Urodzinowa chatka - 19-20.11.20

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1088
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Urodzinowa chatka - 19-20.11.20

Post autor: soohy »

Kilka dni temu wybrałem się do górskiej chatki, żeby fajnie i spokojnie spędzić czas. To był jedyny plan na ten wyjazd, po prostu przenocować w chatce. Przed zachodem słońca zaczęły się pojawiać chmury w kształcie spodków, które zwiastują zmianę pogody. W nocy pojawiła się mgła, deszcz i silny wiatr, a rano była fajna śnieżyca. Tyle 'nowych' dźwięków mi towarzyszyło, jak skrzypienie drewnianej podłogi, drapiące myszy w ścianach, które poczuły trochę ciepła, uderzający wiatr w ściany chatki, strzelające suche drewno iglaste w piecyku. To szczegóły, których nie mam na co dzień, dlatego je doceniam. Świt okazał się mroczny z lekkim przymrozkiem... Ciekawe gdzie będzie następny wypad, bo sam tego nie wiem.

Obrazek

Link do zdjęć: :569:
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Trzeba zmienić nazwę działu na Fotki survivalowo-turystyczne Soohego :->
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Nie dał się chłopak zapędzić w kierat obowiązków, napiętych terminów itp. ...i chwała mu za to że wolne chwile spędza z pasją.

...a jak urodziny (tak sugeruje tytuł), to zdrowia, pięknych widoków i szlaków bez 'stonki' ;-)
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1088
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Dzięki Panowie, jednak nie przesadzajmy, poprzedni i ten rok i tak jest dla mnie stosunkowo słaby. Ale też nie wrzucam tutaj wszystkich wypadów :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”