Biwak sprzed epoki "polarów"

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

PODBIJAM! propozycja biwaku bez polarów jako jesiennego zlotu. Dodatkowo chciałbymm w ramach tegoż zlotu.... ZBUDOWAĆ ZIEMIANKĘ! taką dla 2-3 osób. sugeruję swoje okolice z racji punktu komunikacyjnego, ale każde inne są dobre do rozważenia. jakieś pokopalniaki na ślunsku?
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

A to miejsce zlotu +-100km nie jest już czasem ustalone?
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

a jest?
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

No takie mnie słuchy doszły, że w tym mniej więcej czasie, co tradycyjnie zlot wypada, Apo będzie świętowała zmianę cyferki w liczniku i wyjdzie nam z tego impreza łączona. Jak coś źle zrozumiałam to liczę rychłe sprostowanie.
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

ja może też mam nieaktualnne dane, ale wydawało mi się że na zlocie Apo twierdziła że uro to uro, a nie zlot i zlot trzeba wymyślić inaczej. mało tego! uwzględniałem to przy tym odświeżeniu tematu! bo zlot przedpolarowy z pracą nie przyciągnie zbyt wielu uczestników, ale forum niewiele na tym straci bo i tk większość zobaczy się u Apo.
Takie tam rozmyślania.
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Bubel pisze:uro to uro, a nie zlot
Tak. I powtarzam raz jeszcze: NIE ORGANIZUJĘ JESIENNEGO ZLOTU.
niszka pisze:w tym mniej więcej czasie, co tradycyjnie zlot wypada, Apo będzie świętowała zmianę cyferki w liczniku
NIE. Zlot jesienny jest zazwyczaj w październiku, więc daty się absolutnie nie pokrywają ;) Nie mniej, przy okazji dyskusji na Zlocie, wyszło, że jesienny Zlot powinien być na koniec października/początek listopada, więc NIC nie stoi na przeszkodzie, aby Zlot normalnie się odbył.
Była też dyskusja o zlocie "z przed epoki polarów", ale tak jak powiedziała Niszka to powinna to być sugestia a nie mus - tak, jak było u Hejtynietego z przebierankami. I tak pewno większość się dostosuje, bo przecież chodzi o dobrą zabawę. Dla mnie pomysł jest super, chociaż sama nie mam bladego pojęcia co ja mam zabrać do ubrania i spania - chyba moją "historyczną" kieckę z wesela czyt. giezło i fartuszek przewiązane krajkami a spać będę pod kocem :P
Można też zrobić coś na zasadzie łączenia - przyjeżdżamy "normalnie", możemy ogarnąć jakiś przemarsz czy inne zwiedzania, żeby było aktywnie a np. całą sobotę chodzimy przebrani i korzystamy tylko z rzeczy z "dawnej" epoki.
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

to walić to. jak mają być takie grymasy to nie tykam się organizacji jesieni. Powodzenia!

Tymczasem proszę o wpisywanie się potencjalnych chętnych do udziału w "zlocie bez polarów".
1.Bubel
2.?
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Temat przeczyszczony - proszę się trzymać tematu głównego. Animozje proszę wyjaśniać via PW lub przy ognisku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”