na przyklad te buźki:
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :-( :-| :-/ :-? :-x
w0jna pisze:Zauważ że jest to kurtka i jak byś widział wiele kurtek i spodni oraz bluz to byś zobaczył że kurtki sa jak gdyby bardziej zielone zielone a bluzy i spodnie bardzie FG i tutaj mi nie gadaj głupot bo właśnie patrze i widzę.
http://www.allegro.pl/item228598458_blu ... mocja.html
Tutaj prawie nie widać.
http://www.allegro.pl/item231027103_spo ... 80_85.html
Tu jest już trochę więcej, mniej więcej wszystkiego po równo.
http://www.allegro.pl/item229943115_spo ... _80cm.html
Tu jakbym widzial już mniej.
http://www.allegro.pl/item230184204__sp ... _104_.html
Tu też trochę mniej.
http://www.allegro.pl/item230273720_kur ... 175cm.html
I tu wbrew pozorom nie widać tego koloru zbyt dużo.
I nie mów, że nie widziałem wielu kurtek, spodni i bluz...
w0jna pisze:Powiedziałem że jest dobry, a nie że już nie ma lepszych!
To czemu nie podałeś czegoś ciekawszego, czego bym się nie czepił?
w0jna pisze:Znam i wiem o tym! Tylko co z tego ja tutaj dałem przykład flectarna akurat a ty oczywiście musisz wtrącać swoje 3 grosze.
Jak wyżej, czemu nie podałeś tego, co ciekawsze i co wcześniej się pojawiło? Ja rozumiem, że coś jest popularne i daje się to za przykład, ale można by było skończyć w końcu z monotonią...
w0jna pisze:Jeśli widzisz tutaj mało zielonego to rzeczywiście masz problem ze wzrokiem.
Widzę tutaj mało zielonego, ale dużo pistacjowego. Nie wiesz jak wygląda pistacjowy(Odcień zielonego, nie zielony) ? Jak nie to idź na lody i poproś o pistacjowe...
w0jna pisze:Więc jednak mówisz że twoje zdanie jest baaardzo obiektywne.
A twoje, że multicam jest nawet dobrym kamo może nie jest? Mam prawo sądzić, że to co jest prostsze i jest długo używane świadczy o tym, że jest dobre.
w0jna pisze:JA MÓWIE O POLSKI MULTICAMIE NIE TYM OD CRYE!!!!!!!
Ten Polski jest podróbką multichłamu i dobrze wiem o czym mówisz, niestety zdjęć multichłamu made in Poland nie ma zbyt dużo więc zamieściłem tego oryginalnego.
Wielki problem?
w0jna pisze:POLSKI JEST BARDZIEJ ZIELONY!!!!!!!!!!
A mnie się wydaje, że oryginalny ma więcej zieleni. A w Polskim obecność koloru pistacjowego powoduje iż wydaje się on być bardziej zielony...
w0jna pisze:TAK I KONIEC KROPKA
Ale Cię łatwo wyprowadzić z równowagi...

[ Dodano: 2007-09-01, 14:26 ]
shadowman pisze:curwa, wez ich ktos zbananuj :] wy gg nie macie ?
Jak się coś nie podoba to możesz tu nie zaglądać... A później będzie można to wszystko wywalić.
Frustrat kolejny...
shadowman
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2007, 17:25
Lokalizacja: bad polzin
Gadu Gadu: 6338368

Post autor: shadowman »

wchodze tu zeby dowiedziec sie czegos w konkretnym temacie, a nie czytac wasz beznadziejny belkot.

ps. nie powiem kto Ci sie sfrustrowal.
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

shadowman pisze:wchodze tu zeby dowiedziec sie czegos w konkretnym temacie, a nie czytac wasz beznadziejny belkot.
Przyznam, że ja (znów z resztą, za co przepraszam) zacząłem z tym multichłamem... Ale do któregoś momentu raczę zauważyć była dyskusja o avatarach i zmianie kolorów forum na kolory któregoś z MARPAT'ów...
shadowman pisze:ps. nie powiem kto Ci sie sfrustrowal.
Ależ dlaczego?
TomaSH
Posty: 13
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:54
Lokalizacja: Skarszewy
Gadu Gadu: 4999321
Płeć:

Post autor: TomaSH »

Na reconie były boty, tutaj mamy w0jne i aciepk'a. Taka kolej rzeczy... ;-)
"Estetyczny podróżnik, którego domem jest droga"
Awatar użytkownika
aciepk
Posty: 689
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:32
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: UCePe ssie
Płeć:

Post autor: aciepk »

Tak to jest jak trafi na siebie dwóch zgryźliwych siedemnastolatków, którzy zjedli wszystkie rozumy świata...
TomaSH
Posty: 13
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:54
Lokalizacja: Skarszewy
Gadu Gadu: 4999321
Płeć:

Post autor: TomaSH »

Dobra, koniec off topu, tylko rzeczowa dyskusja, ok? :-P
"Estetyczny podróżnik, którego domem jest droga"
Zablokowany