[PROJEKT] Nóż SK with "Recon"

zanim spytasz co na początek wpisz w google: mora lub frosts ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Czy uważasz to za dobry pomysł?

Tak!
23
55%
Jak najbardziej
5
12%
Nie mam zdania
6
14%
Nie
3
7%
Idź truj dupę gdzie indziej...
5
12%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Ja obstaję przy necku: przede wszystkim tani (tzn. tańszy), więcej osób może sobie pozwolić na taki gadżet.
Najfajniejszą opcją byłaby głownia do samodzielnej oprawy, ale pewnie nie każdy ma czas/ochotę na pracę przy własnej rękojeści (=mniej chętnych).

Tak w ogóle, to Kosa sam robi te noże, czy tylko pośredniczy przy zamówieniu, bo się pogubiłem?
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

Od razu powiem, cena mniej niż 100zł za necka jest nierealna.
( Koszty + Podatek dochodowy + VAT + Robocizna)

Brak mojego logotypu na nożu - wykluczony.
Zgadzam się z Parthagasem - Tylko Nessmuk, tylko 13-15 cm, samo ostrze bez okładzin z wywierconymi 3 otworami (każdy oprawia sobie sam), nie drożej niż 150 zł, tylko punca Reconnetu (bo to nóż dla całego forum a nie zamówienie jednostkowe).
Temat umrze śmiercią naturalną.
150zł za nessmuka z ostrzem 13-15cm - nierealna - dopłacać do interesu mi się nie widzi :)
( a robić poza księgowością nie będę ryzykował)

Szczególnie że moją propozycją są noże WYSOKIEJ JAKOŚCI a nie chałtura.

Do tego oferuję produkt Pełny ( nie widzę interesu w sprzedawaniu niepełnego wyrobu "do składania")


Proponuję wykonanie projektu razem z rekonem, gdzie rekonowcy ( ze stażem minimum 12 miesięcy i aktywnym uczestnictwem na forum) dostaną na niego rabat. A będzie mieć swoją cenę rynkową w normalnej ofercie.

Reszta jest kwestią do dogadania.

A startuje oficjalnie jako działalność gospodarcza od maja tego roku.
| 4HEAT | Sadowski Knives |
Awatar użytkownika
Michal N
Posty: 1186
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:47
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Gadu Gadu: 9361862
Tytuł użytkownika: Metyl Podgrzybek
Płeć:

Post autor: Michal N »

Przeczytałem właśnie wątek na Knives'ach, ten zamknięty. Nie ma lekko.
Po wykonaniu noża można by stworzyć wątek [TEST]..., tak jak było tu:
viewtopic.php?t=3180
viewtopic.php?t=3179
Obrazek
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

Kosa pisze:Od razu powiem, cena mniej niż 100zł za necka jest nierealna.
( Koszty + Podatek dochodowy + VAT + Robocizna)

Brak mojego logotypu na nożu - wykluczony.
Panie, ja rozumiem, że darmowa reklama jest fajna, ze chcesz zaistnieć i zarobić, ale jak dla mnie, to trochę przeginasz. Raczej wątpię, że dojdziemy do jakiegokolwiek konsensusu w kwestii tego noża. (co nie zmienia faktu, że "wersja podstawowa" za mniej niż 50zł, to też jakiś żart - to nie są noże z fabryki)

Poza tym, nie chce mieć noża z płaczącym podczas trudnej defekacji transformersem, więc posiadanie Twojego logotypu na nożu jest jak dla mnie - wykluczone.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

przy okazji wspomnę bo mi dziś wpadło do głowy: "co by było gdyby" jelec zamiast z mosiądzu (jak zawsze) zrobić z magnezu? just an idea!
Uzyskujemy awaryjną rozpałkę "surwajwalową" i zmniejszamy masę noża. pomysł może i głupi, ale nie spotkałem się nigdzie z takim rozwiązaniem.
jeśli Wyrób będzie w przystępnej cenie (<200) to się piszę.
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Kosa pisze:By stworzyć nóż leśny biorąc pod uwagę zdanie ludzi z forum, ich sugestie i resztę zdań :)

