Struganki

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1050
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Struganki

Post autor: Dąb »

Zawsze strugałem coś teoretycznie przydatnego,a to łyżki a to jakiś kubeczek itp. Ale co zrobić później z taką ilością łyżek ;) . Jakiś czas temu wpadła mi w ręce książka „Swiss Army Knife Whittling Book” którą napisał Chriss Lubkemann i pomyślałem sobie „ kurcze, to nawet ja dam radę zrobić” Więc od czasu do czasu sobie strugam coś. Fajna opcja na wieczorny czas przy ognisku, albo wtedy kiedy nie można wybyć w teren. U nas chyba mało popularna rozrywka ? Bawi się ktoś w takie struganki?

Obrazek
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Oscary bushcraftu :)
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Znalazłem kilka zdjęć z marca. Niestety jakość zdjęcia fatalna. W rzeczywistości fajniej wyglądały. Prosta ale satysfakcjonująca robota.

[center]Obrazek [/center]

Taki teleranek 8-)
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
ODPOWIEDZ