Air Show w Radomiu

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Air Show w Radomiu

Post autor: Stalker »

Jako, że jestem entuzjastą lotnictwa wojskowego wybieram się na tegoroczne pokazy lotnicze w Radomiu. Nie mógłbym przegapić kolejnej okazji by zobaczyć Su-27 plus oczywiście wielu innych ciekawych konstrukcji. Czy może ktoś z was się wybiera ? Zawsze możemy się spotkać i poznać się osobiście.

Wiadomo, że będzie tłum ale każdemu kto nie widział współczesnych samolotów odrzutowych w akcji, polecam - wrażenia nie do opisania. Na oficjalnej stronie organizatorów można zapoznać się z planowanymi atrakcjami, które z pewnością są bardzo zachęcające: http://www.airshow.sp.mil.pl/index.php

[ Dodano: 2009-08-30, 17:48 ]
Łamię zasadę i napiszę drugiego posta zaraz po swoim. Muszę się przyznać, że wróciłem rozbity po katastrofie Su-27. Jak każdy pewnie już słyszał, piloci zginęli. Z pewnością tak doświadczeni piloci pragnęli zaprezentować się od najlepszej strony i zginęli robiąc to co kochają. Mimo niesnasek między Polską a Białorusią, w takiej chwili czuję przygnębienie i w pełni współczuję rodzinom pilotów.

Nie pisałbym gdybym nie był podwójnie oszołomiony tym czego byłem świadkiem po wypadku. Tłum nie ma serca - zabawa trwała dalej, lunapark, bungee, karuzele i rozczarowanie, że pokazy zostały przerwane, nawet gdy na ich oczach zginęli ludzie.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”