Co ciekawsze pomysły na spożycie substancji wszelakich

mniam, mniam...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
hejtyniety
Posty: 686
Rejestracja: 08 maja 2010, 17:50
Lokalizacja: Katowice
Tytuł użytkownika: Warsztat 77 Katowcie
Płeć:

Co ciekawsze pomysły na spożycie substancji wszelakich

Post autor: hejtyniety »

Jedzenie jest nudne, picie trochę mniej, ale też w końcu się nudzi. Dlatego proponuję wymienić się doświadczeniami dotyczącymi sposobów spożywania substancji wszelakich - przy czym zaznaczam, że nie ważne co spożywamy, ważne jak to spożywamy!

Na pierwszy ogień kiełbaski w podpłomyku - ładnie wygląda i jeszcze lepiej smakuje, bo tłuszczyk zamiast iść w ognicho powoli sączył się na chlebek.
Obrazek

[CIACH] by MOD

Czekam na Wasze patenty!
Ostatnio zmieniony 01 lut 2014, 20:26 przez hejtyniety, łącznie zmieniany 1 raz.
Śląskie Knifesession - każdy pierwszy czwartek miesiąca w barze Dixie w Katowicach, start 17.00
Rudyhipis
Posty: 20
Rejestracja: 11 lut 2013, 13:13
Lokalizacja: Kielce
Płeć:

Post autor: Rudyhipis »

Ile wynosi trwałość takowych trunków? Zdatny jest jedynie w ciągu paru godzin/dni od powstania czy może stać nieco dłużej?
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Panowie.
Nie podoba mi się, w jakim kierunku ten temat się rozwija. Na pewno nie powinien być w dziale Leśna Kuchnia.
Gdyby nie Lenor hejtyniet'ego, pewnie na %%% by nie zeszło. Więc albo do meritum proszę, albo poleci do niższej kategorii. Hydepark, czy Mogiła nawet...
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

Kielbadrony w podpłomyku są wypasione (pomysł made by Johnson! Ja osobiście zaklejam cała kiełbę ciastem. Trzeba też pamiętać, że najpierw smażymy a potem obklejamy!
A co z ciastem podpłomykowym pieczonym w menażce? Ktoś? Coś?
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Apo, ja na przykład.

Tu się piecze:
Obrazek

Tu się zrobił i nawet został nieco pożarty:
Obrazek

Nic trudnego - robisz ciasto takie jak chcesz właściwie - do pieczenia w menażce fajnie dodać np. sody oczyszczonej, wysmarowujesz menachę tłuszczem (tutaj było akurat oliwą), pakujesz ciasto do menachy i stawiasz przy ognisku zmieniając stronę co jakiś czas. Nie wiem czy to jest przepis warty wrzucania do działu "ciekawsze", miałem wrażenie, że każdy tak robi.

Foty robione tosterem niestety.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

U mnie kiełbasa z podpłomykiem "hoddog" wyglądała tak:

Obrazek

Podpłomyk na słodko z cynamonem :)
Do połowy upiekłem kiełbasę, potem owinąłem wokół ciasto i trzymałem w gorącym popiele.
Smacznego :)

Edit: No i pierwszy raz o takiej potrawie usłyszałem od Apo.
ODPOWIEDZ