Jako że zbliża się i nadciąga - zapraszam na Sylwestra :)

Relacje, zaproszenia i pomysły na ...

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
włóczęga
Posty: 59
Rejestracja: 30 wrz 2014, 15:51
Lokalizacja: Wrocław
Płeć:
Kontakt:

Post autor: włóczęga »

Predator z Tobą na czele :) Któregoś dnia pośpiewamy razem :)
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
M. Twain
www.poteganatury.blogspot.com
Awatar użytkownika
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 23 kwie 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Predator »

Coś tylko Włóczęgo nie możesz ostatnio do nas dotrzeć na ten leśny recital, ale przybywaj to Cię na pewno nie zawiedziemy :mrgreen:
http://ludzkietropy.pl/ - relacje z moich wypraw i nie tylko
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Obrazek

Tak wyglądał wigwam z plandek, pod którym w zasadzie komfortowo spędziliśmy dwie nocki w temperaturze na zewnątrz ok -15 C. Termometr przy gruncie nad ranem w Sylwestra pokazywał -19 C

Obrazek

Martyna i Weissman nie wyglądają na przemarźniętych czy smutnych w chwili odjazdu :)
Spieszcie kochać moderatorów - tak szybko odchodzą...
Awatar użytkownika
Mazazel
Posty: 84
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:36
Lokalizacja: Łódź
Gadu Gadu: 9008350
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Mazazel »

Było bardzo super, zdjęcia tego nie oddają! Ognicho (drewno z recyclingu...jeszcze nigdy sam dym mi tak nie ubrudził włosów :P), osłona od wiatru, mnóstwo dobrego jedzenia (i tu ukłon w stronę Kucharzy!) no i towarzystwo :)
MIKI nieodmiennie wprowadza taki fajny nastrój - 'ale co panikować, jest ok, wszystko da się' - no i juz nie ma problemów. znajdują się drewka, narzędzia, sposoby, ręce do pracy i hop - jest wigwam jak się patrzy i Sylwester na 102 :D

Dziękuję :*

PS. uszanka się znalazła :P
zlotykon.pl
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

Obrazek

Na zewnątrz jest -19 C :)
Spieszcie kochać moderatorów - tak szybko odchodzą...
TOPERSON
Posty: 27
Rejestracja: 18 sty 2015, 00:48
Lokalizacja: Wrocław
Gadu Gadu: 52687778
Płeć:

Post autor: TOPERSON »

I iJA wraz z moja Zonka przyłaczamy sie do tego ze było tam po prostu Zacnie!!! i Ciul ze minus 15 ze Spiwor poszedł sie ... za to wszystko świeże bo ...mrożone:)) I Asiu przyznaje racje chciec znaczy moc ...w koncu to pokazalismy :P
Awatar użytkownika
weissmann
Posty: 33
Rejestracja: 05 sty 2011, 22:32
Lokalizacja: Swarzędz
Tytuł użytkownika: Przemek
Płeć:

Post autor: weissmann »

Wprawdzie niska temperatura nas zaskoczyła, ale daliśmy radę, pomimo, że nasz smutny materac odmówił współpracy przy temperaturze poniżej -10 i po prostu sobie popękał, także spaliśmy na jego sflaczałych szczątkach :) Wrzucam kilka filmików z youtube:

- powitanie nowego roku:
- ekshumacja kur Syna Topera:
- moje skromne podsumowanie działki Mikiego:

Pytanie do śmiałków którzy zostali również na drugą nockę - czy było porównywalnie zimno, czy też zimniej i czy wiał wiatr? :)
Awatar użytkownika
soohy
Posty: 1093
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:44
Lokalizacja: Małopolskie, Brzesko
Płeć:
Kontakt:

Post autor: soohy »

MlKl pisze:Obrazek

Na zewnątrz jest -19 C :)
Zazdroszczę mrozu. Tak w ogóle, zacne spotkanie. U mnie dzisiaj -17 °C, ale też było fajnie :)
Awatar użytkownika
martyna
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2011, 13:33
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Tytuł użytkownika: Weissfrau
Płeć:

Post autor: martyna »

Było SUPER! Rewelacyjny sylwester! :mrgreen:

Pokłony dla gospodarza za odpowiednie przygotowanie i to, że niczego nie brakowało.

Brawa dla najwytrwalszego kucharza, który z zacięciem, na mrozie przygotowywał ptaszydła.

Wspaniale było was spotkać, pośpiewać, popić najlepszego szampana i wymrozić trochę tyłek. :-D
Awatar użytkownika
MlKl
Posty: 582
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:51
Lokalizacja: Błonie
Płeć:

Post autor: MlKl »

weissmann pisze:
Pytanie do śmiałków którzy zostali również na drugą nockę - czy było porównywalnie zimno, czy też zimniej i czy wiał wiatr? :)
Było cieplej, IMHO nie spadło poniżej -10 C. Nad ranem trochę zaczęło wiać, ale nie na tyle, by trzeba było umacniać wigwam. W dzień wspaniale świeciło słoneczko. Moje auto oczywiście nie odpaliło, linka od otwierania maski w Matizie zamarzła, więc Ania woziła mnie na wieś do wujka mojej żony, który podjechał, użyczył prądu i tak się szczęśliwie zakończyła sylwestrowa przygoda :)
Spieszcie kochać moderatorów - tak szybko odchodzą...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, wyprawy oraz spacery”