Celem jest stworzenie noża leśnego o nazwie SK "ReconNet" odpowiadającego wymaganiom użytkowników.
Dobry początek.
Kosa pisze:przejdę kurs certyfikacyjny z firmy
Zwyczajowy Kosowy lansik.
Brak mojego logotypu na nożu - wykluczony.
Żenada.
Kosa pisze:A startuje oficjalnie jako działalność gospodarcza od maja tego roku.
I wszystko jasne.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

AP... Logotyp to też ta część która jest nazwą...
| 4HEAT | Sadowski Knives |
Awatar użytkownika
pasikonik
Posty: 139
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:06
Lokalizacja: górny śląsk
Płeć:

Post autor: pasikonik »

Kosa pisze:Brak mojego logotypu na nożu - wykluczony.
No i temat przygasł
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Kosa pisze:( Koszty + Podatek dochodowy + VAT + Robocizna)
Kosa zamarzyła Ci się firma to to są Twoje problemy i nie przenoś ich na nas :D

Nóż jaki ja bym widział to folder typu frick -wszystkie inne wydają mi się zbędne.
Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Post autor: Pingwiniak »

Jak już to ja obstawiałbym kiridashi na szyję czy do puszki survivalowej.
Kwestia logo ... mniejsze czy wieksze musi być. Wątpie czy jakiś inny knifemaker zrobiłby serie noże bez choćby najmniejszego znaczku wskazującego na to, że to jego robota. Nie musi być logo ale chociaż małe inicjały czy coś.
Jak dla mnie kiridashi byłoby idealne bo:
Niska cena
Wysoka użytkowość na codzień (można zgrzewke w sklepie rozciąć czy stejka w restauracji).
Na knives póki co mieli noże forumowy w postaci vicków i boker grasshoper z napisem knives.pl na głowniach.
Zapraszam na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/Plushpingwin/videos
Awatar użytkownika
puchalsw
Posty: 1742
Rejestracja: 07 lis 2009, 13:36
Lokalizacja: Zielona Białołęka
Tytuł użytkownika: Skandynawski Oprawca
Płeć:

Post autor: puchalsw »

Kosa pisze:Od razu powiem, cena mniej niż 100zł za necka jest nierealna.
Kosa, nie chce Ci się wpierniczać między wódkę a zakąskę, i szanuję to, że wykazujesz inicjatywę. Poważnie.. Ale musisz wiedzieć jaka jest "krzywa popytu" :-) Przegniesz, to obejdziesz się smakiem.
Pozwól więc, że "pochwalę" się
Obrazek
Z tej "palety" kupiłem cztery głownie:
Nessmuka oprawiłem:
https://lh5.googleusercontent.com/-VVhx ... C07152.JPG

Kuchenniak:
https://lh5.googleusercontent.com/-Z-R_ ... C08323.JPG

Ulu w trakcie oprawiania (od 2 lat :-) )
Mały neck wciąż czeka na swoją kolej.
Wszystkie głownie wykute są dla mnie przez Kroko, uznanego knifemakera, artystę z Knivesów. Każdy z nich ma moją puncę, Kroko nie chciał kłaść swojej, twierdząc, że skoro sam oprawiam, to moja punca powinna znajdować się na tych głowniach.
Wiesz ile zapłaciłem za te cztery głownie? Nessmuk, kuchenniak, ULU, neck?
400PLN z dostawą.
Poszukaj innego dostawcy stali sugeruję.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2014, 21:35 przez puchalsw, łącznie zmieniany 2 razy.
F..k it, I'll Do It Myself!
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

Dobra inaczej to rozwiążemy.

Do końca tygodnia przedstawię 3 propozycje projektu.
W wersji fixed, FF i neck.
| 4HEAT | Sadowski Knives |
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

puchalsw, a ja kiedyś znalazłem nóż. Poszedłem piwo wypić za strzelnice i se leżał w trawie. Dzięki temu miałem nóż za 3 zł! Niech wszyscy zejdą z ceny bo da się dużo taniej. A nóż dobry był.
Pingwiniak pisze:Kwestia logo ... mniejsze czy wieksze musi być. Wątpie czy jakiś inny knifemaker zrobiłby serie noże bez choćby najmniejszego znaczku wskazującego na to, że to jego robota. Nie musi być logo ale chociaż małe inicjały czy coś.
rzadko się zdarza ale dobrze mówi :-P
IMHO neck bądź kiridashi.
Tylko niech to wyjdzie lepiej niż ankieta :lol:
Awatar użytkownika
NumLock
Posty: 487
Rejestracja: 03 gru 2008, 16:31
Lokalizacja: Podkarpacie
Tytuł użytkownika: vel Numeryczny
Płeć:

