Miejscówka w górach

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Miejscówka w górach

Post autor: Morg »

Witam.

Czy ktoś z was ma możliwość albo dojście do jakiegoś domku/apartamentu/miejscówki w górach w miarę normalnej cenie? Szukam na parę dni i raczej warunki surwiwalowe nie wchodzą w rachubę.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

A coś bliżej? Jakie góry, no i jakie warunki. Szukasz faktycznie apartamentu, czy pokoik z łazienką też się nada? Dla ilu osób?
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Pokój z łazienką, góry obojętne, liczy się cena w sensie jak najniższa.

Edit : ale jakby była opcja czegoś fajniejszego to oczywiście się nie obrażę.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

2 tygodnie temu byłem z żoną tutaj:
http://www.granit.karpacz.pl/568,start.html
płaciliśmy 35 zł za dobę od osoby + jakieś grosiki klimatycznego. Pokoik mielismy troszkę ciasnawy, ale z łazienką, balkonem i mikro telewizorkiem. Czysto, spokojnie i bardzo blisko do wyjścia na szlak. Za to do miasta nie za blisko i stromo trzeba podchodzić.
Obsługa bardzo sympatyczna.
Do dyspozycji jest też wyposażona kuchnia, więc smiało mozna coś przypitrasić, zamiast rozbijać się na mieście.
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

ok, dzięki. Obaczę sobie.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Morg jak na trasie Ci Ślonsk wypadnie to zapraszam do mojej gawry :D
Irol
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2013, 17:22
Lokalizacja: Kraków
Tytuł użytkownika: Dawniej: Bear_Grylls
Płeć:

Post autor: Irol »

Ja mogę polecić te miejsca:
http://www.izby.com.pl/pl/oferta
http://www.mandala.beskidy.pl/?osrodek,1
Może nie super tanio,ale miejsca urokliwe.
Awatar użytkownika
mwitek
Posty: 1111
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 4861234
Tytuł użytkownika: HopsasaDoLasa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: mwitek »

Jedź Pan do Pasterki!
Obrazek
Mr.Bogus
Posty: 189
Rejestracja: 10 kwie 2012, 13:49
Lokalizacja: inąd
Płeć:

Post autor: Mr.Bogus »

We wrześniu byłem tu:

http://supernoclegi.com.pl/nocleg-37645 ... sowy-maria

Przy samych szlakach turystycznych, jak się ma samochód to całe Karkonosze i Rudawy w zasięgu ręki.

Mili nowi właściciele.

Płaciliśmy od osoby 50zł z pełnym wyżywienie (w sumie wychodzi bardzo tanio). Byliśmy 6 dni. Śniadanie (tyle, że nie przejesz i kanapki na cały dzień zrobisz) i obiadokolacja w terminie dowolnym - jak przyjdziesz - to dostaniesz. W ilości nie do przejedzenia. Pan właściciel - kucharz - realizuje swoją pasję. Wszystko gotowane na bieżąco.

Na śniadanie cały chleb (na dwoje) i i dwa talerze dodatków i jajeczniczka z 10? jaj. Na obiad waza zupy (jak dla całej rodziny) drugie danie: misa pyrów, talerz mięsiwa, surówki i kompot.

Podczas pobytu nie dokupiliśmy nic do jedzenia - takie mają założenie. To co dostaniesz jest twoje, możesz sobie zostawić na wieczór, czy na drugi dzień - wstawiasz do lodówki.

Dla trawojadów też ekstra gotuje.

Jak się odchudzasz - to nie miejsce dla Ciebie 8-)
cebek
Posty: 29
Rejestracja: 07 lut 2014, 23:35
Lokalizacja: Kowary
Tytuł użytkownika: Brat dźwiedzia
Płeć:

Post autor: cebek »

To ja polecę ci takie miejsce: http://rudawy.boo.pl/pokoje/str.htm Miejscówka ciekawa, na stoku krzyżnej góry . Swietna baza wypadowa w rudawy, a i w karkonosze niedaleko.
Awatar użytkownika
taki robaczek
Posty: 212
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:49
Lokalizacja: Zagłębie
Płeć:

Post autor: taki robaczek »

