Strona 1 z 1

Strona bushcraft24.pl

: 08 maja 2014, 17:07
autor: Dąb
Kiedyś pomyślałem sobie, że fajnie było być mieć własną stronę internetową. Jednak jak się okazało uzupełnienie takiej strony treścią to nie taka prosta sprawa. Od początku założenie było takie aby nie przepisywać ślepo podręczników. Chciałem aby strona bazowała na moich własnych doświadczeniach. Doszedłem do wniosku, że na początek założę bloga i będę go powoli wypełniał treścią. Tak też zrobiłem, można go znaleźć pod adresem:
http://puszczanstwo.blogspot.com
Pierwszy wpis powstał w kwietniu 2008 roku. Minął kawał czasu, blog urósł do całkiem sporych rozmiarów. W końcu postanowiłem, że nadszedł czas aby blog stał się stroną internetową dostępną pod adresem:
http://bushcraft24.pl/
Jak można zauważyć doszło kilka nowych zakładek np. wideo czy urywki z książek. Postanowiłem, że na stronie będę umieszczał nie tylko wpisy mojego autorstwa. Więc jeśli masz lub wiesz o czymś ciekawym czym chciał byś(aś) się podzielić to chętnie to opublikuję. Nie musi to być zaraz nie wiadomo co. Drobny patent czy twoje spojrzenie na sprawę będzie ciekawą odmiennością od tekstów pisanych prze ze mnie.
Postanowiłem też dzielić się wiedzą nie tylko wirtualnie, więc zapraszam do zakładki szkolenia: http://bushcraft24.pl/?page_id=742

: 05 paź 2014, 21:30
autor: lukas123z
Super strona, bardzo ciekawe i przydatne informacje na niej zawarte :-) A co do spraw technicznych to dałbym więcej artykułów na stronie głównej widocznych, zamiast 6 np. 12, albo i jeszcze więcej. Wtedy na pewno wygodniej by się przeglądało, a jest co ;-)