Czy można tratwą - do Świnoujscia

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Stanowczo protestuje. Trzcinowe cygara za duże i za grube. Maczety za długie. Sznurek zbyt żółty. Pogoda za słoneczna. Marynarze zbyt atletycznie zbudowani, jak na swoje lata. Jedyne do czego nie można się przyczepić to, to że bosman do sandałów skarpetki założył. A tak w ogóle to, to, to ....


.... to żal doopę ściska, że mnie tam nie było. Gratuluję. Kawał roboty.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Dąb
Posty: 1057
Rejestracja: 08 lut 2008, 19:47
Lokalizacja: Gorzów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Dąb »

Skiety do sandłiczy to był bardziej zabieg bhp niż podążanie za najnowszymi trendami ( https://avanti24.pl/Magazyn/7,150441,26 ... rpety.html ) :lol:
https://www.instagram.com/whittling_bushcraft/

Cała tajemnica wiedzy puszczańskiej, tkwi tylko i wyłącznie w chęci jej zdobycia. Nie są potrzebne do tego niezmierzone odmęty pierwotnej puszczy. Nie jest potrzebny super sprzęt czy ubranie rodem z kosmicznych technologi. Wystarczy chcieć, oglądać, czytać i próbować. Nie zrażać się niepowodzeniami. Proste - ale to cała tajemnica. Szkoda, że większość adeptów leśnej ścieżki nie potrafi tego zrozumieć...

"Płyń pod prąd - z prądem płyną tylko śmieci "
Awatar użytkownika
Kopek
Posty: 1030
Rejestracja: 10 mar 2009, 11:00
Lokalizacja: Z największej dziury
Tytuł użytkownika: TRAMPek łikendowy
Płeć:

Post autor: Kopek »

Git. Jak założycie takie sandały to nima sprawy. Tylko na smerfów uważajcie. Szczególnie w stolycy. Bo tam więcej prawych butów ostatnio schodzi.
"Czasem- i mówię to zupełnie szczerze - żal mi, że nie wychowano mnie jak włóczęgi. Nie związanego z żadnym miejscem, obowiązkami i ludźmi.

www.kopsegrob.blogspot.com
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

Kopek pisze:.... Jedyne do czego nie można się przyczepić to, to że bosman do sandałów skarpetki założył....
Miej litość , po pierwszym dniu wycinki jak setki razy ostre liście trzciny przeciągnęły się po stopie, to dziękowałem bozi że tam nie ma piranii bo by się wszystkie zleciały.
Skarpetki pełniły rolę opatrunku i ochraniacza skóry w jednym.
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”