Plecaki turystyczne i myśliwskie MARSUPIO

Informacje o sklepach

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
fraya
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2016, 09:01
Lokalizacja: internet
Tytuł użytkownika: Plecaki
Płeć:
Kontakt:

Plecaki turystyczne i myśliwskie MARSUPIO

Post autor: fraya »

Zapraszam do zapoznania się z ofertą http://fraya.pl. Posiadamy duży wybór sprzętu turystycznego i myśliwskiego włoskiej firmy Marsupio z 40-letnim doświadczeniem w produkcji plecaków.
Awatar użytkownika
lukasz_sp
Posty: 255
Rejestracja: 21 sty 2011, 13:55
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć:

Post autor: lukasz_sp »

Regulamin drogi Panie...
Awatar użytkownika
Precel
Posty: 205
Rejestracja: 04 kwie 2014, 16:29
Lokalizacja: Oleśnica
Płeć:

Post autor: Precel »

A my zapraszamy do zapoznania się z regulaminem forum.
Co nas nie zabije... to wzmocni nasze drinki.
Awatar użytkownika
fraya
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2016, 09:01
Lokalizacja: internet
Tytuł użytkownika: Plecaki
Płeć:
Kontakt:

Post autor: fraya »

pkt 12 Regulaminu:
12. Sklepy mogą się zareklamować umieszczając LINK i parę słów (dosłownie!) o ofercie w dziale SKLEPY (oferta oczywiście powinna być związana w tematyką forum). Zabronione jest jakiekolwiek wyróżnianie zakładanego tematu (ikonki, ankiety itp.) oraz reklamowanie swojego sklepu poza działem SKLEPY (np. za pomocą banerów, podpisów itp.). Wyjątek od tej zasady stanowią sklepy czynnych użytkowników Forum (którzy zamiar reklamowania swojej działalności muszą uzgodnić z administratorami).
Balkon
Posty: 87
Rejestracja: 09 lip 2011, 01:05
Lokalizacja: Bytów
Gadu Gadu: 12477511
Tytuł użytkownika: Błotny Łazęga
Płeć:

Post autor: Balkon »

fraya.pl pisze:Wyjątek od tej zasady stanowią sklepy czynnych użytkowników Forum
No właśnie czynni użytkownicy a Ty dołączyłeś dzisiaj dopiero.
Awatar użytkownika
fraya
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2016, 09:01
Lokalizacja: internet
Tytuł użytkownika: Plecaki
Płeć:
Kontakt:

Post autor: fraya »

Rozumiem, że to dotyczy zdania poprzedniego, a nie pierwszego pkt. 12 Regulaminu.
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

Ten temat nie łamie punktu 12, dlatego pozostaje w dziale "Sklepy".
Za to nick użytkownika podpada pod "Zabronione jest jakiekolwiek wyróżnianie zakładanego tematu (ikonki, ankiety itp.) oraz reklamowanie swojego sklepu poza działem SKLEPY (np. za pomocą banerów, podpisów itp.)."
Jeśli planujesz udzielać się na Forum (co jest mile widziane), to musimy na PW porozmawiać o zmiani nicka na taki który nie będzie adresem strony. W przeciwnym wypadku moderatorzy będą mieli prawo dać ostrzeżenie.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
SmileOn
Posty: 793
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:32
Lokalizacja: Jaworzno
Tytuł użytkownika: the violinist
Płeć:

Post autor: SmileOn »

Nikogo nie bronię ale o ile dobrze pamiętam to był użytkownik o nazwie Arizzon Shop - jak Dura Lex - to dla wszystkich.
SmileOn
"O to chodzi jedynie,
By naprzód wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej, niż się chciało."
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

SmileOn pisze:Nikogo nie bronię ale o ile dobrze pamiętam to był użytkownik o nazwie Arizzon Shop - jak Dura Lex - to dla wszystkich.
Zgadzam się, był to pierwszy sklep który się u nas reklamował, ten wpis do regulaminu został wprowadzony później jak się zaczał wysyp chętnych na promowanie się tutaj.
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Awatar użytkownika
niszka
Posty: 294
Rejestracja: 16 maja 2013, 12:32
Lokalizacja: z pomiędzy
Płeć:

Post autor: niszka »

Morg, a pamiętasz może, kiedy, tak pi razy drzwi, został poczyniony ten dopisek do regulaminu? Bo jak przeglądam wątki założone w tym dziale to widzę jeszcze z pięć takich, których autorzy mają w nickach nazwy reklamowanych przez siebie sklepów.

