08-09.07 hamakowanie PGK.

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
borsukwacław
Posty: 311
Rejestracja: 12 lis 2010, 17:58
Lokalizacja: Pomorze
Płeć:

08-09.07 hamakowanie PGK.

Post autor: borsukwacław »

Witam !
Razem było nas 20 osób z Pomorskiej Grupy Knives , spotkaliśmy się na inauguracji sezonu hamakowego na naszej stałej miejscówce w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym . Częśc imprezowiczów dotarła do nas na piechote idąc czarnym szlakiem z Sopotu . Spotykamy się w lesie 1-2 razy w miesiącu przez cały rok , na ogniskach często spotykamy się całymi rodzinami .
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Pzdr.
Oszczędzaj wodę , pij....Whisky .

Pomorska Grupa Knives
Awatar użytkownika
Fabian
Posty: 55
Rejestracja: 09 paź 2014, 16:49
Lokalizacja: Gda
Tytuł użytkownika: F jak Fabian
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Fabian »

Fajne miejsce, Niezły wypad.

Bez moskitiery dało się wytrzymać? Czy raczej niezbędna? Dawno w TPK nie nocowałem, ale z tego co pamiętam, to z komarami nie było nigdy problemu. A ostatnio słuchy mnie dochodzą, że komarów pełno.
Awatar użytkownika
borsukwacław
Posty: 311
Rejestracja: 12 lis 2010, 17:58
Lokalizacja: Pomorze
Płeć:

Post autor: borsukwacław »

Moskitiera praktycznie zbędna , OFF wystarczył żeby opędzic się od kleszczy ,jeden "osobnik " coś mówił że jakiś kleszcz po nim łaził ale paradował w luźnych Bermudach to i wlazł na niego :-> generalnie komary nie stwarzały żadnego problemu ;-) Na ostatnim ognisku z rodzinami ,było kilkoro dzieci od 4.5 mca. do 8 lat , siedzieliśmy w lesie parę ładnych godzin , żadnych problemów z insektami , było nas 25 osób .

Parę fotek z ostatniego rodzinnego ogniska.
ObrazekObrazekObrazek
Na spotach PGK każdy pokazuje swoje nowe albo ulubione "scyzoryki"
Obrazek


Pzdr.
Oszczędzaj wodę , pij....Whisky .

Pomorska Grupa Knives
Awatar użytkownika
Fabian
Posty: 55
Rejestracja: 09 paź 2014, 16:49
Lokalizacja: Gda
Tytuł użytkownika: F jak Fabian
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Fabian »

Elegancko. Fajnie, że zabieracie dzieciaki.

Tak patrząc na ten nożyki, to PGK spodziewałem się z trzy razy więcej :) O i ktoś miecz wziął.
Fajne :)
Awatar użytkownika
hycek
Posty: 348
Rejestracja: 04 mar 2016, 14:20
Lokalizacja: Śląsk
Gadu Gadu: 3364770
Tytuł użytkownika: hycek
Płeć:

Post autor: hycek »

Super! Widać moc.
,,- Mieszczuch jesteś.Twój porządek murami ogrodzony, tam też Twoje mądrości może i co warte. ''
Awatar użytkownika
borsukwacław
Posty: 311
Rejestracja: 12 lis 2010, 17:58
Lokalizacja: Pomorze
Płeć:

Post autor: borsukwacław »

Fabian pisze:Elegancko. Fajnie, że zabieracie dzieciaki.

Tak patrząc na ten nożyki, to PGK spodziewałem się z trzy razy więcej :) O i ktoś miecz wziął.
Fajne :)
Uwierz mi że jakby wszyscy powyjmowali te "zadołowane " sztuki po kieszeniach i plecakach to by było ich znaaacznie więcej ;-) na tej fotce moich jest 3 , a jednej z forumowych dziewczyn która robi noże ... 4 :-D było nas 12-15 osób , średnio po 3 noże ... łatwo policzyc , na tym pieńku by się nie zmieściły :-) oczywiście przynosimy też dużo różnego szpeju , do testów , do obejrzenia , żeby wymienic się doświadczeniami . Dzisiaj kiedy zalewa nas masa tandety , ciężko jest wyłowic to co naprawdę jest dobre i sprawdza się , a tu proszę bardzo , możesz obmacac , popytac , pogadac . Na każdym takim spocie człowiek zawsze coś wyłowi dla siebie .
Pzdr.
Oszczędzaj wodę , pij....Whisky .

Pomorska Grupa Knives
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”