Gra survivalowo-edukacyjna

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

koza
Posty: 0
Rejestracja: 20 lip 2021, 14:18
Lokalizacja: Nowy Targ
Płeć:

Gra survivalowo-edukacyjna

Post autor: koza »

Dziękuję za odwiedzenie tego tematu !
Wyobraźcie sobie, że zostajecie zrzuceni w <jakieś miejsce>. Musicie przetrwać nie mając nic przy sobie! Dookoła was masa gałęzi, rzeczka o dnie kamienistym sobie płynie. W oddali widzicie góry.
Musimy rozpalić ogień,zrobić obóz, nazbierać pożywienia i przygotować się do dalszej drogi.
Jak rozpalić ogień (drewno o drewno - tak wiem - chodzi mi o sposoby a kiedyś widziałem, że ich jest parę) ?
Jakie jedzonko w takich wypadkach jest do spożycia dobre, a jakie nie ? (rozpoznawanie roślin - może być link - po co dublować dane :) )
Jak rozbić obóz - chodzi mi o kilka sposobów i proszę o wymienienie plusów i minusów takich obozów ?
Co przygotować do wyprawy ?
Oczywiście nie chodzi tutaj o grę survivalowe jak Albion Online - gdzie musisz na samym początku wziąć kamień i kawałek drewna - i z tego masz siekiere, czy coś ! Tutaj nawet chodzi o wiązania lin takich kamieni, ostrzenie kamienia, przygotowanie do obróbki kawałek drewna, i co tam jeszcze się wyprawia z takimi surowcami :P
Jestem Kozą :D
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1021
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Strasznie chaotyczne te pytania. Tu znajdziesz wszystko www.reconnet.pl
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Bubel
Posty: 556
Rejestracja: 08 wrz 2011, 16:20
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 729611
Płeć:

Post autor: Bubel »

Przekop forum i jak bedziesz miał mniej ogólników a więcej konkretów to pisz :)
Gra rpg crpg Mmorpg czy planszowa\karciana?
ODPOWIEDZ