Mam wrażenie, że po prostu robimy się elitarni i nie lubimy takich, co to najpierw grzecznościowo się nie przywitają. A wystarczyło by "cześć, jestem Zenek" i prawdopodobnie nikt by się nie doczepił 8-)
Awatar użytkownika
Morg
Posty: 470
Rejestracja: 09 mar 2008, 23:29
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1586833
Płeć:

Post autor: Morg »

Aż tak dobrej pamięci to niestety nie mam, wiesz... lata lecą.... :D
BUK! HONOR! DZICZYZNA!
Awatar użytkownika
Tanto
Administrator
Posty: 1072
Rejestracja: 26 sie 2007, 19:17
Lokalizacja: Szczecin
Gadu Gadu: 1743064
Płeć:

Post autor: Tanto »

To że ktoś będzie miał nick taki jak nazwa sklepu nie stanowi problemu, jednak jeśli nick jest adresem strony www, to traktujemy to jako reklamę. Wyobraźcie sobie sytuację w której ktoś o nicku 'aaa.pl' będzie co trochę dorzucał jakąś wypowiedź w różnych tematach, po jakimś czasie jego nick będzie działał równie skutecznie jak baner reklamowy. Samo 'aaa' działa na podświadomość w inny sposób.

Fraya, wywarł na mnie dobre wrażenie i chciałbym żeby wszyscy właściciele sklepów podchodzili do naszych zasad tak jak on, żyło by się spokojniej.

Mam nadzieję że wyjaśniliśmy wszystkie wątpliwości i niedługo będzie można wyczyścić ten temat.
"...wszystkie koty z pyszczkami, które wyglądają, jakby ktoś wkręcił je w imadło, a potem wielokrotnie walił młotkiem owiniętym skarpetą, są Prawdziwmi kotami."
Awatar użytkownika
fraya
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2016, 09:01
Lokalizacja: internet
Tytuł użytkownika: Plecaki
Płeć:
Kontakt:

Post autor: fraya »

Drodzy Państwo, wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni, zniesmaczeni moimi początkowymi działaniami na forum pragnę serdecznie przeprosić. Wynika to tylko i wyłącznie z mojej niewiedzy /mimo 41 lat pierwszy raz korzystam z tej formy komunikacji/. Ponadto byłoby to sprzeczne z zasadą, którą uznaję "nic nie kosztuje tyle, co rzecz otrzymana za darmo". A co do mojej aktywności, przede wszystkim skupiam się na pomocy, doradzaniu i rozwiązywaniu problemów niż typowy PH. Pozdrawiam, Marek
Awatar użytkownika
yaktra
Posty: 823
Rejestracja: 05 kwie 2010, 18:57
Lokalizacja: z krainy szaraka
Tytuł użytkownika: tropiciel/ fotograf
Płeć:
Kontakt:

Post autor: yaktra »

Fraya, myślę, że pominięcie "powitalni" nie jest w dobrym guście. Sposób w jakim wyrażasz swoje myśli zasługuje na szacunek, język masz poprawny, bogaty, zatem, co Ci zależy. Uważam, że większość z nas, tu na forum, kojarzy nick nie tylko z osobą ale i z tym co pisze, mnie tacy ludzie ciekawią, "koduję" nick z ciekawą wypowiedzią i jeśli nawet temat mnie nie dotyczy, nie jest to mój klimat, że tak powiem, to jednak czytam, pozdro Y
Okiem naszych obiektywów http://yaktrafotografia.jimdo.com/
ODPOWIEDZ