Tatry Wysokie, 21-22.09.20

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Tatry Wysokie, 21-22.09.20

Post autor: soohy »

Skoro zdjęcia czasami nie działają, to wrzucam link. Nie trzeba mieć Fajbsuka żeby je obejrzeć. Jest też krótki opis, który wrzucam także tutaj:




25 godzin spędzone w Tatrach. O 13 wyjście na szlak z Kuźnic, w stronę Czarnego Stawu Gąsienicowego - od tego miejsca w stronę Granatów praktycznie nie ma już ludzi. Zadni Granat o 16.40, wyprzedza nas jedna osoba i od tego momentu idziemy już sami, w spokoju bez żadnych ludzi. Cieszymy się w pełni okolicznościami przyrody. Na Krzyżnem meldujemy się po godzinie 19.00 kończąc ten łatwiejszy fragment Orlej Perci z czołówkami. Zejście do 5 na ogórkową, nocleg bezpośrednio na ziemi przed schroniskiem, tak było mi dobrze.

Kolejny dzień to zmiana planów z wyjścia na Rysy, na odpoczęcie sobie powolnym spacerem. Droga przez Świstową Czubę podczas wschodu słońca i dwugodzinna droga wokół Morskiego Oka. W mojej ocenie bardzo mało ludzi o godzinach, które wybraliśmy. O 14 jesteśmy przy parkingu w Palenicy.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Wrzesień to dobry czas, ładne światło, mało ludzi (kiedyś jeszcze włóczyli się studenci, ale obecnym chyba przeszło). Niestety na nizinach pojawia się inna plaga - grzybiarze ;-)
Pogodę mieliście jak marzenie.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Tanto pisze:Wrzesień to dobry czas, ładne światło, mało ludzi (kiedyś jeszcze włóczyli się studenci, ale obecnym chyba przeszło). Niestety na nizinach pojawia się inna plaga - grzybiarze ;-)
Pogodę mieliście jak marzenie.
Studenci są, ale najwięcej w godzinach 9-15, rano jest mniej ludzi po południu także. Co do pogody, to specjalnie pojechałem w takie okno, już po raz drugi w tym miesiącu.
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1048
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

Zdjęcia wyszły niesamowicie
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1019
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Brawo. Korzystaj dalej. Ja mogę tylko pomarzyć o takich przygodach póki co.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1087
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

Dąb, dzięki. Warto nosić statyw :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki survivalowo-turystyczne”