'Polowanie' na sławy - czyli paparazzi z giwerą ;-)

dyskusje na tematy nie związane z tematyką Forum (co wcale nie oznacza że można tu pisać co tylko się zamarzy)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

'Polowanie' na sławy - czyli paparazzi z giwerą ;-)

Post autor: Tanto »

Santiago Sanchez Ramirez przez ostatnie lata podróżował z bronią za znanymi w Hiszpanii postaciami - m.in. królem Filipem i piłkarzami Realu Madryt - i przygotowywał na nie zamachy. Zamiast na spust wożonej przez siebie broni, naciskał jednak na migawkę aparatu. ....
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,21014 ... ipera.html

Kilka przykładowych zdjęć http://www.elconfidencial.com/espana/20 ... i_1291453/

Gość stąpał po ostrzu brzytwy, ta zabawa w każdej chwili mogła skończyć się odstrzeleniem przez jakiegoś snajpera z zabezpieczenia imprez. Z daleka nie widać czy to broń czy replika do ASG, a oni mają za zadanie zneutralizować potencjalne zagrożenie.
Z drugiej strony, nie wiem za co chcą go posadzić na 10 lat. Jeśli na sesje zdjęciowe nie zabierał prawdziwej broni, a 'wydmuszki' do ASG robiące za uchwyt do teleobiektywu ;-) to nie bardzo widzę odpowiedni paragraf.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
Dźwiedź
Posty: 690
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:25
Lokalizacja: GoldenCity
Tytuł użytkownika: brat cebka
Płeć:

Post autor: Dźwiedź »

Che che - ośmieszał służby ochrony to chcą go 'udupić' :-P
BUK, HUMOR i DZICZYZNA
Awatar użytkownika
Apo
Posty: 740
Rejestracja: 28 lis 2011, 17:36
Lokalizacja: Lasy Pomorza
Gadu Gadu: 3099476
Tytuł użytkownika: WATAHA Z POPRAWCZAKA
Płeć:

Post autor: Apo »

No ale z drugiej strony mógł na prawdę planować atak, albo pykać foty na zamówienie dla jakiegoś psychola a potem powiedzieć "ja tak tylko ten no... pokazywałem że można!"
look deep into nature and then you will understand everything better

I've got the power to fly into the wind, the power to be free to die and live again. This power's like fire, fire loves to burn!
Awatar użytkownika
Zirkau
Posty: 1972
Rejestracja: 29 maja 2010, 09:38
Lokalizacja: Zirkau
Płeć:

Post autor: Zirkau »

Imho, winien dostać karę.
By innym nie przyszło go naśladować. To zbyt poważna sprawa, by bawić się ciuciubabkę.
Kto chciałby, by sąsiad codziennie do niego celował z jakiejś broni? Kto by to ignorował? Ja na pewno nie :D
ODPOWIEDZ