Post autor: NumLock »

Co do ceny: Tlim oferuje takiego malca w cenie 100zł, także da się tanio i dobrze (przy ofercie grupowej pewnie taniej).
Obrazek
"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji" - Mark Twain.
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Jak Japonców lubię, to ich wzornictwo mi nie leży. I noża typu "dłuto skośne" nie chcę.
Więc dla mnie i mnie podobnym kiridashi odpada.
Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Post autor: Pingwiniak »

Wycięty blank, położone dwa proste szlify. Kilka otworów. Nic dziwnego że kosztuje 100zł ;)
Koszt produkcji pewnie się zamyka w 30zł. Moje zdanie jest takie. Kosa teraz ma okazje to bardzo dobrej reklamy, nie zarobi kokosów na serii noży dla forum ale nabędzie sobie klientów bo jak się postara to każdy posiadacz tego forumowego będzie go zachwalał jako makera. Nie ma co kombinować z cerakoatami i innymi bajerami. Proste i użytkowe noże w formie "bazy" do której każdy może dodać co chce. Ktoś chce sobie zaoksydować to kładzie oksyde zamiast najpierw usuwać powłokę za którą zapłacił ;) Inny chce sobie wypolerować to też ma łatwiej gdy nie ma powłoki.
Edit: Kiridashi jak dla mnie jest bardzo dobre bo się nadaje do precyzyjnych prac jak i tych wymagających bardzo ostrego narzędzia. Skórowanie np. czy sprawianie ryby. Jest małe i tanie i można je poddać wielu modyfikacjom i ze względu na prostotę Kosa może zaproponować kilka wersji.
Edzia: :D A może by tak ściągnąć zza granicy z 30 maczet i zlecić komuś wytrawienie logo reconnet? (trawienie może każdy z nas praktycznie zrobić przy użyciu wody z solą, prostownika i patyczka do uszu). Albo siekiery juco (te nowsze bez powłoki) :>
Zapraszam na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/Plushpingwin/videos
kermitttt
Posty: 338
Rejestracja: 09 sty 2011, 19:44
Lokalizacja: lubuskie
Płeć:

Post autor: kermitttt »

Kosa, mój projekt już masz;)
Generalnie nie boli mnie, że Kosa chce umieścić tam swój znak, nawet to rozumiem.
Kosa, przedstaw jakieś projekty, a później spróbuj może określić, ile musiało by być zamówień, żeby cena realnie spadła?
Koszty produkcji postaraj się uwzględnić już przy projektowaniu. Czy koniecznie ostrze musi być kryte ceramiką? Myślę, że większość z nas wie, jak konserwować węglówkę. Wiem, ze chciał byś przećwiczyć nową technologię, ale czy akurat my jesteśmy dla niej idealnym targetem? Jeśli już większość krzyknęła "za drogo", to o ile nic się nie zmieni, temat raczej można powoli zamykać.
Ogólnie idea mnie się podoba.
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

ja myslę, że możemy sobie wybrać jakiś projekt. W sumie, przecież będzie to mógł wykonać dowolny knifemaker, niekoniecznie KOSA. W końcu to ma być nóż Recona a nie Kosy dla recona.
Awatar użytkownika
Pingwiniak
Posty: 410
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Tytuł użytkownika: Szeregowy
Płeć:

Post autor: Pingwiniak »

Kiridashi :mrgreen:
Zapraszam na mój kanał YouTube:
https://www.youtube.com/user/Plushpingwin/videos
Awatar użytkownika
Qasz
Posty: 463
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:14
Lokalizacja: Jaworzno
Gadu Gadu: 1987028
Tytuł użytkownika: Tata psychopata
Płeć:

Post autor: Qasz »

