Maluchy pływają na canoe :)

...kącik wodników-szuwarków

Moderatorzy: Morg, GawroN, thrackan, Abscessus Perianalis, Valdi, Dąb, puchalsw

Awatar użytkownika
ewa
Posty: 80
Rejestracja: 19 wrz 2012, 18:56
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Maluchy pływają na canoe :)

Post autor: ewa »

Filmik jest z 2013 roku z wakacji. Jakość taka sobie, bo nagrywałam aparatem i pilnowałam najmłodszego z chłopców.
kłamstwo ma krótkie nogi
boshmen
Posty: 205
Rejestracja: 18 paź 2012, 07:08
Lokalizacja: z lasu
Płeć:

Post autor: boshmen »

No nie wiem czy to dobry pomysł umieszczania tego na YT ? zaraz komuś coś się nie spodoba , tak jak z tym ojcem co zrobił dla dziecka biwak :roll: Ja jestem na TAK fajnie spędzasz czas z dzieciakami , znają realny świat a nie taki przed komputerem :-/ Pozdrówko.
Awatar użytkownika
maly
Posty: 507
Rejestracja: 16 sie 2008, 21:08
Lokalizacja: Mazowsze Wschodnie
Płeć:

Post autor: maly »

A cóż tu się może nie podobać, dzieciaki w kamizelkach pod nadzorem dorosłych więc chyba wszystko ok :-D Ewo super :-P Ja swojego kanu w tym roku jeszcze nie zwodowałem... :cry: Prace, praca w czasie urlopu remont... Ale coś mi tam w głowie świta więc jest szansa :mrgreen:
Pozdrawiam!
Mały
Jeśli jeden człowiek coś potrafi , to i ja mogę się tego nauczyć...!
Awatar użytkownika
ewa
Posty: 80
Rejestracja: 19 wrz 2012, 18:56
Lokalizacja: Polska
Płeć:

Post autor: ewa »

boshmen pisze:No nie wiem czy to dobry pomysł umieszczania tego na YT ? zaraz komuś coś się nie spodoba
Może się nie spodobać. Fakt. Teraz dzieci mają komputery, komóry i różna takie. A ich rodzice: spokój. My takich ludzi nie możemy zrozumieć. Trochę nam ich żal. Ale tylko trochę icon_twisted
boshmen pisze:Ja jestem na TAK fajnie spędzasz czas z dzieciakami , znają realny świat a nie taki przed komputerem :-/

I o to właśnie chodzi :-D :-D
maly pisze:Ewo super :-P
dzięki :-D
maly pisze:Ja swojego kanu w tym roku jeszcze nie zwodowałem... :cry: Prace, praca w czasie urlopu remont...
jak my to znamy...
Ale coś mi tam w głowie świta więc jest szansa :mrgreen:
trzymam kciuki :-D :-D
kłamstwo ma krótkie nogi
ODPOWIEDZ