Myszo80 wita wszystkich :)

Nowy użytkownik? Przywitaj się i napisz coś o sobie. OK, wyżeracze też mogą się tu pochwalić dokonaniami ;-)

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Myszo80
Posty: 22
Rejestracja: 07 mar 2016, 21:04
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Myszo80 wita wszystkich :)

Post autor: Myszo80 »

Witam forumowiczów survivalowców i wszystkich lubiący biwaki wszelkie. Mam na imie Józef i mam 35 lat. Survivalem interesuje się od młodzieńczych lat. Jako dziecko urwis, budowałem szałasy i rozpalałem ogniska. Kochając naturę, interesowałem się ziołolecznictwem.

Dla mnie jako taki survival obecnie nie może istnieć niestety z samej definicji. Bowiem moje życie i tak w godzinie W, bardzo szybko się skończy, niezależnie od wyszkolenia i umiejętności. Bowiem jestem cukrzykiem i bez insuliny nie mogę żyć...

Po mimo to survival uprawiam jako sport. Choć to zwykle pozorowany survival to też forma bycia i myślenia na co dzień. W końcu niespodzianki bywają od czasu do czasu i tu jest okazja do sprawdzenia się w trudniejszym czasie. W czasie nie planowanym i pozostawionym samemu sobie tylko z tym co mam przy sobie.

Pozdrawiam i jeszcze raz witam :)
Awatar użytkownika
hycek
Posty: 348
Rejestracja: 04 mar 2016, 14:20
Lokalizacja: Śląsk
Gadu Gadu: 3364770
Tytuł użytkownika: hycek
Płeć:

Post autor: hycek »

Cześć.
,,- Mieszczuch jesteś.Twój porządek murami ogrodzony, tam też Twoje mądrości może i co warte. ''
Awatar użytkownika
pasikonik
Posty: 139
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:06
Lokalizacja: górny śląsk
Płeć:

Post autor: pasikonik »

heloo
Awatar użytkownika
GawroN
Posty: 649
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:11
Lokalizacja: Chorzów / Śląsk
Gadu Gadu: 1519631
Tytuł użytkownika: Szczupły blondyn
Płeć:

Post autor: GawroN »

Hej ho
Nie ma zdrowych, są tylko nieprzebadani ;)
TOPERSON
Posty: 27
Rejestracja: 18 sty 2015, 00:48
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 52687778
Płeć:

Post autor: TOPERSON »

Witaj Kolego:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem nowy i witam się”