Kosa pisze:Od razu powiem, cena mniej niż 100zł za necka jest nierealna.
( Koszty + Podatek dochodowy + VAT + Robocizna)
:galy: jak chcesz za necka z węgla wziąć więcej to zapytaj siebie kto tu jest nierealny.
Kosa pisze:Brak mojego logotypu na nożu - wykluczony.
uświadom sobie coś, robisz nóż dla forum, a nie dla jednostki, wbij opcjonalnie małe SK jako Sadowski Knives, ale jak mówi AP - trudna defekacja to nie ten klimat.
Kosa pisze:150zł za nessmuka z ostrzem 13-15cm - nierealna - dopłacać do interesu mi się nie widzi :)
( a robić poza księgowością nie będę ryzykował)
czekaj, blank z węgla przy ilościach rzędu choćby 20 jest nieopłacalny... okeeeej. :029:
Kosa pisze:nie widzę interesu w sprzedawaniu niepełnego wyrobu "do składania"
Bo to nie ma być biznes dla ciebie, chcesz dobrych opinii od ludzi, to nie traktuj tego w ten sposób. Zaczynasz działalność, wychodzisz z pomysłem, nie masz zamiaru robić po kosztach - pójdzie to po grudzie czuje, ale pożyjemy zobaczymy.
Kosa pisze:rekonowcy (...) dostaną na niego rabat. A będzie mieć swoją cenę rynkową w normalnej ofercie.
Oczywiście zdajesz sobie sprawę że nóż z oferty nie będzie mógł mieć loga reconnetu.
Zirkau pisze:przecież będzie to mógł wykonać dowolny knifemaker, niekoniecznie KOSA
jak widzisz KOSA, nie jesteś jedyny, a ludzie na forum to nie owce w stadzie. :583:
Lotus Turbo Challenge II
Don't Fak-up, Pack-up and Let's go!
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

Transformers z "trudnościami" był logo tymczasowym.

Blank/neck przy ilościach około 20 byłby już opłacalny w okolicach równych 100zł (dobra małą pomyłka obliczeniowa bo praktycznie już śpię... )

A raczej logiczne że dla innych osób niż z recona , nie miałby tegoż loga na sobie?

I raz jeszcze powtarzam, wszystko kwestia dogadania ;)

(Jako że od początku maja wszystko ruszy, wysłucham też waszych rad odnośnie co i jak wg was :P )
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, 23:06 przez Kosa, łącznie zmieniany 1 raz.
| 4HEAT | Sadowski Knives |
Awatar użytkownika
Abscessus Perianalis
Posty: 919
Rejestracja: 24 mar 2010, 06:38
Lokalizacja: CK / Wa-wa
Gadu Gadu: 1505060
Tytuł użytkownika: Dziki Dzik
Płeć:

Post autor: Abscessus Perianalis »

A mieliście kiedyś czerwony pasek pod avatarem? Nie spamować bez sensu - ten temat jest o projekcie noża, którego wykonania podjął się Kosa. Jak nie dojdziemy wspólnie do porozumienia, to będziemy mówić o zmianie nożoroba i spamować będzie można do woli, bo temat i tak wyleci - teraz trzymajcie się tego, do czego temat służy.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz."

"Pokonał ich swoją siłą, poraził skrzeniem, oślepił światłem, ogłuszył rykiem, padł na nich strachem, zmógł mocą po stokroć większą niż ich pospólna siła."

Forumowa Facebookowa Grupa Szturmowa: http://www.facebook.com/groups/160111940703089/
Awatar użytkownika
birken1
Posty: 827
Rejestracja: 11 sty 2010, 18:59
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Płeć:

Post autor: birken1 »

