Surwiwalia

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

No ja niestety uciekam przed 15tą w sobotę - czy się uda wrócić - zobaczymy. :-/
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Irol
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2013, 17:22
Lokalizacja: Kraków
Tytuł użytkownika: Dawniej: Bear_Grylls
Płeć:

Post autor: Irol »

A jedzie ktoś z Krakowa :?:
Robson69
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2013, 14:24
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Płeć:

Post autor: Robson69 »

Irol jadę z Wodzisławia Śląskiego jeżeli podjedziesz do Katowic to miejsce się znajdzie
Irol
Posty: 13
Rejestracja: 10 wrz 2013, 17:22
Lokalizacja: Kraków
Tytuł użytkownika: Dawniej: Bear_Grylls
Płeć:

Post autor: Irol »

To super.Kontakt na PW.
Awatar użytkownika
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 23 kwie 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Predator »

Mój pomysł piątkowej wędrówki trochę ewoluował i ostatecznie oficjalnie związał się z Surwiwaliami.
Zapraszam wszystkich chętnych - zbiórka 6 czerwca 9:30 na stacji PKP Skierniewice Rawka.
http://ludzkietropy.pl/ - relacje z moich wypraw i nie tylko
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Będę. Dla jadących z Wawy - wsiadam na zachodnim o 7:53.

Edzia: jest możliwość zapisania się na Warsztaty - wpisałem się na leśną kuchnię od 9tej i na hamaki od 11tej (i to tyle jeśli chodzi o warsztaty dla mnie :P). Jak też chcecie coś zeżreć a potem poleżeć przed obiadem, to zapraszam. :D
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 23 kwie 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Predator »

Będę z jednym kolegą w tym samym pociągu, ale wsiadam w Radości to się zdzwonimy.
Wpisałem się na leśną kuchnię a resztę będę sobie śledzić niezobowiązująco.
http://ludzkietropy.pl/ - relacje z moich wypraw i nie tylko
StaszeK
Posty: 349
Rejestracja: 30 paź 2008, 21:46
Lokalizacja: Kraków
Płeć:
Kontakt:

Post autor: StaszeK »

Pojawiła się informacja, że będzie stoisko firmy YETI i będą sprzedawać swoje produktu ze zniżką 25%. Warto zadzwonić do tej firmy wcześniej i zamówić sobie produkt, który chcemy kupić. Ja w ten sposób zamówiłem śpiwór, który ma czekać na mnie na ich stoisku.
Awatar użytkownika
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 23 kwie 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Predator »

Kto zastanawiał się, czy przybyć na Surwiwalia, niech zobaczy namiastkę tego co się działo przez tamte trzy dni - zdjęcia: SURWIWALIA 2014

Zaczęliśmy w kilka osób od całodziennego spaceru Puszczą Bolimowską. Po drodze parę posiadówek w dziczy, spotkanie ze zbłąkanym Litwinem jadącym piąty dzień na rowerze, którego zaprosiliśmy na Surwiwalia. Potem spotkania ze znajomymi z "branży", warsztaty szklane, ogniowe, wodne, linowe, hamakowe, łucznicze, roślinne, rzeźnicze, kąpiele w Rawce, opowieści ogniskowe, okazja by osobiście zamienić parę słów z Krzysztofem Kwiatkowskim "Kriskiem", Jacek Pałkiewiczem i Andrzej Trembaczowskim - autorami pierwszych polskich książek survivalowych.

Przewinęło się pewnie ponad setka osób. Towarzystwo było wędrowno-survivalowo-harcerskie więc wszyscy wobec siebie życzliwi, nawet jeśli właśnie dopiero się poznali i integrowali ;)

Za rok pewnie będzie jeszcze ciekawiej więc polecam już teraz :)
http://ludzkietropy.pl/ - relacje z moich wypraw i nie tylko
TRAF
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2011, 16:32
Lokalizacja: Szczytno
Tytuł użytkownika: Dawniej Rafick
Płeć:

Post autor: TRAF »

