Kilka rzeczy

Ogłoszenia kupna i sprzedaży

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Kilka rzeczy

Post autor: birken1 »

Do sprzedania

1. Maczeta Cold Steel LAtin Machette 21" One Handed z pokrowcem.
Maczeta nie przecięła nigdy nic grubszego niż pokrzywy itp. Zwyczajnie nie miałem jej gdzie zabierać. Wyszedłem chyba z nią 3 na nocny spacer w okół osiedla. Fabryczny szlif to jakaś kpina jak to w maczetach CS. Ja próbowałemto poprawić ale ledwie zacząłem, miałem dokończyć ale już mi 3 rok schodzi taka mi ona potrzebna. Sama krawędź tnąca ledwo potarta więc nie ma podejrzenia że katowałem a ostrzyłem żeby ukryć ślady. Pokrowiec jak ze sklepu.

Cena za komplet 85 + wysyłka najtaniej w sklepach widzę teraz 115
Zdjęcie

2. Parka BW.

Parkę kupiłem jako stan magazynowy. kolory żywe chyba nie prana ale sporo leżała, sam założyłem 2 razy na luźny spacer. Metki brak taką dostałem jest za to w tym miejscu napisane flamastrem "7" jako rozmiar niby. Kolory bardzo żywe uszkodzeń brak. Na rękawie jest jakiś dziwny ślad jakby złotej farby ale ledwo widoczny. Ogólnie stan lepszy niż średnia tego co się dostaje w internecie.
Wymiary:
W klatce pod pachami - 90 cm
Długość rękawa od pachy - 57 cm

Cena 25 zł + wysyłka
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

3. Wiatrówka z Juli rozmiar L NOWA

Bardzo fajna wiatróweczka. Niestety z braku możliwości przymiarki kupiłem za małą :(
Krój i materiał do biegania super i tak samo w teren świetnie się nadaje. 3 kieszenie, bardzo udany kaptur, odblaski przód tył a także odblaskowy napis na ramieniu. Kolor czarny z pomarańczowymi elementami. Niestety już większej nie kupie bo niedostępna od dłuższego czasu ;(
Stan nówka z metką tylko przymierzona przed lusterkiem.
Wymiary:
Szerokość w klacie pod pachami 55 cm
Długość rękawa od pachy - 58 cm
Plecy od wszycia kaptura - 70 cm

Nowa w sklepie 50 zł u mnie 30
Zdjęcie


4. Wiatrowka do biegania Domyos rozm S
Wg mnie najfajniejsza wiatrówka do biegania jaka była w Decathlonie. Dwie boczne kieszenie, siatki pod pachami i wywietrznik z tyłu wraz z odblaskiem, mocno przedłużany tył. Materiał nie foliowy a taki bardziej przyjemny i solidny, kolor hmmm antracyt? + żółty. Używana bardzo niewiele stan bardzo dobry.
Wymiary:
Rekaw od kołnierza 73cm
Długość pleców od kołnierzyka 70cm
W klacie ciężko powiedzieć ze względu na siatkę ale średnio 62 cm (na 108 w klacie nawet nie taka przylegająca)

Cena 25 zł
Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

5. Koszula Austriacka siatkowa NOWA
Koszula oficerska pod mundur galowy. Wykonana jest z bawełnianej bardzo gęstej siatki. Niemal zabytek guziki odczuły upływ czasu i się brzydkie zrobiły sama koszula wygląda jakby wiecznie miała być jak prosto ze sklepu. Siatka wygląda na bardzo mocną. Na mnie za mała i nigdy nie używana ale nawet przymierzając czuć przeciąg :)
Wymiary
W klacie pod pachami - 54
Rękaw od pachy - 55 od pagonu 64
plecy od kołnierza - 75

Cena: czekam na propozycję.
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3


6. Mam jeszcze kostkę WP w stanie nowym i paso szelki nówki sztuk kilka. Plecak zupełnie nówka sztuka - złożony i sztywny jak deska. A przecież to już zabytek. Wersja bez kwadratu na klapie z aluminiowymi sprzączkami.
Cena: również czekam na propozycję




Z TEGO tematu zostało jeszcze sporo rzeczy. Buty za 230 pójdą.

Wszelkie propozycje, pytania, oferty i negocjacje proszę kierować na PW
ODPOWIEDZ