Witam serdecznie

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 175
Rejestracja: 23 kwie 2009, 22:05
Lokalizacja: Warszawa
Tytuł użytkownika: Samotnik
Płeć:

Witam serdecznie

Post autor: Stalker »

Cześć wszystkim.

Nazywam się Adam Bliss. Mam 32 lata i mieszkam od roku w Puławach. Pochodzę z Lublina, ale po wieloletnim pobycie w UK postanowiłem jednak wrócić do Ojczyzny gdyż nie ma jak w domu. Trafiłem do was, gdyż od lat wszystko co prowadziło mnie po drodze życia związane jest z poszukiwaniem i odkrywaniem. Zawsze niezmienne było towarzyszące mi uwielbienie lasów, gór, szlaków i tego nieopisanego krzyku ciszy* gdy leży się pod rozgwieżdżonym niebem ze świadomością iż jutro kolejny dzień, w którym poczuję zapach opadłych liści i sosnowego wiatru. Mam nadzieję, że zdołam znaleźć wśród was kogoś kto przełamie monotonię zazwyczaj samotnej wędrówki. I dokonując szybkiej edycji "na prędce" dodam coś więcej o sobie. Poza tym, że pracuję w branży budowlanej i szaleję na "góralu" interesuję się pogłębianiem wiedzy w wielu dziedzinach z lekkim wskazaniem na "alternatywną" wiedzę do tej przedstawianej w mediach - czyli mówiąc inaczej mam ochotę czasem wyrwać się z tłumu konsumentów, którzy zdają się czasem zapominać jak niewiele potrzeba do szczęścia. Lubię długie rozmowy, ambitną muzykę, interesuję się radziecką myślą zbrojeniową. Służbę wojskową odbyłem w WLOP w nieistniejącym już batalionie Radiotechnicznym w Gryficach ( pamiętam gotowość z 11 września jak dziś ). A przede wszystkim marzę o tym by wykorzystywać każdą wolną chwilę i każdy dzień by wyrwać się z betonu i smrodu miasta w odstępy jakże dzikiej Lubelszczyzny.

Poczytam sobie dalej i z pewnością zagoszczę tu na dłużej. Pozdrawiam ![/i]
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2009, 22:32 przez Stalker, łącznie zmieniany 1 raz.
- Modlisz się? - pytam - Módl się - mówię - módl! Im dalej w Strefę, tym bliżej do nieba...
- Co? - pyta, bo nie dosłyszał...
Awatar użytkownika
janekfb
Posty: 15
Rejestracja: 27 sty 2009, 19:28
Lokalizacja: Opoczno
Płeć:

Post autor: janekfb »

Siema
Awatar użytkownika
Rzez
Posty: 667
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:16
Lokalizacja: Mölndal
Gadu Gadu: 2437677
Tytuł użytkownika: F&L
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Rzez »

Cześć
,,I don't know what's wrong with me, but I love this shit.''
Treasure Hunter
Posty: 722
Rejestracja: 01 lut 2008, 02:11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Tytuł użytkownika: DD Hammocks
Kontakt:

Post autor: Treasure Hunter »

Witamy :)
Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 950
Rejestracja: 29 sie 2007, 23:43
Lokalizacja: Litwa-Vilnius
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Valdi »

Milo Cie powitac :!:
Awatar użytkownika
Gryf
Posty: 1091
Rejestracja: 19 wrz 2007, 07:53
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Gryf »

Stalker, Cześć samotniku.
Bukaj
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 18:02
Lokalizacja: Siedlce
Gadu Gadu: 3183441
Płeć:

Post autor: Bukaj »

Hej! xD
Awatar użytkownika
jaco
Posty: 53
Rejestracja: 01 mar 2009, 00:00
Lokalizacja: Ostrowiec Św
Płeć:

Post autor: jaco »

Witam Kolegę !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”