Spodnie pod długie buty

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Sodom
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2017, 17:04
Lokalizacja: Ziemja

Spodnie pod długie buty

Post autor: Sodom »

Witam, zastanawia mnie, jakie bojówki byłyby najlepsze pod długie buty typu glany, desanty? Wyczytałem gdzieś w interneie, że niektóre bojówki są specjalnie produkowane "cywilnie" pod adidaski i inne krótkie obuwie by lepiej się układały. Niedawno kupiłem BDU 2.0 Pentagon i właśnie tak średnio się układają.. A może to tylko moje zdanie?
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Obawiam się że ciężko będzie tu znaleźć ludzi którzy zwracają większa uwagę na to jak im się nogawki układają. ;-)
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

jedno pranie nie raz całkowicie zmienia długość nogawek, no problem :D
Sodom
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2017, 17:04
Lokalizacja: Ziemja

Post autor: Sodom »

Mam dość długie buty, które sęgają prawie pod kolano (no, do górnej połowy łydek) i spodnie są szerokie w kolanach, wręcz nieco workowate. Albo ja mam takie nogi, albo spodnie mają taki fason,.w każdym razie układają się zupełnie inaczej i "ładniej", kiedy noszę je np. w domu w laczkach, nabierają wówczas przyjemniejszych, węższych (nie do przeaady oczywiście) kształtów. Niebawem planuję zakup kolejnych BDU Pentagonu i zastanawiam się, czy nie ma jakiejś innej alternatywy, lepiej dopasowanej do długich butów. Niby materiał jest dobry, podoba mi się pomysł z dodatkową kieszenią na telefon i nie jestem lalusiem, co to zwraca uwagę na wygląd ale denerwuje czasem szoranie spodni między kolanami, a jak patrzę na mundurowych w desantach (co prawda krótsze obuwie od mojego, ale jednak) to raczej nie mają tego problemu i "leży" przy dupie tak, jak powinno.
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

BDU są szerokie w kroju. Jeśli wymagasz węższych, dopasowanych do bardzo wysokich butów to polecam bryczesy albo leginsy...
Sodom
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2017, 17:04
Lokalizacja: Ziemja

Post autor: Sodom »

Masz jakieś do odsprzedania, że proponujesz? Koniec końców zdecydowałem się ponownie na BDU, tym razem ciemniejszą wersję.
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

proponuję Tobie sprawdzone rozwiązanie a nie moje portki. A bryczesy noszę

Obrazek
Awatar użytkownika
pocieszny
Posty: 185
Rejestracja: 24 kwie 2017, 11:37
Lokalizacja: Jordanów
Płeć:

Post autor: pocieszny »

yyyyyy każde bojówki z możliwością zablokowania wysówania się z butów?? troki albo guma?
klasyczne polskie pantera WZ93? :D nigdy mi z desantów nie wyszła :D
Awatar użytkownika
hycek
Posty: 348
Rejestracja: 04 mar 2016, 14:20
Lokalizacja: Śląsk
Gadu Gadu: 3364770
Tytuł użytkownika: hycek
Płeć:

Post autor: hycek »

Wszystkie ocieplane na dziale myślistwo w decathlonie mają zwężane i cieńkie nogawki specjalnie do wysokich butów.
,,- Mieszczuch jesteś.Twój porządek murami ogrodzony, tam też Twoje mądrości może i co warte. ''
Awatar użytkownika
geser
Posty: 168
Rejestracja: 27 lis 2013, 19:01
Lokalizacja: warszawa

Post autor: geser »

Mam dwie pary BDU amerykańskiego Propera mają (jak na bdu) dosyć wąskie nogawki.
ODPOWIEDZ