Rzuty nożem

zanim spytasz co na początek wpisz w google: mora lub frosts ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Arczi
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2024, 13:43

Rzuty nożem

Post autor: Arczi »

Witam wszystkich :)
Chciałbym się nauczyć rzucać nożem z głownią stałą. Mam kabar USMC, ale nie chce go stosować jako noża szkoleniowego, bo jest zbyt piękny abym go niszczył w ten sposób :diabel2: i jedyne rozwiązanie to po prostu kupić inny nóż do nauki i tutaj jest moje pytanie. Na rynku są dostępne noże "rzutki". Czy jeśli opanuję sztukę rzucania tymi "rzutkami" to takim kabarem czy podobnym też będę potrafił rzucać? czy to całkiem inna liga? Ostatecznie rozważam zakup jakiegoś glocka używanego, bo wagowo i konstrukcyjnie są do siebie zbliżone. Czekam na wasze propozycje. Dzięki wielkie.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Re: Rzuty nożem

Post autor: Tanto »

Może będzie Ci łatwiej się przestawić, ale 'rzutka' i Kabar, czy inne bowie, to całkiem inna kategoria wagowa.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Arczi
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2024, 13:43

Re: Rzuty nożem

Post autor: Arczi »

Tanto pisze: 11 lut 2024, 23:50 Może będzie Ci łatwiej się przestawić, ale 'rzutka' i Kabar, czy inne bowie, to całkiem inna kategoria wagowa.
Tak właśnie myślałem. No nic, najwyżej dokupię glocka i będę ćwiczyć na takim sprzęcie.
ODPOWIEDZ