Mam nadzieję, że Morg'u wybaczy mi podpięcie się do tematu (ale jak coś to wykasuję i założę odrębny :) ).
Szukam (również po taniości) miejsca gdzie można by spędzić Sylwestra (2-4 doby) w cywilizowanych warunkach (namiot odpada - chciałbym zabrać rodzinę) ale z drugiej strony niezbyt wypasionych (czyli lokal nie nastawiony na dublowanie cen bo są chętni w tym "wyjątkowym" okresie).
W tym roku mogę się co najwyżej spodziewać bezmyślnego gapienia w TV w towarzystwie żony i dzieci co oczywiście ma i dobre strony (mam na myśli bycie blisko z rodziną a nie TV :-P ) więc determinacja rośnie z dnia na dzień aby jednak gdzieś się wyrwać.
Jak będzie trzeba narąbać drewna i w piecu zapalić aby nie zamarznąć to też damy radę (pod warunkiem, że wychodek nie jest na zewnątrz icon_twisted ).
Kocham zwierzęta.
Są takie pyszne ......
Awatar użytkownika
Doczu
Posty: 1284
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:25
Lokalizacja: Pinecity
Tytuł użytkownika: Litewski Cham
Płeć:

Post autor: Doczu »

taki robaczek, Nie wie czy to się wpasowuje w Twoje plany, ale miejsce i Gospodarzy mogę polecić (zresztą inni reconnetowicze także). Bacówka pod Honem. Cisna. Info z ich fb

Kod: Zaznacz cały

Uwaga, uwaga....
Sylwester w tym roku wygląda następująco:
Pakiet 3 dniowy- 355 zł (30.12.2014- 01.01.2015) obejmuje noclegi, wyżywienie, kulig z ogniskiem i grzanym winem plus imprezę sylwestrową z Dj który będzie puszczał muzykę z płyt winylowych, saunę i kegę piwa.
Pakiet 5 dniowy- 470 zł(28.12.2014- 01.01.2015) obejmuje to co powyżej plus nasze towarzystwo w pozostałe dwa dni  
Wstępny program:
-28.12.2014 przyjazd i zakwaterowanie gości, obiadokolacja
- 29.12.2014 śniadanie, obiadokolacja jeżeli się uda to odbędzie się wieczór spotkania z Bieszczadzka legendą... KTO? Czas pokaże 
- 30.12.2014 śniadanie, obiadokolacja, wstęp do imprezy, głośna muzyka, zabawy i śpiewy do północy, grzecznie się rozchodzimy i zostawiamy siły na dzień następny 
- 31.12.2014 śniadanie (godziny 7.00- 10.00) kulig (godzina jest jeszcze ustalana) obiadokolacja i zabawa od godziny 19 do białego rana. W tak zwanym międzyczasie trzy dania gorące i cały stół zakąsek, przekąsek i dań na zimno. 
UPRZEJMIE INFORMUJĘ IŻ IMPREZA BĘDZIE IMPREZĄ PRZEBIERANĄ A TEMAT PRZEWODNI TO "DZIECI KWIATY". DJ będzie puszczał muzykę przekroju lat od 60 po wczesne 90.
- 01.01.2015 śniadanie i możliwość skorzystania z sauny (wcześniejsze zapisy) warunkiem wejścia do sauny jest trzeźwość. "Chorym" na klina będzie rozlana kega piwa do wyczerpania zapasów 
Wymeldowanie się.
Osoby chcące pozostać dłużej w schronisku bądź chcący wcześniej przyjechać informuję iż cena noclegu w dniach nie objętych pakietem wynosić będzie 60 zł/ osoba/ doba i jest to cena noclegu wraz z wyżywieniem.
Informuję że zadatek będzie wymagany w wysokości 30 % sumy całości.
Dziękuję za uwagę i nie możemy się doczekać 
Awatar użytkownika
taki robaczek
Posty: 212
Rejestracja: 12 wrz 2011, 19:49
Lokalizacja: Zagłębie
Płeć:

Post autor: taki robaczek »

Doczu pisze:taki robaczek, Nie wie czy to się wpasowuje w Twoje plany, ale miejsce i Gospodarzy mogę polecić (zresztą inni reconnetowicze także). Bacówka pod Honem. Cisna. Info z ich fb
Przepraszam Doczu za (delikatnie ujmując) przydługą zwłokę w odpowiedzi ale jak mawiają "lepiej późno niż wcale" :oops: .
Przede wszystkim dziękuję za odzew i propozycję jednak klimaty zorganizowanego "balu" zupełnie do mnie nie przemawiają. Celuję w coś bardziej kameralnego i w towarzystwie pociech. Niestety (dla mnie), większość znajomych wybiera się "na salę" zostawiając dzieci pod opieką "dziadków" i dlatego grozi mi w tym roku siedzenie w domu (nawet napić się nie będzie z kim :roll: ).
Kocham zwierzęta.
Są takie pyszne ......
ODPOWIEDZ