No to masz ;)
Skoro ma być neck to warto by był lekki i mały. Robienie neck'ów z "zapasem mocy" przypomina popularne swego czasu miniłomy - bezsens zupełny. Łom to przecież narzędzie bazujące na dźwigni a skoro jest to rozmiar mini to logicznym jest że takiej nie da się wykorzystać. Niby można przedłużyć za pomocą np. rurki ale rurka ta musiała by mieć ze 15 mm średnicy i być jednocześnie wystarczająco mocna. Chyba łatwiej już znaleźć będzie normalnego łoma czy inny pręt. Podobnie jest z neckami.
Problem polega na tym, iż często dzieje się tak że noże opisane jako neck'i są za ciężkie. Ich niewielka długość niby kieruje je do prac precyzyjnych pod warunkiem że właśnie jakiś mądrala nie postanowił obdarzyć egzemplarza "zapasem mocy". Wspomniana Izula m.in. miała taką właśnie przypadłość. Narzekanie że źle tnie bo gruba i za ciężka na szyje. Neck kuźwa... :roll: (Zirkau na zdjęciach podałeś 2 z 3 najładniejszych dla mnie istniejących noży "typu neck" brakuje tylko Eskabara ;)).
Biorąc pod uwagę do czego, jak i kiedy używa się necka obstawiał bym za pełnym płaskim szlifem ew. jakimś innym płaskim ale wysokim. Scandi jest dobre do drewna (i nie gadać głupot że będziecie necka używać do strugania trzonków siekier). Fajnie też jakby KT była albo maksymalnie prosta albo wygięta, ale łagodnie i możliwie na długim odcinku inaczej tak małych rozmiarów głownie trudno się ostrzy (tępy neck po co? do rąbania? :-P ). Widział bym też agresywny czubek - przydaje się.
Na przykładzie skalpeli http://www.gamamed.com.pl/zdj/jednoraz/ostrza.jpg
Albo coś prostego jak nr: 11, 25 lub łagodnie zakrzywionego i z wyraźnym czubkiem jak 18, 23.
czy banalny a jakże użyteczny kształt 36
(przykłady dotyczą kształtu głowni. Nie nie rękojeści czy rozmiaru)
No i pewnie wielu się to nie spodoba ale ja bym widział nierdzewkę...
Zastanówcie się do czego będziecie go używać i gdzie będziecie nosić. Musztarda - problem, ocet - problem, chrzan - problem. Już nie wspomnę o tym że jak ktoś sobie zrobi oplot i mu popłynie farba czy jakaś woda z ogórków pod ten właśnie to się kiedyś podczas wymiany może bardzo zdziwić. Będziesz rozplątywał co dzień? Oczywiście od kontaktu z ciałem (na szyi) tez zachodzi rudą.
puchalsw pisze: Punca RECONETU koniecznie.
Proponuję opcję premium: jak ktoś zechce, za dopłatą grawerka/wytrawiony NICK z drugiej strony głowni.
ja bym to widział prawie tak samo. Z tą różnicą, że nick w standardzie. Potem na zlocie nie dojdziecie czyj który i na nic tłumaczenie "mój był ostry i nie upieprzony smalcem" :P
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

Np. Stal o grubości 2-3mm NC6 lub NCV1 ewentualnie 52100.
Co do rdzewienia, wtedy by się przydała powłoka (ale ona zwiększy cenę), ewentualnie żadnego oplotu.

W miarę lekki, kompaktowy i dobry do trzymania w łapie neck z pełnym płaskim + KT 20*.

Coś powoli pomyślę. tylko np. jak długa KT ?

Ksywki byłyby trawione metodą elektrochemiczną, tak samo punca reconnetu.

Powinno się udać zejść poniżej 100zł ;)
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 13:52 przez Kosa, łącznie zmieniany 1 raz.
| 4HEAT | Sadowski Knives |
Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 236
Rejestracja: 09 gru 2010, 00:38
Lokalizacja: Osiek k. Oświęcimia
Gadu Gadu: 5676422
Tytuł użytkownika: Gadget Man
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Kosa »

Tak powoli myślę nad tym neckiem.

Długość całkowita 15cm
Ostrze 6-7cm

Szerokość 25mm

Szlif: pełny płaski

Grubość 3mm
Stal: NC6
Termin Wykonania: Maj-Czerwiec.

?
EDYTA by MOD: Panowie: VAT-SPAM wywalony do czyśćca. Następne sprzątanie "fiskalnych dywagacji" będzie na CZERWONO

Yes, Sir!
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, 16:14 przez Kosa, łącznie zmieniany 1 raz.
| 4HEAT | Sadowski Knives |
ODPOWIEDZ