Widziałem zdjęcia- świetne. Za rok na pewno dużo bardziej będę się zastanawiał :D
Moje zdjęcia i nie tylko: WildWay.pl
Awatar użytkownika
greenshadow
Posty: 263
Rejestracja: 02 paź 2012, 21:24
Lokalizacja: wawa
Tytuł użytkownika: bywam
Płeć:
Kontakt:

Post autor: greenshadow »

Hej
zapomniałem podrzucić tutaj album z wydarzenia

podrzucam link zatem do fotografii
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 706&type=1

i krótka relacja ode mnie
http://www.zielonastrona.net/surwiwalia-2014/
[center]
| Zielona Strona |[/center]
Awatar użytkownika
Grigor
Posty: 167
Rejestracja: 25 paź 2010, 18:07
Lokalizacja: Łask- Łódzkie
Płeć:

Post autor: Grigor »

I ja tam byłem, z dziewczęciem swym spaliśmy w hamaku. W niedzielę w konkursie zająłem 3cie miejsce, a druga połówka 5 (które też było nagradzane), oboje w kategorii trudniejszej, czyli jedynie słusznego człowieka lasu. Zawiodę się jeżeli Mr. Willson oraz GawroN mi tego teraz nie wypomną :-P
Polecam imprezę, było wesoło, ciekawych rzeczy można się było dowiedzieć zarówno na samych warsztatach, jak i w rozmowach poza nimi. Osobiście podobała mi się nocny pokaz zdjęć z wyprawy rowerowej po pustynii znanego nam Łukasza Tuleja oraz prezentacja pewnej dziewczyny która sporo czasu spędziła w Skandynawii (kraju i imienia nie wspomnę), koncepcja wioski na drzewach. Szkoda że nie można było być na wszystkich warsztatach. Dla "starego wyjadacza" nie zawsze może ich poziom pokrywał się z oczekiwaniami, lecz uczestniczyło też sporo tzw "mieszczuchów", którzy z taką tematyką spotykali się pierwszy raz, więc trzeba się było z tym pogodzić, zwłaszcza że czas był ograniczony.

Jedyne co na prawdę uważam za źle zorganizowane, to tyrolka na linie. Nie tyle w kwestii jej samej, bo wejście po oponach i zjazd były świetne, lecz samej kolejki do niej. Były osoby (w tym ja, moja dziewczyna oraz jeszcze jedna białogłowa), które mimo wszystko chciały wziąć udział w konkursie, oddać swoje karty itd w czasie "regulaminowym". Jednak oczekiwanie na zjazd wydłużyło znacznie wpakowanie się na chama jakiejś ekipy rodziców z małymi dziećmi (asekurujący je praktycznie wciągali, a i tak jedna dziewczynka się obtarła i powyła na szczycie), którzy nie brali udziału w zawodach i na dodatek przyszli "bo nam tu kolega trzymał kolejkę", podczas gdy przy porannej pogadance organizacyjnej przy ognisku WYRAŹNIE zostało powiedziane, że jeżeli uczestnik czeka przy zadaniu, to robi to kosztem innych które mógłby wypełnić w tym czasie. Jedynym pocieszeniem był fakt że zjechałem już po rozdaniu nagród, a nasze karty zostały przyjęte na chwilę przed nim, gdy organizatorzy zrozumieli na czym polega sprawa i umożliwili ich oddanie.
Prawdziwą porażką jest nie przegrać, lecz w ogóle nie podjąć walki.
Krisek
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2008, 20:55
Lokalizacja: Łódź
Płeć:
Kontakt:

Surwiwalia 2014

Post autor: Krisek »

Zapewne wiecie o tym, że Abscessus Perianalis nie pojawił się na imprezie. Umówił się ze mną, że będzie, bardzo Mu na tym zależało, bo jak mi wyjaśnił - brakowało mu czegoś takiego, no i spotkania z tymi, co przybędą.

Rozglądałem się cały czas za nim...

Nie przybył, bo odszedł na zawsze...
Czasem człowiek nie wie, że żyje,
bo to takie banalne...
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Krisek, zapraszam do tematu:

viewtopic.php?t=6179

zlot:

viewtopic.php?t=6178
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”