Ukraina, Czarnobyl 2016.

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Ryszard
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2013, 13:38
Lokalizacja: Zalistowie
Tytuł użytkownika: Powsinoga
Płeć:

Ukraina, Czarnobyl 2016.

Post autor: Ryszard »

TERMINARZ WYPRAW DO CZARNOBYLA 2016

W 2016 roku mija 30. rocznica katastrofy w Czarnobylu. Chcesz przeżyć niezwykłą podróż i zobaczyć, jak wyglądałby świat trzy dekady po apokalipsie? Zapraszamy na wspólną wyprawę do Strefy Zamkniętej i zapomnianego miasta duchów!
Rozpoczęliśmy zapisy na wyjazdy w 2016 roku. Są trzy warunki, jakie trzeba spełnić aby móc wjechać do legendarnej Zony: mieć powyżej 18 lat, ważny paszport i zapał, by zobaczyć coś naprawdę wyjątkowego. Do wyboru jeden z dziesięciu terminów między lutym a listopadem - wybierz, który Ci pasuje i zgłoś się do nas poprzez prywatną wiadomość lub telefonicznie na numer 724 587 384. Szczegóły dotyczące wyjazdów oraz ceny podajemy poniżej.
W planach mamy dokładną eksplorację opuszczonego miasta Prypeć, które niegdyś zamieszkiwało 50 tysięcy osób. Zobaczymy tam takie miejsca, jak basen, diabelski młyn, szpital, zakłady Jupiter czy zaliczymy wejście na dach opuszczonego 16-piętrowca. Standardowo poszukamy też zapomnianych wiosek, gdzie czas naprawdę się zatrzymał i wejdziemy na radar "Oko Moskwy". W praktyce jednak nie układamy stałego harmonogramu wyjazdu, bo ten ustalamy w grupie z uczestnikami.
25-30 KWIETNIA [30. ROCZNICA!]
4 dni (3 w Zonie + 1 w Kijowie)
Koszty:
4 dni (3 w Zonie + 1 w Kijowie) - 1690 zł
Cena obejmuje przepustkę na wjazd do Strefy, noclegi, transport, przewodnika oraz wyżywienie na terenie Czarnobyla. Dla chętnych istnieje opcja dodatkowa: wejście do wnętrza Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. Zarezerwujcie wcześniej miejsce w swoim terminie, zanim braknie!
Album zdjęć z naszego ostatniego wyjazdu:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 700&type=3
Do zobaczenia w Zonie, Stalkerzy!

Ja wybrałem termin 30 rocznicy. Czy na forum jest ktoś kto chciałby się ze mną wybrać??? :569:
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Reklamy to sobie wrzucaj gdzie indziej.
Ryszard
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2013, 13:38
Lokalizacja: Zalistowie
Tytuł użytkownika: Powsinoga
Płeć:

Post autor: Ryszard »

Toż to żadna reklama, tylko propozycja Panie Adamie. Doczytałeś Pan do końca?
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

Oczywiście.
Wybacz ostrą reakcję, ale widząc wpis osoby, która wprawdzie rejestrowała się jakiś czas temu, ale postów za dużo nie ma, potraktowałem wpis jako reklamę. Bo spójrz na to sam - kilka zdań marketingu, a jedno zdanie odnośnie uczestnictwa.
Tak że sypię głowę popiołem na znak skruchy i życzę udanego wyjazdu.
Ryszard
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2013, 13:38
Lokalizacja: Zalistowie
Tytuł użytkownika: Powsinoga
Płeć:

Post autor: Ryszard »

Ja też biję się w pierś i przyznaje że pierwszy post był napisany właśnie na zasadzie, kopiuj, wklej, powycinaj niepotrzebne, wklej. Taka już ze mnie niemowa, wychodzi ze w pisaniu też. Więcej czytam forum niż się na nim udzielam. :mrgreen: Niestety na kwiecień i trzydziestą rocznice się nie załapię. Trudno. Ale wyjazd jest aktualny cały czas, tylko termin nie jest już sztywny.
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

A swoją drogą Ryszard - byłeś ? Podziel się wrażeniami pls.
Ryszard
Posty: 25
Rejestracja: 22 maja 2013, 13:38
Lokalizacja: Zalistowie
Tytuł użytkownika: Powsinoga
Płeć:

Post autor: Ryszard »

Właśnie nie. :-| A ty pewnie już tam byłeś?
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

No jakoś w 2009 byłem. Generalnie sprawa nie warta aż takich pieniędzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”